Прізвище: ГОРБАТЮК | Прізвище Англ: HORBATYUK |
Ім'я: Євгенія | Ім'я Англ: Yevheniya |
Дата народження: 19.12.1999 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДШВСМ | |
Тренери: Будило І. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.72 | 7.92 | 7.72 | 7.84 | 8.09 | 8.25 | 8.28 | |
Біг на 200 м | 25.30 | 25.62 | 25.30 | 26.82 | 27.98 | |||
Біг на 400 м | 1:03.74 | 1:03.74 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:42.42 | 1:42.42 | 1:43.86 | |||||
Стрибки у довжину | 6.25 | 6.09 | 6.10 | 6.25 | 5.29 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.17/+1.4 | 12.71/-1.1 | 12.17/+1.4 | 12.52/+0.6 | ||
Біг на 200 м | 25.16/-0.1 | 25.48/+0.7 | 25.16/-0.1 | 25.82/-0.3 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 48.46 | 50.16 | 48.46 | 48.85 | ||
Стрибки у довжину | 6.24/+0.8 | 6.24/+0.8 | 5.91/+1.7 | 6.01/-0.9 | 5.92/+1.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.09 | КМС | 1ф | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М. Батруха та Б. Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
5.68 X 3.47 5.71 5.98 6.09 | ||||||
5.70 | I | 176/68 | 9кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
X 5.66 5.70 | ||||||
5.64 | I | 176/68 | 6ф | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
X X X 5.64 | ||||||
6.02 | КМС | 7ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
6.02 5.87 5.83 5.68 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 176/69 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
25.75/+1.1 | I | 176/70 | 3ф4 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
25.48/+0.7 | I | 176/70 | 4ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.65/-0.2 | I | 4ф | Ludvik Danek Memorial | Турнов | 14.09.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.52/-0.5 5.65/-0.2 5.62/-0.5 Х/+0.2 Х/-0.2 5.43/+0.9 | ||||||
3.62/+1.2 | III юн | 26кв | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 10.07.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
2.52/+1.0 3.62/+1.2 2.66/+0.5 | ||||||
5.93/-0.7 | КМС | 176/69 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
X/-0.4 5.93/-0.7 5.93/-1.4 | ||||||
5.71/+1.2 | I | 176/69 | 11кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
X/+0.3 5.71/+1.2 X/-0.4 | ||||||
6.24/+0.8 | КМС | 176/70 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
6.24/+0.8 X/+1.9 X/+1.8 X/+1.2 6.00/+1.2 X/+1.3 | ||||||
5.83/-1.4 | I | 176/70 | 3ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
X/+0.1 5.59/-2.0 4.07/-0.7 4.59/-0.5 5.83/-1.4 X/-0.8 | ||||||
3.99/-0.3 | II юн | 176/70 | 20ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Будило І.А. | |||||
X/-0.5 X/-1.1 3.99/-0.3 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.16 | II | м. Київ | 3ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ДІХТЯР Ольга (26.11.2001), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), ЦУКУР Ганна (25.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DQ 162.7 | 175/66 | з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
7.92 | I | 3з2 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.89 | I | 2ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
5.89 X X 5.86 | ||||||
6.07 | КМС | 176/67 | 5ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
X X 6.07 X 2.47 5.82 | ||||||
6.01 | КМС | 176/67 | 4кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 20.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
5.87 4.07 6.01 | ||||||
6.10 | КМС | 176/66 | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
5.65 6.06 6.10 X | ||||||
5.77 | I | 2ф | Командний чемпіонат м. Києва з л/а в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
X 5.51 5.69 5.77 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.91/+1.7 | КМС | 9кв | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
5.57/+2.4 5.53/+0.5 5.91/+1.7 | ||||||
5.37/0.0 | II | 12ф | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
X/+1.0 5.37/0.0 3.61/0.0 | ||||||
5.65/0.0 | I | 7ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 15.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
3.49/0.0 5.53/0.0 5.65/0.0 5.64/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNF | 175/67 | пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
7.81 | I | 175/67 | 2--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
7.77 | I | 175/67 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
7.72 | КМС | 175/67 | 2з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 175/63 | з3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
25.62 | I | 175/67 | 4ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.19 | КМС | 175/67 | 4ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 08.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
X X X 5.86 6.19 6.11 | ||||||
6.21 | КМС | 175/67 | 3кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
6.21 | ||||||
6.25 | МС | 175/67 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
6.16 5.88 5.91 6.25 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.71/-1.1 | I | 175/67 | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.01/-0.9 | КМС | 16кв | Чемпіонат Європи серед молоді | Євле | 13.07.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х/-0.4 5.64/+0.2 6.01/-0.9 | ||||||
6.11/+2.3 | КМС | 175/67 | 1ф | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
6.11/+2.3 X/0.0 6.05/+2.9 5.83/0.0 5.93/0.0 6.04/+0.7 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.89 | I | 175/65 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
7.84 | I | 175/65 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
7.90 | I | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
7.91 | I | 3з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.30 | КМС | 175/65 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.57 | I | 175/65 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.42 | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.17/+1.4 | КМС | 175/66 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.48/-2.9 | I | 175/66 | 1з2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.16/-0.1 | КМС | 175/63 | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
25.28/+0.9 | I | 175/63 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
25.34/-0.1 | I | 175/63 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
24.76/+3.1 | КМС | 175/65 | 1ф4 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.92/+1.3 | КМС | 175/63 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
5.89/+0.2 X/0.0 X/0.0 5.86/+1.0 5.92/+1.3 5.76/0.0 | ||||||
5.70/0.0 | I | 175/63 | 2кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
5.70/0.0 | ||||||
6.13/+2.1 | КМС | 175/65 | 1ф | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
6.06/0.0 6.13/+2.1 6.00/+1.7 6.12/+1.4 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.46 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.09 | II | 1в1 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
8.27 | II | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.21 | II | 175/67 | 6з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
8.24 | II | 1з2 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.21 | II | 3ф1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.84 | II | 1ф1 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 05.03.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
26.82 | II | 175/67 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.74 | III | 175/67 | 3ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Куценко О.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.86 | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.65/+0.3 | I | 175/65 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.52/+0.6 | I | 175/65 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.96/-0.4 | I | 175/65 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.88/+0.9 | I | 175/65 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.82/-0.3 | I | 175/65 | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.85 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ДОВГОПОЛ Діана (29.07.1998), СОРОЧАН Анастасія (02.07.1998), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.25 | II | 3ф1 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Пархоменко Т.П.,Куценко О.А. | |||||
8.28 | II | 1з2 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Пархоменко Т.П.,Куценко О.А. | |||||
8.36 | II | 4з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Будило І.А.,Сендецький Ю.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф4 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 06.03.2016 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А.,Пархоменко Т.П.,Куценко О.А. | |||||
27.98 | III | 2з19 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Будило І.А.,Сендецький Ю.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.28 | III | 175/63 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.29 | II | 175/63 | 6ф | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
4.73 4.87 5.29 X 4.86 4.92 | ||||||
5.08 | II | 175/63 | 9кв | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | ||||
4.91 5.08 4.83 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
33.3h | II юн | 4ф9 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
Дніпропетровська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |