Прізвище: ВАСИЛЕНКО | Прізвище Англ: VASYLENKO |
Ім'я: Валентина | Ім'я Англ: Valentyna |
Дата народження: 07.07.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Кравченко В. І., Кравченко Н. О., Якуба М. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.74 | 8.74 | 8.79 | |||||
Стрибки у довжину | 5.40 | 5.40 | 5.27 | 5.11 | ||||
Потрійний стрибок | 12.21 | 12.20 | 11.98 | 12.21 | 11.96 | 11.40 | 9.85 | 9.39 |
Двоборство 60м + Потрійний | 1433 | 1433 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Стрибки у довжину | 5.64/+0.7 | 5.64/+0.7 | 5.52/+1.4 | 5.54/+1.6 | 5.57/+2.0 | 5.28/-0.8 | 4.77/+0.3 |
Потрійний стрибок | 12.60/+0.7 | 12.60/+0.7 | 12.43/0.0 | 12.16/0.0 | 12.25/0.0 | 11.98/+0.1 | 10.56/+1.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | 175/59 | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | |||||
X/-0.8 — — | ||||||
5.64/+0.7 | I | 173/59 | 12кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | |||||
5.64/+0.7 X/-0.2 X/+0.8 | ||||||
5.48/+1.3 | II | 174/59 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | |||||
X/0.0 5.42/+0.2 X/+1.0 5.48/+1.3 5.40/0.0 X/+1.9 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.60/+0.7 | I | 173/59 | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | |||||
12.60/+0.7 12.48/-0.1 12.55/+0.4 12.56/+0.8 12.31/+0.4 12.07/-0.6 | ||||||
12.54/+0.1 | I | 173/59 | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | |||||
12.36/-0.4 12.54/+0.1 12.17/+1.3 | ||||||
12.60/+1.2 | I | 174/59 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | |||||
11.90/0.0 12.13/0.0 12.38/0.0 12.60/+1.2 12.26/+1.2 12.14/+0.6 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.20 | I | 173/65 | 8ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 01.02.2020 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Кравченко Н.О.,Якуба М.В. | ||||
12.20 — 12.19 12.14 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.98 | II | 174/64 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
11.98 X 11.80 11.74 11.86 11.95 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.52/+1.4 | II | 172/64 | 4ф | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | ||||
5.40/+2.3 X/+1.3 5.25/0.0 5.48/+2.0 5.52/+1.4 X/+1.7 | ||||||
5.54/+3.7 | II | 172/64 | 5кв | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | ||||
5.54/+3.7 — — | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.43/0.0 | I | 174/64 | 2ф | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | ||||
12.00/0.0 12.14/-0.6 X/+1.1 12.43/0.0 X/+0.2 12.28/0.0 | ||||||
12.27/0.0 | I | 174/64 | 6ф | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | ||||
X/+1.7 12.25/0.0 12.14/0.0 12.27/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.40 | II | 13ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Кравченко В.І.,Якуба М.В. | ||||
5.37 5.40 5.34 | ||||||
5.37 | II | 174/62 | 3ф | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
5.35 5.29 5.08 5.37 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.21 | I | 174/59 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В. | |||||
12.11 X X 12.04 11.99 12.21 | ||||||
11.96 | II | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Кравченко В.І.,Якуба М.В. | ||||
11.96 11.82 11.54 | ||||||
11.82 | II | 174/62 | 1ф | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
11.30 X 11.70 11.82 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.06/-1.4 | III | 14ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
X/+1.4 5.05/0.0 5.06/-1.4 | ||||||
5.07/+1.1 | III | 174/60 | 12ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
5.07/+1.1 — — | ||||||
5.52/+1.3 | II | 174/60 | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
5.28/+1.9 5.23/0.0 5.52/+1.3 | ||||||
5.54/+1.6 | II | 174/60 | 5ф | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
X/0.0 5.54/+1.6 5.37/-2.9 5.29/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.93/+1.8 | II | 9ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
11.93/+1.8 11.55/-1.1 11.51/+0.2 | ||||||
12.16/0.0 | I | 174/61 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
X/0.0 X/0.0 12.03/0.0 12.13/-0.8 12.16/0.0 X/0.0 | ||||||
12.09/+1.9 | I | 174/61 | 3ф | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Кравченко В.І.,Якуба М.В.,Кравченко Н.О. | |||||
X/+1.4 11.72/+1.3 12.09/+1.9 11.94/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.27 | II | 4ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
4.99 4.93 X 5.05 5.24 5.27 | ||||||
5.05 | III | 9ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
4.98 5.05 4.88 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.40 | II | 1ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 26.02.2017 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.29 10.93 11.40 11.11 11.35 11.36 | ||||||
11.96 | II | 172/57 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Полтавська | Освіта | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.82 11.52 11.66 11.96 11.51 11.81 | ||||||
11.85 | II | 173/58 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.48 11.63 11.57 11.85 11.57 X | ||||||
11.46 | II | 173/58 | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.46 | ||||||
11.65 | II | 3ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.42 11.10 11.46 11.65 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.9h | I юн | Полтавська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
СКЛЯР Юлія (17.02.2000), ВАСИЛЕНКО Валентина (07.07.2000), ЗОЛОТАР Ольга (10.01.2001), РЯБОКІНЬ Олександра (29.09.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.49/+1.1 | II | 173/57 | 3кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
5.49/+1.1 | ||||||
5.42/+1.3 | II | 173/57 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
5.37/-0.6 5.30/-1.7 5.42/+1.3 5.37/+0.7 5.38/+1.7 X/+1.2 | ||||||
5.57/+2.0 | II | 173/58 | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
5.57/+2.0 5.17/+0.8 5.35/+2.0 5.19/-0.4 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.25/0.0 | I | 173/57 | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
11.94/0.0 11.87/+1.2 12.23/+2.2 11.88/+2.6 12.25/0.0 X/0.0 | ||||||
11.67/+2.3 | II | 173/57 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
11.67/+2.3 | ||||||
12.06/+1.9 | I | 173/58 | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
11.79/0.0 11.80/+1.4 11.80/+1.2 12.06/+1.9 | ||||||
12.02/-0.1 | I | 2ф | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна-Кіпр-Ізраїль-Румунія-Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
Полтавська | ||||||
X/0.0 11.73/0.0 11.89/0.0 12.02/-0.1 | ||||||
11.44/+0.3 | II | 173/57 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
X/-0.7 X/-0.4 11.43/-3.5 11.31/-0.4 11.44/+0.3 11.06/-2.6 | ||||||
11.25/-2.0 | II | 173/57 | 5кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Якуба М.В.,Кравченко В.І. | ||||
11.25/-2.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.91 | III | 4ф | Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні | Суми | 01.03.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
4.82 4.69 4.79 4.91 4.77 4.86 | ||||||
4.98 | III | 8кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
4.97 4.98 4.58 | ||||||
4.94 | III | 8ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
4.94 4.58 4.85 4.76 4.66 4.71 | ||||||
5.11 | II | 7ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Полтавська | Якуба М.В. | |||||
5.04 4.94 5.08 5.11 5.04 5.08 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.03 | III | 3ф | Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні | Суми | 02.03.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
X 10.78 10.52 11.00 11.03 11.00 | ||||||
10.92 | III | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
X 10.81 10.54 10.61 10.48 10.92 | ||||||
11.40 | III | 5ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
Полтавська | Якуба М.В. | |||||
11.10 11.40 X 10.86 11.23 11.14 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.99/+1.0 | III | 9ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
X/+0.7 4.87/+0.5 4.99/+1.0 | ||||||
5.28/-0.8 | II | 11ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
X/0.0 X/0.0 5.28/-0.8 | ||||||
5.14/-0.9 | III | 9ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
4.84/0.0 5.14/-0.9 5.02/0.0 4.97/-1.8 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.47/0.0 | II | 5ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
X/-0.8 11.47/0.0 X/-0.6 11.13/+0.5 | ||||||
11.91/+2.6 | II | 10ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.91/+2.6 X/+1.1 X/-0.5 | ||||||
11.56/0.0 | II | 172/58 | 6ф | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.33/+0.6 X/+1.5 11.56/0.0 11.38/0.0 11.08/+1.1 11.26/0.0 | ||||||
11.42/+0.3 | II | 172/58 | 7кв | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Якуба М.В. | ||||
11.36/0.0 10.98/+0.9 11.42/+0.3 | ||||||
11.98/+0.1 | II | 4ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
11.77/+0.5 11.92/+2.5 11.82/+3.3 11.98/+0.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.74 | I юн | 3двбр2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Якуба М.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
9.85 | II юн | 7двбр | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 22.03.2015 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Якуба М.В. | ||||
9.69 9.23 9.85 | ||||||
Двоборство 60м + Потрійний | ||||||
1433 | 6 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Якуба М.В. | ||||
8.74 9.85 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.77/+0.3 | III | 18ф | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
4.64/-1.1 4.77/+0.3 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.56/+1.3 | III | 11ф | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Якуба М.В. | ||||
9.53/0.0 10.27/0.0 10.56/+1.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.79 | I юн | 4двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Якуба М.В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
9.39 | II юн | 11двбр | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед СДЮШОР та ДЮСШ (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.03.2014 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Якуба М.В. | ||||
9.07 9.39 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |