Прізвище: ТОРГАЧОВ | Прізвище Англ: TORHACHOV |
Ім'я: Дмитро | Ім'я Англ: Dmytro |
Дата народження: 02.07.2003 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: К | |
Клуб: ШВСМ Сум | |
Тренери: Закіров В. Г., Головченко Т. І., Головченко О. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 1:57.87 | 1:57.87 | 2:00.45 | 2:05.18 | 2:16.59 | |||
Біг на 1500 м | 3:58.75 | 3:58.75 | 4:00.16 | 4:09.26 | 4:02.37 | 4:42.13 | ||
Біг на 3000 м | 10:42.85 | 8:48.25 | 8:58.42 | 9:06.62 | 10:42.85 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:49.36 | 3:49.36 | ||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:07.67 | 6:07.67 | 6:21.57 | 6:54.41 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 1:56.31 | 2:05.83 | 1:58.67 | 1:56.31 | 2:04.65 | ||
Біг на 1500 м | 3:58.02 | 3:58.02 | 4:14.03 | 4:01.10 | 3:59.46 | 4:06.86 | 4:36.05 |
Біг на 5000 м | 15:03.49 | 15:03.49 | |||||
Біг на 10000 м | 32:38.72 | 32:38.72 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:41.86 | 3:41.86 | 3:49.92 | ||||
Естафетний біг 4х800 м | 8:10.41 | 8:10.41 | 8:21.58 | 8:53.35 | 8:44.88 | ||
Біг на 10 км | 32:27 | 32:27 | 34:13 | ||||
Крос 2 км | 6.47 | 6.47 | 6:41 | ||||
Крос 3 км | 9.25 | 9.25 | |||||
Крос 5.722 км | 19:00 | 19:00 | |||||
Крос 6 км | 19:42 | 19:42 | 19:53 | ||||
Крос 8 км | 25:54 | 25:54 | |||||
Гірський біг на 8 км | 47:46 | 47:46 | |||||
Гірський біг на 12 км | 1:03:12 | 1:03:12 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:58.75 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
4:12.68 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 02.02.2024 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
4:09.04 | II | 8ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
4:12.48 | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.12.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:53.60 | I | 11ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 04.02.2024 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
8:48.25 | I | 11ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 21.01.2024 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
9:02.52 | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.12.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:49.36 | Сумська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 04.02.2024 | |
КОСТЕЦЬКИЙ Нікіта (04.06.2005), ГУЗЬ Данило (02.03.2004), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003), МОРОЗ Матвій (15.07.2005) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.61 | I | 183/66 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
1:57.87 | I | 181/66 | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 29.01.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:00.16 | I | 183/66 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 19.02.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
4:05.34 | I | 183/66 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
4:04.24 | I | 181/66 | 11ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:58.02 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
4:03.29 | I | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
DNF | 183/66 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
3:58.69 | I | 180/66 | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
4:00.40 | I | 8ф2 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 | |
Сумська | К | СумДУ Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:20.27 | II | 12ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.07.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
15:07.68 | I | 183/66 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
15:03.49 | I | 183/66 | 12ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
15:29.27 | II | 6ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 | |
Сумська | К | СумДУ Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:38.72 | II | 180/66 | 15ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Ужгород | 21.04.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
32:27 | I | чол-9 мол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 17.09.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6.47 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 28.10.2023 | ||
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
6.47 | 19ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 28.10.2023 | ||
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Крос 8 км | ||||||
27.52 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Біла Церква | 29.10.2023 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
25:54 | I | 181/65 | 12ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Вінниця | 02.04.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Гірський біг на 12 км | ||||||
1:03:12 | КМС | 180/66 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з гірського бігу (вгору-вниз) | Сколе | 06.05.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
1:03:12 | КМС | 180/66 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з гірського бігу (вгору-вниз) | Сколе | 06.05.2023 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І.,Головченко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:41.86 | III | Сумська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 |
ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), ПРУДНІКОВ Олександр (10.04.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:10.41 | Сумська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 | |
МІРОШНИЧЕНКО Артем (01.12.2003), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), МИКИТЮК Антон (28.08.1999), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:09.26 | II | 182/65 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 22.01.2022 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
4:12.65 | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Сумська | ДЮСШ Колос Сумського р-н Закіров В.Г.,Головченко О.І. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:58.42 | I | 182/65 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 23.01.2022 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
9:09.39 | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 21.12.2021 | |
Сумська | ДЮСШ Колос Сумського р-н Закіров В.Г.,Головченко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.83 | II | 183/67 | 6ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 18.09.2022 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:14.03 | II | 182/67 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 17.09.2022 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Крос 5.722 км | ||||||
19:00 | 56ф1 | European Cross Country Championships | Турин | 11.12.2022 | ||
Сумська | ||||||
Крос 6 км | ||||||
19:42 | 183/66 | 1ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.45 | I | 5ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:06.92 | I | 180/63 | 9з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
4:08.49 | II | 12ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
4:02.37 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | ||
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.67 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:01.10 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
4:03.30 | I | 180/66 | 5ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
34:13 | II | 180/68 | чол-21 мол-13 юнр-6 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
19:53 | 180/66 | 5ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Гірський біг на 8 км | ||||||
47:46 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз) | смт. Славське | 22.05.2021 | |
Сумська | К | ШВСМ Сум Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | ||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:21.58 | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 | |
ПРОНЕВИЧ Сергій (05.06.1991), ЧУРБАКОВ Михайло (20.11.2002), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 19.12.2019 | ||
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | |||||
9:06.62 | II | 180/62 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 07.12.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:29.62 | II | 1ф1 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 18.12.2019 | |
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | |||||
6:07.67 | I | 180/62 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 06.12.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.93 | I | 2ф5 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 27.08.2020 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г.,Головченко О.І. | ||||
1:56.31 | I | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:01.01 | I | 1ф3 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г.,Головченко О.І. | ||||
3:59.46 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф3 | Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ | Суми | 14.02.2019 | ||
Сумська | К | Суми,МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | ||||
2:05.18 | II | 171/60 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Сумська | Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | |||||
2:05.60 | II | 171/60 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Сумська | Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | |||||
2:14.8h | III | 3ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:21.57 | II | 1ф1 | Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ | Суми | 13.02.2019 | |
Сумська | К | Суми,МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | ||||
6:31.36 | II | 178/60 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Сумська | Закіров В.Г.,Головченко Т.І. | |||||
6:48.3h | III | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:09.36 | II | 180/61 | 5з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
2:04.65 | II | 178/60 | 4з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:14.40 | II | 180/61 | 9ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
4:06.86 | I | 178/60 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
4:14.73 | II | 178/60 | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Крос 3 км | ||||||
9.25 | II | 180/61 | юнк-2-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:49.92 | I юн | Сумська | 7ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
НІКІТЕНКО Владислав (31.01.2001), ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:53.35 | Сумська | 5ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 19.05.2019 | |
НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ПТАЩЕНКО Сергій (11.09.2002), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:16.59 | III | 5ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 23.02.2018 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т. | ||||
DNS | ф | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | ||
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:42.13 | III | 175/56 | 8з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | ||||
4:55.74 | I юн | 2ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:42.85 | I юн | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т. | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:54.41 | III | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т. | ||||
7:00.79 | III | 175/56 | 14ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:36.05 | III | 178/51 | 5ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:53 | III юн | юнк-6-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
6:41 | I юн | 176/56 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І. | ||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:44.88 | Сумська | 5ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003), КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ВОБЛИЙ Глеб (06.07.2001), ШИРШОВ Євген (04.04.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |