Прізвище: РОМАНЕНКО | Прізвище Англ: ROMANENKO |
Ім'я: Роман | Ім'я Англ: Roman |
Дата народження: 30.01.1988 | Стать: Ч |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Житовоз В. П., Кузін О. В., Білокінь Н. Г. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 1:56.96 | 1:56.96 | ||||||||
Біг на 1500 м | 3:51.63 | 3:56.60 | 3:51.63 | 4:01.57 | 4:00.23 | 4:04.14 | ||||
Біг на 3000 м | 8:13.24 | 8:18.17 | 8:25.61 | 8:13.24 | 8:15.15 | 8:21.59 | 8:33.94 | |||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:37.66 | 4:37.66 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 1:54.72 | 1:55.00 | 1:54.72 | |||||||||||||||||
Біг на 1500 м | 3:53.25 | 3:57.77 | 3:53.25 | 3:58.82 | 4:02.52 | |||||||||||||||
Біг на 3000 м | 8:25.23 | 8:25.23 | ||||||||||||||||||
Біг на 5000 м | 13:53.09 | 14:51.51 | 14:11.84 | 14:22.16 | 13:53.09 | 14:03.59 | 14:30.44 | 14:26.91 | 14:49.20 | 14:59.47 | ||||||||||
Біг на 10000 м | 28:28.54 | 29:18.07 | 28:58.52 | 29:10.85 | 28:54.63 | 29:24.48 | 29:16.28 | 28:50.34 | 30:38.33 | 28:28.54 | 29:01.23 | 30:15.24 | 31:16.61 | |||||||
Біг на 3000 м з/п | 9:40.19 | 9:40.19 | 9:44.78 | |||||||||||||||||
Біг на 6.5 км | 17:57 | 17:57 | ||||||||||||||||||
Біг на 5 км | 14.28 | 14.28 | ||||||||||||||||||
Біг на 8.71 км | 25:23 | 25:23 | ||||||||||||||||||
Біг на 10 верст | 31:56 | 31:56 | ||||||||||||||||||
Біг на 10 км | 28:41 | 29:37 | 28:46 | 28:56 | 29:57 | 29:10 | 28:41 | 30:03 | 30:22 | 32:26 | ||||||||||
Біг на 12 км | 36:14 | 36:14 | ||||||||||||||||||
Біг на 15 км | 47:25 | 47:25 | ||||||||||||||||||
Біг на 16.3 км | 49:35 | 49:35 | ||||||||||||||||||
Біг на 20 км | 1:03:20 | 1:03:20 | ||||||||||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:03:22 | 1:07:45 | 1:03:26 | 1:03:51 | 1:03:58 | 1:03:22 | 1:05:04 | 1:06:04 | 1:04:31 | 1:04:53 | ||||||||||
Марафонський біг (42,195) | 2:13:08 | 2:14:31 | 2:15:38 | 2:16:13 | 2:13:08 | 2:14:50 | ||||||||||||||
Крос 4 км | 12:01 | 12:11 | 12:01 | |||||||||||||||||
Крос 6 км | 19:39 | 19:39 | ||||||||||||||||||
Крос 8 км | 25:24 | 27:18 | 25:24 | |||||||||||||||||
Крос 9.94 км | 30:06 | 30:06 | ||||||||||||||||||
Крос 10 км | 30:20 | 31:41 | 32:50 | 31.33 | 30:46 | 30:20 | 30:38 | 32:21 | 31:50 | |||||||||||
Крос 10,4 км | 34:58 | 34:58 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:56.60 | КМС | 175/55 | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В.,Білокінь Н.Г. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:23.37 | КМС | 175/55 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В.,Білокінь Н.Г. | ||||
8:18.17 | КМС | 175/56 | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 29.01.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В.,Білокінь Н.Г. | ||||
8:30.29 | КМС | 175/56 | 2ф1 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 07.01.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Білокінь Н.Г.,Кузін О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
30:35.11 | I | 13ф2 | European 10,000m Cup | Пасе | 03.06.2023 | |
Харкiвська | ||||||
29:18.07 | МС | 175/55 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Ужгород | 21.04.2023 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В.,Білокінь Н.Г. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:07:45 | КМС | 1 | День 431: Київський Півмарафон Незламності | Київ | 30.04.2023 | |
Дніпропетровська | Дніпро |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:25.61 | КМС | 175/54 | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:51.51 | I | 175/56 | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Білокінь Н.Г.,Кузін О.В. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В.,Білокінь Н.Г. | ||||
Крос 10 км | ||||||
31:41 | КМС | 175/55 | 3ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 30.10.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Житовоз В.П.,Кузін О.В.,Білокінь Н.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:11.84 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 | |
Київська | Д | КОЦОП Житовоз В.П.,Кузін О.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:33.58 | КМС | 32ф1 | Кубок Європи з бігу на 10.000 м | Бірмінгем | 05.06.2021 | |
Київська | ||||||
28:58.52 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Київська | Д | КОЦОП Житовоз В.П.,Кузін Олександр (21.10.1974) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:22.16 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Дніпропетровська | Д | ОШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п.,Кузін О.В. | ||||
14:29.54 | КМС | 5ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Дніпропетровська | Д | ОШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п.,Кузін О.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:10.85 | МС | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Дніпропетровська | Д | ОШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п.,Кузін О.В. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:03:26 | МС | 66 | Чемпіонат світу з напівмарафону | Гдиня | 17.10.2020 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:04.10 | МС | 10ф2 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Лондон | 06.07.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
28:54.63 | МС | 175/54 | 3ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 |
Дніпропетровська | Д | ОШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п.,Кузін О.В. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
29:37 | КМС | 3 | Orlen Варшавський марафон | Варшава | 14.04.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:05:11 | МС | 1 | Свідницький напівмарафон | Свідниця | 09.11.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:04:14 | МС | 1 | Zaporizhstal Half Marathon | Запоріжжя | 20.10.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:06:15 | КМС | 8 | PZU Краківський півмарафон | Краків | 13.10.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:03:51 | МС | 3 | Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon 2019 | Усті над Лабем | 21.09.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:06:01 | КМС | 2 | Mattoni Olomouc Half-Marathon | Оломоуц | 15.06.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:04:25 | МС | 2 | Mattoni Ceské Budejovice Half-Marathon | Чеське Будейовице | 01.06.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:06:01 | КМС | 3 | Interpipe Dnipro Half Marathon | Дніпро | 26.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:04:38 | МС | 2 | Карлові Вари півмарафон | Карлові Вари | 18.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:05:26 | МС | 1 | XII Bieg Piastowski | Іновроцлав | 11.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:04:36 | МС | 1 | Balkan Half Marathon Championships | Київ | 07.04.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:14:31 | МС | 9 | Skechers Performance | Санта Моніка | 24.03.2019 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:24.48 | МС | 175/54 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Дніпропетровська | Д | ОШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п.,Кузін О. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:04:33 | МС | 2 | XV Білоцерківський марафон | Біла Церква | 07.10.2018 | |
Дніпропетровська | Дніпро | |||||
1:04:05 | МС | 2 | Mattoni Півмарафон | Чеське Будейовице | 03.06.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:03:58 | МС | 1 | Mattoni Karlovy Vary Half-Marathon | Карлові Вари | 19.05.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:05:26 | МС | 1 | Piastowski Race Half-Marathon | Іновроцлав | 05.05.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:07:59 | КМС | чол-3 | 8-й Київський напівмарафон Нова Пошта | Київ | 22.04.2018 | |
Закарпатська | ШВСМ Зкп | |||||
1:04:03 | МС | 70 | Чемпіонат світу з півмарафону | Валенсія | 24.03.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:08:03 | КМС | 23 | Півмарафон Ер-Ріяд | Ер-Ріяд | 25.02.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:15:38 | МС | 9 | Люблінський марафон | Люблін | 28.10.2018 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:21.43 | МС | 9ф1 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Мінськ | 10.06.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
29:16.28 | МС | 175/54 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Дніпропетровська | Д | ШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п. | ||||
Біг на 5 км | ||||||
14.28 | 2ф1 | Wizz Air Kyiv City Marathon | Київ | 08.10.2017 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
28:46 | КМС | 2 | Валенсія марафон | Валенсія | 19.11.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
29:44 | КМС | 1 | Пробіг NATO | Будапешт | 24.09.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:05:41 | КМС | 2 | Запоріжсталь півмарафон | Запоріжжя | 05.11.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:05:28 | МС | 6 | PZU півмарафон Краків | Краків | 15.10.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:03:22 | МС | 1 | Міжнародний Білоцерковський марафон | Біла Церква | 01.10.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:05:11 | МС | 5 | Maratonina Citta di Udine | Удіне | 17.09.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:06:04 | КМС | 9 | Mattoni Оломоуць півмарафон | Оломоуць | 24.06.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:05:41 | КМС | 175/54 | чол-1 | Чемпіонат України з пів-марафону "Нова пошта Київ пів-марафон 2017" | Київ | 09.04.2017 |
Дніпропетровська | Д | ШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п. | ||||
Крос 10 км | ||||||
32:50 | 15ф1 | Loket.nl Warande Cross | Тільбург | 26.11.2017 | ||
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
28:56 | КМС | 2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) | Київ | 10.09.2016 | |
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п. | ||||
30:22 | КМС | 16 | Пробіг Sparkassen | Ельде | 11.06.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
31:26 | I | 5 | Пробіг Fiat | Бельсько-Бяла | 29.05.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
30:16 | КМС | 8 | Пробіг Манчестер | Манчестер | 22.05.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:06:32 | КМС | 2 | Міжнародний Білоцерківський марафон | Біла Церква | 02.10.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
1:07:24 | КМС | 1 | Пробіг "Dnipro City Marathon" | Дніпро | 25.09.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
1:08:14 | КМС | 62 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Амстердам | 10.07.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
1:05:04 | МС | 2 | Чемпіонат України з півмарафону. "Ковельський півмарафон" | Ковель | 09.05.2016 | |
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ Днп Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
1:05:42 | КМС | 10 | Півмарафон Ґранульєс | Ґранульєс | 07.02.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:16:13 | МС | 11 | Марафон Вена | Вена | 10.04.2016 | |
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
Крос 4 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | ||
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п. | ||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 25.03.2016 | ||
Дніпропетровська | Д | Деревянчук М.П. | ||||
Крос 9.94 км | ||||||
30:06 | 51ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | ||
Дніпропетровська | Закарпатська | |||||
Крос 10 км | ||||||
31.33 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ Дпр Дерев'янчук М.п. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
29:57 | КМС | 18 | Міжнародний пробіг Уй 10 км | Уй | 27.12.2015 | |
Дніпропетровська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:06:51 | КМС | 11 | Краківський півмарафон | Краків | 24.10.2015 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:06:24 | КМС | 6 | XV Півмарафон Wtórpol | Скаржисько-Каменна | 22.08.2015 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:06:04 | КМС | 175/55 | чол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (півмарафонський біг) | Ковель | 09.05.2015 |
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ОШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
1:06:36 | КМС | 4 | PKO Półmaraton Sopot | Сопот | 02.05.2015 | |
Дніпропетровська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:13:08 | МСМК | 175/54 | чол-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді (марафонський біг). Міжнародний Білоцерківський марафон | Біла Церква | 04.10.2015 |
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ Днп Деревянчук М.П. | ||||
Крос 10 км | ||||||
30:46 | I | 10ф1 | International Loket Warandeloop | Тільбург | 22.11.2015 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
28:50.34 | МС | 6 | ECp | Skopje | 07.06.2014 | |
Дніпропетровська | ||||||
29:19.01 | МС | чол-2-ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 м. | Київ | 16.05.2014 | |
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ Днп Дерев'янчук М.п.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
29:10 | КМС | 11 | Corrida de Houilles | Houilles | 28.12.2014 | |
Дніпропетровська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:04:31 | МС | 8 | Hella | Hamburg | 29.06.2014 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:05:50 | чол-1 | Чемпіонат України з напівмарафону та Кубок України з марафону | Харків | 12.04.2014 | ||
Дніпропетровська | Д | Закарпатська,ШВСМ з л/а Дерев'янчук М.п.,Коломоєць А.І. | ||||
1:04:42 | МС | 1 | Wiazowna | 02.03.2014 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:14:50 | МС | чол-1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді з марафонського бігу | Біла Церква | 05.10.2014 | |
Дніпропетровська | Д | ШВСМ Днп Дерев'янчук М.п. | ||||
Крос 10 км | ||||||
30:20 | 3 | Warandeloop | Tilburg | 23.11.2014 | ||
Дніпропетровська | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
Крос 10,4 км | ||||||
34:58 | 2ф | Soest | 31.12.2014 | |||
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
13:53.09 | МС | 3ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. | ||||
13:53.09 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 26.07.2013 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
30:38.33 | I | 22ф1 | European Cup 10000m | Правець | 08.06.2013 | |
Закарпатська | ||||||
Біг на 8.71 км | ||||||
25:23 | 3 | Luzerner Stadtlauf | Люцерн | 27.04.2013 | ||
Закарпатська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
29:36 | КМС | 14 | Corrida Pedestre | Уй | 29.12.2013 | |
Закарпатська | ||||||
29:38 | КМС | 9 | Internazionale Città di Trento | Тренто | 12.10.2013 | |
Закарпатська | ||||||
29:48 | чол-2 | Відкритий чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Слов’янськ | 31.08.2013 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. | ||||
28:41 | КМС | 4 | Korschenbroicher City-Lauf | Коршенброх | 21.04.2013 | |
Закарпатська | ||||||
Біг на 16.3 км | ||||||
49:35 | 12 | Paris-Versailles 16k | Версаль | 29.09.2013 | ||
Закарпатська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:04:53 | МС | 6 | Singegloop Half-Marathon | Бреда | 06.10.2013 | |
Закарпатська | ||||||
Крос 10 км | ||||||
30:38 | 35ф1 | European Cross Country Championships | Белград | 08.12.2013 | ||
Київська | ||||||
30:56 | 9ф1 | Warandeloop | Тілбург | 24.11.2013 | ||
Київська | ||||||
31:05 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 26.10.2013 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
32:38 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 31.03.2013 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:55.83 | КМС | 10ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 17.02.2012 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
3:51.63 | КМС | 3з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:13.24 | КМС | 7ф3 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
8:13.24 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України | Суми | 18.02.2012 | |
Дніпропетровська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | ||
Закарпатська | Д | Ужгород,ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:03.59 | МС | 10ф2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 14.06.2012 | |
Закарпатська | Д | Ужгород,ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
DNS | ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:32.57 | 19ф1 | European Athletics Championships | Гельсінкі | 30.06.2012 | ||
Закарпатська | ||||||
28:28.54 | МС | 2ф1 | Кубок України | Ялта | 27.05.2012 | |
Дніпропетровська | ||||||
28:28.54 | МС | 2ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. | ||||
Біг на 6.5 км | ||||||
17:57 | 5 | Taganka Road Race | Москва | 08.09.2012 | ||
Закарпатська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
30:03 | 8 | Asics Grand 10 | Берлін | 14.10.2012 | ||
Закарпатська | ||||||
32:00 | 20 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км. | Слов’янськ | 25.08.2012 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
Біг на 10 верст | ||||||
31:56 | чол-3 | Чемпіонат України з марафонського бігу | Біла Церква | 07.10.2012 | ||
Дніпропетровська | Ч 18 Дерев'янчук М.п. | |||||
Крос 4 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
12:11 | 4ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 30.03.2012 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. | ||||
Крос 8 км | ||||||
27:18 | 8ф1 | White Cross | Белград | 29.01.2012 | ||
Закарпатська | ||||||
Крос 10 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 27.10.2012 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Коломоєць А.І.,Дерев'янчук М.п. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України,чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Цюрупинськ | 31.03.2012 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:15.15 | КМС | 3ф3 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2011 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:30.44 | I | 4ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 01.06.2011 | |
Закарпатська | Д | Дерев'янчук М.п.,Коломоєць А.І. | ||||
14:13.4h | КМС | 1ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 17.05.2011 | |
Дніпропетровська | У | ДДІФКіС Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
29:01.23 | МС | 2ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Закарпатська | Д | Дерев'янчук М.п.,Коломоєць А.І. | ||||
30:47.27 | I | 2ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 | |
Дніпропетровська | У | ДДІФКіС Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
30:22 | 4 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді та юніорів з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 27.08.2011 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Дерев'янчук М.п.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 15 км | ||||||
47:25 | 4 | International Road Race | Явожно | 06.08.2011 | ||
Закарпатська | ||||||
Крос 10 км | ||||||
32:21 | 2ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 25.03.2011 | ||
Закарпатська | Д | ШВСМ Дерев'янчук Микола (07.12.1961),Коломоєць А.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:21.59 | КМС | 1ф1 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 31.01.2010 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:25.23 | КМС | 4ф2 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
Закарпатська | МОН | Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:26.91 | КМС | 4ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Закарпатська | МОН | Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
14:38.16 | I | 3ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 03.07.2010 | |
Закарпатська | Д | Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
30:15.24 | I | 7ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Закарпатська | Д | Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
32:26 | 4 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів та молоді з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 28.08.2010 | ||
Закарпатська | Д | Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Біг на 12 км | ||||||
36:14 | 4 | Чемпіонат України з марафонського бігу | Біла Церква | 02.10.2010 | ||
Закарпатська | Д | Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. | ||||
Крос 10 км | ||||||
31:50 | КМС | 4ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Кіровоград | 24.10.2010 | |
Закарпатська | Д | ШВСМ Зкп Деревянчук М.П.,Коломоєць А.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:33.94 | КМС | 3ф2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 20.02.2009 | |
Закарпатська | МОН | Коломоєць А.І.,Кудлацька С.Б. | ||||
8:33.98 | КМС | 4ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2009 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Кудлацька С.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:06.06 | I | 12ф1 | Чемпіонат України | Ялта | 23.07.2009 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Кудлацька С.Б. | ||||
14:49.20 | I | 8ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Кудлацька С.Б. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:00.19 | I | 10ф1 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Кудлацька С.Б. | ||||
32:12.44 | I | 8ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Закарпатська | МОН | Кудлацька С.Б.,Коломоєць А.І. | ||||
31:16.61 | I | 6ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Кудлацька С.Б. | ||||
Біг на 20 км | ||||||
1:03:20 | КМС | 3 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км | Дніпропетровськ | 26.04.2009 | |
Закарпатська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
12:01 | I | 1ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | |
Закарпатська | МОН | Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. | ||||
Крос 8 км | ||||||
25:24 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2009 | |
Закарпатська | МОН | Коломоєць А.І.,Деревянчук М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:01.57 | I | 5ф2 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Закарпатська | МОН | Коломоєць А.І.,Леоненко І.Ф. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | ||
Закарпатська | МОН | Коломоєць А.І.,Леоненко І.Ф. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:57.77 | I | 6з3 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Леоненко І.Ф. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
14:59.47 | I | 9ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 03.07.2008 | |
Закарпатська | Д | Коломоєць А.І.,Леоненко І.Ф. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:40.19 | I | 9ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 03.07.2008 | |
Чернігівська | У | Рябов В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:56.96 | I | 5ф4 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 08.02.2007 | |
Дніпропетровська | С | Коба Т.М.,Шевченко О.С. | ||||
DNF | ф2 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 25.01.2007 | ||
Дніпропетровська | С | Коба,Шевченко О.С. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:01.26 | I | 7ф2 | Юніорський чемпіонат України у приміщенні | Суми | 07.02.2007 | |
Дніпропетровська | С | Коба Т.М.,Шевченко О.С. | ||||
4:00.23 | 1ф1 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 24.01.2007 | ||
Дніпропетровська | С | Коба,Шевченко О.С. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:37.66 | Дніпропетровська | 3ф3 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 25.01.2007 | |
ВДОВИЧЕНКО Сергій (21.05.1984), МІРОШНИЧЕНКО Олег (13.01.1987), ВОРОНЬКО Роман (01.04.1978), РОМАНЕНКО Роман (30.01.1988) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.00 | I | 2ф5 | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 22.06.2007 | |
Дніпропетровська | С | Коба | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:55.55 | I | 5ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 05.07.2007 | |
Дніпропетровська | С | Коба,Шевченко О.С. | ||||
3:57.05 | I | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 21.06.2007 | |
Дніпропетровська | С | Коба | ||||
3:53.25 | КМС | 9з2 | Кубок України | Ялта | 12.06.2007 | |
Дніпропетровська | ||||||
3:53.25 | КМС | 9ф2 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Дніпропетровська | С | Коба,Шевченко О.С. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:44.78 | I | 8ф | Чемпіонат України серед юніорів | Миколаїв | 21.06.2007 | |
Чернігівська | Рябов В.В. | |||||
10:00.72 | II | 19ф | VIII літня Універсіада України з легкої атлетики | Київ | 18.05.2007 | |
Чернігівська | ЧДПУ Сердюк В.І. | |||||
Крос 6 км | ||||||
19:53 | 21ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Біла Церква | 27.10.2007 | ||
Дніпропетровська | МОН | Шевченко О.С. | ||||
19:39 | 15ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Біла Церква | 27.10.2007 | ||
Чернігівська | У | Рябов В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:04.14 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 11.01.2006 | |
Дніпропетровська | С | Коба Т.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.21 | I | 3ф5 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 29.07.2006 | |
Дніпропетровська | С | Коба,Шевченко О.С. | ||||
1:54.72 | I | 1ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Дніпропетровська | С | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:58.82 | I | 5ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ. ФІНАЛ | Київ | 28.07.2006 | |
Дніпропетровська | С | Коба,Шевченко О.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:02.52 | I | 174/53 | 11ф2 | ЧУ Юнр | Київ | 03.06.2005 |
Дніпропетровська | С | Коба Т.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
0.00 | 4 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 01.01.1991 | ||
Дніпропетровська | С |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |