ШЕВЧЕНКО Владислава
Прізвище: ШЕВЧЕНКОПрізвище Англ: SHEVCHENKO
Ім'я: ВладиславаІм'я Англ: Vladyslava
Дата народження: 18.01.2001 Стать: Ж
ТФЛА: м. Київ
Тренери:

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2021 2020 2017 2016
Біг на 60 м9.069.069.30
Біг на 200 м28.3428.5128.3430.86
Біг на 400 м1:00.871:00.871:02.00
Біг на 800 м2:17.662:17.66
Естафетний біг 4х400 м3:53.463:53.46
Стрибки у довжину4.374.373.91

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2020
Біг на 400 м1:01.421:01.42
Біг на 800 м2:20.872:20.87

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS ф4 Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 03.02.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
28.51 III 4ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені Суми 31.01.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
Біг на 400 м
1:00.87 II 4--Пре-кваліфікація-1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні Суми 10.02.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
1:01.94 II 3ф3 Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 03.02.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
1:02.18 II 4ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені Суми 30.01.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
1:01.50 II 3ф1 XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 09.01.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
Біг на 800 м
2:17.66 I 1ф2 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка Київ 17.02.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
2:17.76 I 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні Суми 10.02.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
2:18.72 I 1ф2 Кубок України з легкої атлетики в приміщенні Київ 05.02.2021
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Махонін М.П.
Естафетний біг 4х400 м
3:53.46  м. Київ 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні Суми 12.02.2021
МОКРОВА Марія (01.05.1991), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998), ШЕВЧЕНКО Владислава (18.01.2001), ПИРОЖЕНКО-ЧОРНОМАЗ Наталя (23.01.1997)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
28.34 III 4ф1 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.,Балахонова А.А.
28.61 III 2ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.,Балахонова А.А.
DNS ф2 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 28.12.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.,Балахонова А.А.
Біг на 400 м
1:02.00 II 1ф1 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.,Балахонова А.А.
1:03.60 III 1ф2 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.,Гринець О.П.,Балахонова А.А.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:01.42 II 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.
Біг на 800 м
2:20.87 I 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
 м. Київ ДЮСШ "Старт" Київ     Копанайко С.Є.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.06 I юн 4з5 Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. Запоріжжя 14.01.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
Стрибки у довжину
4.37 I юн Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. Запоріжжя 14.01.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
3.82 4.01 4.24 — 4.37 4.11
4.06 II юн 12ф Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" Запоріжжя 24.12.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
3.95 X 4.06

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.48 II юн 6з5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
9.30 II юн 3з7 Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики Запоріжжя 16.01.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
Біг на 200 м
30.86 I юн 2ф7 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. Запоріжжя 06.03.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
31.53 I юн 4з17 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
30.97 I юн 2з1 Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики Запоріжжя 17.01.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
Стрибки у довжину
3.91 II юн 10ф Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко, Т. Пророченко Запоріжжя 05.03.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Курнавіна К
3.69 3.64 3.91

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)