Прізвище: ЗІНЕНКО | Прізвище Англ: ZINENKO |
Ім'я: Валерія | Ім'я Англ: Valeriya |
Дата народження: 06.11.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: Донецька | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ Днц | |
Тренери: Жуков Є. А., Савчук Р. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2011 | 2009 |
---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:23.21 | 2:23.21 | 2:32.45 | |
Біг на 1500 м | 4:49.57 | 4:49.57 | 5:05.81 | |
Біг на 3000 м | 10:07.51 | 10:07.51 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:55.61 | 1:55.61 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:20.48 | 2:20.48 | ||||||||||||||
Біг на 1000 м | 3:04.52 | 3:04.52 | ||||||||||||||
Біг на 1500 м | 4:34.39 | 4:41.43 | 4:34.39 | 4:39.23 | 4:42.70 | 5:04.15 | ||||||||||
Біг на 3000 м | 10:08.39 | 9:53.54 | 10:08.39 | 10:17.80 | 10:39.56 | 11:11.40 | ||||||||||
Біг на 5000 м | 15:36.98 | 15:36.98 | 15:44.99 | 16:34.63 | 16:06.84 | 16:23.22 | 16:52.77 | |||||||||
Біг на 10000 м | 31:55.60 | 32:24.06 | 31:55.60 | 32:19.54 | 32:42.72 | 32:47.35 | 33:12.30 | 34:20.21 | 37:39.73 | |||||||
Біг на 10 км | 33:18 | 33:18 | 34:43 | 35:19 | 38:30 | |||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:10:28 | 1:10:28 | 1:10:55 | 1:11:37 | ||||||||||||
Крос 3,857 км | 15:28 | 15:28 | ||||||||||||||
Крос 4,157 км | 20:56 | 20:56 | ||||||||||||||
Крос 4 км | 14.25 | 14:43 | 14.25 | 14:18 | ||||||||||||
Крос 5 км | 18:38 | 18:38 | 18:47 | |||||||||||||
Крос 6 км | 20.47 | 20.47 | 20:10 | 21:47 | ||||||||||||
Крос 6.28 км | 21:32 | 21:32 | ||||||||||||||
Крос 8.3 км | 28:26 | 28:26 | ||||||||||||||
Крос 8 км | 33:56 | 33:56 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
15:36.98 | МС | 4ф1 | European Team Championships | Хожув | 20.06.2023 | |
Донецька | ||||||
15:38.63 | МС | 155/50 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Савчук Р.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:29.81 | МСМК | 2ф1 | European 10,000m Cup | Пасе | 03.06.2023 | |
Донецька | ||||||
32:24.06 | МСМК | 165/65 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Ужгород | 21.04.2023 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Савчук Р.В. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:13:43 | МС | 1 | Mattoni Ústí Nad Labem Half Marathon | Усті-над-Лабем | 16.09.2023 | |
Полтавська | ||||||
1:10:28 | МС | 7 | Generali Halbmarathon | Берлін | 02.04.2023 | |
Донецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 | ||
Донецька | Д | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Савчук Р.В. | ||||
15:44.99 | МС | 6ф1 | NYC Qualifier | Нью-Йорк | 20.05.2022 | |
Донецька | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
31:57.84 | МСМК | 165/50 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 09.09.2022 |
Донецька | Д | ШВСМ Днц Жуков Є.А.,Савчук Р.В. | ||||
31:55.60 | МСМК | 7ф1 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 15.08.2022 | |
Донецька | ||||||
32:07.28 | МСМК | 4ф1 | European 10,000m Cup | Пасе | 28.05.2022 | |
Донецька | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:10:55 | МС | 1 | International Competitions | Усті-над-Лабою | 17.09.2022 | |
Донецька | ||||||
1:12:57 | МС | 1 | Mattoni Olomouc Half Marathon | Оломоуць | 18.06.2022 | |
Донецька |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:19.54 | МСМК | 1ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
Київська | Д | КОЦОП Савчук Р.В.,Романчук С.І. | ||||
32:43.15 | МС | 1ф1 | Trials of miles | Остін | 26.02.2021 | |
Київська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
33:18 | КМС | 165/51 | жін-1 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 |
Київська | Д | КОЦОП Романчук С.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:11:37 | МС | 1 | Київський напівмарафон | Київ | 03.10.2021 | |
Київська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 | ||
Київська | Д | КОЦОП Романчук С.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:34.63 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Полтавська | Д | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
32:42.72 | МС | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Полтавська | Д | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:05.24 | МС | 23ф1 | Кубок Європи з бігу на 10,000м | Лондон | 06.07.2019 | |
Полтавська | ||||||
32:47.35 | МС | 165/50 | 2ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 |
Полтавська | Д | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:06.84 | МС | 165/53 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В.,Баляшкін О.М. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:26.10 | МС | 165/50 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В.,Баляшкін О.М. | ||||
33:12.30 | МС | 3ф1 | Кубок Європи 10,000м | Лондон | 19.05.2018 | |
Полтавська | ||||||
33:56.80 | МС | 165/50 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ | ||||
Крос 2 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | ||
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В. | ||||
Крос 5 км | ||||||
18:38 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Одеса | 30.03.2018 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Гончар О.П.,Баляшкин О.М. | ||||
Крос 8.3 км | ||||||
28:26 | 53ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Тілбург | 09.12.2018 | ||
Полтавська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
33:56 | МС | жін-2-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О.П.,Савчук Р.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | ||
Івано-Франківська | ПНУім В. Стефаника Гончар О,П'ятничук Д.В. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 | ||
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. | ||||
16:23.22 | МС | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Івано-Франківська | ПНУім В. Стефаника Гончар О,П'ятничук Д.В. | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:20.21 | МС | 12ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 14.07.2017 | |
Полтавська | ||||||
34:21.64 | МС | 165/48 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
34:43 | КМС | 165/50 | жін-5 мол-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км). Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 17.09.2017 |
Полтавська | К | ПОШВСМ Гончар О | ||||
Крос 5 км | ||||||
18:47 | МС | 165/50 | жін-2 мол-1-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 31.03.2017 |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. | ||||
Крос 6 км | ||||||
20.47 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Полтавська | К | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. | ||||
Крос 6.28 км | ||||||
21:32 | 14ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Шаморин | 10.12.2017 | ||
Полтавська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6 км | ||||||
20:10 | I | 13ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | |
Полтавська | ||||||
22.37 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:52.77 | КМС | 3ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Харкiвська | МОН | НТУ "ХПІ" Гончар О | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
37:39.73 | I | 2ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Харкiвська | МОН | НТУ "ХПІ" Гончар О | ||||
Крос 4,157 км | ||||||
20:56 | 32ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Полтавська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14:43 | 165/51 | жін-2 мол-2-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. | ||||
Крос 6 км | ||||||
21:47 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 170.7 | Харкiвська | ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
НЕМЧЕНКО Марина (09.05.1996), ВОСКОЛОВИЧ Анна (01.07.1993), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), РАЗЛАДОВА Марія (01.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.43 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О | |||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | ||
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:55.04 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Полтавська | ПОШВСМ Гончар О | |||||
9:53.54 | I | 8ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
35:19 | мол-3 юнр-2 | Чемпіонату України з легкої атлетики з бігу на 10 км. «Львівська десятка » (дорослі, молодь, юніори) | Львів | 21.09.2014 | ||
Полтавська | МОН | Гончар О,Баляшкін О.М. | ||||
Крос 3,857 км | ||||||
15:28 | 36 | EC | Samokov | 14.12.2014 | ||
Полтавська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14.25 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:07.51 | I | 3ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Баляшкін О.М.,Гончар Р. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:34.39 | I | 7з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | ||
Полтавська | ШВСМ Плт Гончар О | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 | ||
Полтавська | ШВСМ Плт Гончар О | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | ||
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
38:30 | жін-9 юнр-2 | Відкритий чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Слов’янськ | 31.08.2013 | ||
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:45 | 75ф1 | European Cross Country Championships | Белград | 08.12.2013 | ||
Полтавська | ||||||
14:18 | 2ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
Полтавська | МОН | ПОШВСМ Гончар О,Баляшкін О.М. | ||||
15:07 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (крос) | Цюрупинськ | 30.03.2013 | ||
Полтавська | ШВСМ Плт Гончар О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.48 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкин О.М.,Гончар О | ||||
2:21.24 | II | 5з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкин О.М.,Гончар О | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:39.23 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
4:49.03 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкин О.М.,Гончар Р. | ||||
4:39.56 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкин О.М.,Гончар О | ||||
4:44.19 | I | 1ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкин О.М.,Гончар Р. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:08.39 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Гончар О,Баляшкин О.М. | ||||
10:26.88 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкин О.М.,Гончар Р. | ||||
10:19.26 | I | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Баляшкін О.М.,Гончар О. | ||||||
10:14.50 | I | 2ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкин О.М.,Гончар Р. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Полтавська | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 | |
КОРСУН Ольга (11.11.1996), ЗАВГОРОДНЯ Ірина (22.08.1996), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), ОЛІЙНИК Аліна (01.10.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.21 | II | 1ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Полтавська | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкин О.М. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:49.57 | II | 1ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Полтавська | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкин О.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:55.61 | Полтавська | 6ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
ЗАВГОРОДНЯ Ірина (22.08.1996), ЗІНЕНКО Валерія (06.11.1995), ОЛЕКСІЄНКО Інна (30.07.1996), ГЛІБОВА Дар'я (10.10.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:53.31 | II | 11ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкін О.М.,Гончар О. | ||||
4:42.70 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкін О.М.,Гончар Р. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | ||
Полтавська | МОН | ДЮСШ м.Лубни Плт Баляшкін О.М.,Гончар О. | ||||
10:17.80 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкін О.М.,Гончар Р. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:04.52 | II | 7з2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Полтавська | МОН | Баляшкін О.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:39.56 | II | 11ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Полтавська | МОН | Баляшкін О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.45 | III | 5ф2 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 01.03.2009 | |
Полтавська | Лубни Баляшкін О.М. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:05.81 | II | 1ф1 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | |
Полтавська | Лубни Баляшкін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:04.15 | II | 9ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкін О.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:11.40 | II | 12ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Полтавська | МОН | ДЮСШ Лубенська Плт Баляшкін О.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |