ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава
Прізвище: ЯЛИСОВЕТСЬКАПрізвище Англ: YALYSOVETSKA
Ім'я: ЯрославаІм'я Англ: Yaroslava
Дата народження: 15.03.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Полтавська
ФСТ: МОН
Клуб: ЦШВСМ МОНУ
Тренери: Шипова О. Л., Голуб О. О.

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2021 2020 2019 2018 2016
Біг на 200 м27.0027.00
Біг на 400 м1:00.1558.1059.281:00.151:01.491:07.60
Біг на 800 м2:30.872:30.87
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:22.602:22.602:25.24
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.259.789.7811.47
Біг на 60 м з/б (0.762)9.369.36
Біг на 400 м з/б (0.762)1:04.161:04.16
Стрибки у висоту1.461.46
Стрибки у довжину5.185.18
Штовхання ядра 3 кг9.459.45
Двоборство 60м з/б + 400м168616861245

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2020 2019 2018 2017
Біг на 100 м13.42/-0.713.57/0.013.42/-0.713.80/-0.5
Біг на 400 м59.9359.93
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:25.862:27.062:25.862:30.882:29.57
Біг на 400 м з/б (0.762)1:02.961:04.061:02.961:04.761:07.90

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.00 II 2ф4 Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 03.02.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.
Біг на 400 м
59.13 I 1ф1 Кубок України з легкої атлетики в приміщенні Київ 05.02.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Шипова О.Л.,Голуб О.О.
59.02 I 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені Суми 30.01.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Шипова О.Л.,Голуб О.О.
59.01 I 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 27.01.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Шипова О.Л.,Голуб О.О.
59.45 I 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 27.01.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Шипова О.Л.,Голуб О.О.
58.10 I 2ф1 XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 09.01.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Шипова О.Л.,Голуб О.О.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:04.16 2ф1 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка Київ 17.02.2021
 Полтавська МОН ЦШВСМ МОНУ     Голуб О.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
59.36 I 3ф2 Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
DNF 167/53 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
59.28 I 167/53 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:00.24 II 167/53 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Біг на 800 м
2:30.87 II 1пбр1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного п'ятиборства "На призи Олімпійського чемпіона М.Авілова та його тренера ЗТУ В.Я.Кацмана" Одеса 19.12.2019
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
DNS ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Біг на 60 м з/б (0.762)
9.41 II 167/51 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
9.44 II 167/51 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
9.50 II 1пбр2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного п'ятиборства "На призи Олімпійського чемпіона М.Авілова та його тренера ЗТУ В.Я.Кацмана" Одеса 19.12.2019
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
9.36 II 167/52 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
9.47 II 167/52 1з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Стрибки у висоту
1.46 III 3пбр Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного п'ятиборства "На призи Олімпійського чемпіона М.Авілова та його тренера ЗТУ В.Я.Кацмана" Одеса 19.12.2019
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
131/O 134/— 137/O 140/O 143/O 146/XXO 149/XXX
Стрибки у довжину
5.18 III 2пбр Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного п'ятиборства "На призи Олімпійського чемпіона М.Авілова" Одеса 19.12.2019
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
4.94 4.72 5.18
Штовхання ядра 3 кг
9.45 I юн 2пбр Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного п'ятиборства "На призи Олімпійського чемпіона М.Авілова" Одеса 19.12.2019
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
9.45 9.01 8.34
П’ятиборство 0.762-3кг
DNF Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного п'ятиборства "На призи Олімпійського чемпіона М.Авілова та його тренера ЗТУ В.Я.Кацмана" Одеса 19.12.2019
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
9.50 1.46 9.45 5.18 2:30.87 DNS
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.60  Полтавська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЗІНЧЕНКО Марія (16.10.2006), НЕСТЕРЕНКО Олександра (27.11.2004), КОСТЕНКО Софія (05.07.2005), ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава (15.03.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:04.51 I 1ф2 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 27.08.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.,Голуб О.О.
1:04.06 I 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.06 II юн  Полтавська 7ф1 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 27.08.2020
КОСТЕНКО Софія (05.07.2005), НЕСТЕРЕНКО Олександра (27.11.2004), ВАСИЛЕНКО Дар`я (29.09.2003), ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава (15.03.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:00.15 II 166/51 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:00.19 II 166/51 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.24  Полтавська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
КЛИМЕНКО Ірина (20.06.2002), ГАСЕНКО Анастасія (01.08.2003), ВАСИЛЕНКО Дар`я (29.09.2003), ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава (15.03.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.57/0.0 III 166/52 6з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Біг на 400 м
59.93 II 165/52 7ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:05.01 I 166/51 1ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:07.38 II 166/51 2з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:04.71 I 6з1 Європейський юнацький олімпійський фестиваль Баку 23.07.2019
 Полтавська      
1:03.21 I 2ф1 Міжнародна матчева зустріч юнаків Україна - Туреччина - Білорусь - Польща Київ 29.06.2019
 Полтавська      
1:06.60 II 166/52 2з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:02.96 I 166/52 2ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:04.13 I 165/52 1ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.86 II юн  Полтавська 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КОСТЕНКО Софія (05.07.2005), ВАСИЛЕНКО Дар`я (29.09.2003), ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава (15.03.2003), КЛИМЕНКО Ірина (20.06.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:01.49 II 1двбр6 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:02.06 II 1ф6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Полтавська КДЮСШ №2 м..Кременчук     Шипова О.Л.
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25
9.78 II 1двбр3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Двоборство 60м з/б + 400м
1686 1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
9.78 1:01.49

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.42/-0.7 II 164/48 3з8 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:06.87 II 165/50 2ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Полтавська Д ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:04.76 I 151/65 2ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:06.70 II 151/65 1з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:30.88 II юн  Полтавська 7ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
ГАСЕНКО Анастасія (01.08.2003), НЕСТЕРЕНКО Олександра (27.11.2004), ВАСИЛЕНКО Дар`я (29.09.2003), ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава (15.03.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.80/-0.5 III 164/48 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук Плт     Шипова О.Л.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:07.90 II 165/48 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Полтавська МОН ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.Л.
1:09.51 II 164/48 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук Плт     Шипова О.Л.
1:09.77 III 164/48 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук Плт     Шипова О.Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.57 II юн  Полтавська 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
КЛИМЕНКО Ірина (20.06.2002), АПОСТОЛ Богдана (26.04.2003), ВАСИЛЕНКО Дар`я (29.09.2003), ЯЛИСОВЕТСЬКА Ярослава (15.03.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:07.60 I юн 1двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25
11.47 II юн 4двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.
Двоборство 60м з/б + 400м
1245 11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Полтавська ДЮСШ №2 Кременчук     Шипова О.
11.47 1:07.60

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)