Прізвище: ГРИНЬКО | Прізвище Англ: HRYNKO |
Ім'я: Вікторія | Ім'я Англ: Viktoriya |
Дата народження: 02.09.1999 | Стать: Ж |
ТФЛА: Миколаївська | |
Клуб: СДЮСШОР м.Миколаїв | |
Тренери: Гриник І. В., Фатєєв А. А., Коваль В. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.26 | 8.26 | 8.33 | 8.29 | |||||||
Біг на 200 м | 26.19 | 26.19 | 26.52 | 26.74 | 26.95 | 27.43 | 27.49 | 27.33 | 27.93 | ||
Біг на 300 м | 44.05 | 44.05 | |||||||||
Біг на 400 м | 1:01.05 | 58.53 | 58.42 | 58.63 | 59.59 | 1:01.05 | 1:01.31 | ||||
Біг на 800 м | 2:39.56 | 2:39.56 | |||||||||
Естафетний біг 4х200 м | 2:07.40 | 2:07.40 | |||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:51.83 | 4:05.97 | 3:51.83 | 3:53.52 | 4:01.33 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.75 | 10.20 | 9.75 | ||||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.48 | 9.48 | 9.66 | 10.40 | |||||||
Стрибки у висоту | 1.41 | 1.41 | 1.30 | ||||||||
Стрибки у довжину | 4.17 | 4.17 | 3.80 | ||||||||
Штовхання ядра 3 кг | 6.62 | 6.62 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.99/+1.8 | 26.26/+0.2 | 25.99/+1.8 | 27.16/-0.7 | 27.98/-2.0 | |||||
Біг на 400 м | 1:00.38 | 58.82 | 58.14 | 1:00.38 | ||||||
Біг на 800 м | 2:35.72 | 2:35.72 | ||||||||
Естафетний біг 4х100 м | 49.91 | 51.03 | 49.91 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:52.07 | 3:58.41 | 3:56.80 | 3:52.07 | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 15.59/+1.1 | 15.59/+1.1 | 15.73/0.0 | 17.51/0.0 | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:01.11 | 1:01.11 | 1:01.67 | 1:01.61 | 1:01.82 | 1:04.08 | 1:06.64 | |||
Крос 2 км | 7.50 | 7.50 | ||||||||
Стрибки у висоту | 1.30 | 1.30 | ||||||||
Стрибки у довжину | 4.17/+0.8 | 4.17/+0.8 | ||||||||
Метання списа 600 гр | 18.35 | 18.35 | ||||||||
Штовхання ядра 4 кг | 6.69 | 6.69 | ||||||||
Семиборство | 3019 | 3019 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.19 | I | 170/55 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
26.38 | I | 170/55 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
26.47 | I | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.53 | I | 170/55 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
58.66 | I | 170/55 | 2--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
58.84 | I | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.97 | Миколаївська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
НЕДЕЛІКОВСЬКА Катерина (04.08.2000), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ГАЦЕНКО Поліна (02.12.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.26/+0.2 | II | 170/56 | 5ф2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Миколаївська | НУК ім. адм. Макарова Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
DNS | ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 | ||
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.48 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 | |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:01.11 | КМС | 170/59 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:02.49 | КМС | 170/56 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:01.71 | КМС | 170/56 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:01.95 | КМС | 170/56 | 3ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Миколаївська | НУК ім. адм. Макарова Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:01.18 | КМС | 170/50 | 6ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:58.41 | I | Миколаївська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
НЕДЕЛІКОВСЬКА Катерина (04.08.2000), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ГАЦЕНКО Поліна (02.12.2001), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.26 | II | 4з2 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Коваль В.І.,Фатєєв А.Ю. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.52 | I | 170/54 | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.42 | I | 170/54 | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І.,Фатєєв А.А. | |||||
58.96 | I | 170/54 | 4--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І.,Фатєєв А.А. | |||||
1:00.45 | II | 170/54 | 4ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:00.13 | I | 3ф7 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Коваль В.І.,Фатєєв А.Ю. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.83 | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
ШАПОВАЛ Юлія (28.04.1988), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ОРЛОВА Анна (30.01.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.82 | II | 5ф3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:01.67 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:01.68 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:02.04 | КМС | 5ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.74 | I | 170/56 | 2з5 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
DNF | 170/56 | пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
26.96 | II | 170/56 | 4ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
27.06 | II | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Фатєєв А.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.63 | I | 170/56 | 2--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
58.79 | I | 170/56 | 5пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:00.04 | I | 170/54 | 4ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
59.61 | I | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Фатєєв А.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.52 | Дніпропетровська | 3ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
ШАПОВАЛ Юлія (28.04.1988), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), КОЧМАРИК Вікторія (23.08.1989), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.99/+1.8 | I | 172/56 | 5ф4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ПДАФКіС Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.80 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 23.08.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:01.61 | КМС | 172/55 | 4ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:01.77 | КМС | 172/55 | 4з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:02.35 | КМС | 172/56 | 1ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ПДАФКіС Дпр Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.03 | II | Дніпропетровська | 6ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), СИДОРЕНКО Інна (21.05.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.33 | II | 171/53 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.95 | II | 171/53 | 3в2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
27.08 | II | 171/53 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.20 | II | 171/53 | 5пф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
59.59 | I | 171/53 | 4--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:00.10 | I | 171/55 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:01.19 | II | 4з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєва О.І.,Коваль В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
10.20 | III | 7з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєва О.І.,Коваль В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.08 | II | 170/54 | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
58.14 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат Дніпропетровської області з легкої атлетики. Чемпінат області серед молоді | Дніпро | 07.06.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:03.66 | I | 170/54 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:01.82 | КМС | 171/54 | 4ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:02.69 | I | 171/54 | 2з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.Ю.,Фатєєв А.А.,Коваль В.І. | |||||
1:03.17 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:02.37 | КМС | 171/54 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. | |||||
1:02.58 | КМС | 171/54 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Фатєєв А.А.,Фатєєв А.Ю.,Коваль В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.33 | II | 2ф1 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Дніпропетровська | ОСОБИСТО | Дніпро | ||||
8.50 | III | 3з5 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Дніпропетровська | ОСОБИСТО | Дніпро | ||||
DNS | ф1 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
8.29 | II | 2з3 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.44 | II | 170/54 | 2в2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
27.47 | II | 170/54 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
27.43 | II | 3ф5 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Дніпропетровська | ОСОБИСТО | Дніпро | ||||
DNS | ф1 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
27.43 | II | 1з7 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
44.05 | II | 1ф2 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.05 | II | 3--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
1:01.76 | II | 170/54 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
1:01.45 | II | 2ф3 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.49 | II | 5з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | |||||
27.70 | II | 2з15 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.31 | II | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | |||||
1:01.79 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих | |||||
1:02.11 | II | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
7.50 | III | 21ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.33 | II | 173/54 | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Коваль В.І.,Фатєєв А | ||||
27.64 | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Синельникове Коваль В.І.,бр. Фатєєвих | ||||
28.75 | III | 1з12 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Фатєєв А,Коваль В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.80 | II | 170/54 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Коваль В.І.,Фатєєв А | ||||
9.75 | II | 7з2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Фатєєва О.І.,Коваль В.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.48 | II | 170/54 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Синельникове Коваль В.І.,бр. Фатєєвих | ||||
9.62 | III | 170/54 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Синельникове Коваль В.І.,бр. Фатєєвих | ||||
9.70 | III | 1з1 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Фатєєв А,Коваль В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:01.33 | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
ГУДКОВА Дар'я (18.02.1998), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ГУДКОВА Катерина (18.02.1998), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 170/53 | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Фатєєв С,Коваль В.І. | ||||
DNF | 171/53 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.38 | II | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
1:00.44 | II | 3ф3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.86 | I | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Фатєєв А,Коваль В.І. | ||||
1:04.08 | I | 4з2 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Тбілісі | 29.07.2015 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:04.68 | I | 170/53 | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Фатєєв С,Коваль В.І. | ||||
1:04.99 | I | 170/53 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
1:04.75 | I | 170/53 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
1:06.88 | II | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
1:05.94 | I | 170/54 | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.91 | I | Україна | 5з3 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Тбілісі | 01.08.2015 |
МАРЧАК Ірина (23.04.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ШУХ Аліна (12.02.1999), КОЛОТІЙ Анастасія (09.01.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.46 | II | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ПОНОМАРЕНКО Аліна (05.03.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) | ||||||
3:56.80 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
СТУПІНА Вікторія (26.08.1997), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) | ||||||
DNS | Дніпропетровська | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), ГУСАРОВА Дарина (17.07.2000), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Дніпропетровська | У | ДВУФК Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.,бр. Фатєєвих | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.93 | III | 2з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Синельникове Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.,бр. Фатєєвих | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.66 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Синельникове Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.,бр. Фатєєвих | ||||
9.67 | III | 3з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ м.Синельникове Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.,бр. Фатєєвих |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.16/-0.7 | II | 2з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с.,бр. Фатєєвих | ||||
27.33/+0.6 | II | 3з9 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.59/+1.1 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ м.Синельникове Фатєєв А,Коваль В.І. | ||||
15.68/+1.7 | II | 3з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ м.Синельникове Фатєєв А,Коваль В.І. | ||||
15.68/+0.2 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
15.74/+0.4 | II | 4з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК бр. Фатєєвих,Коваль В.І. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:06.64 | II | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ м.Синельникове Фатєєв А,Коваль В.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:52.07 | I | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
АКСЬОНОВА Оксана (29.01.1997), БЕСКРОВНА Ірина (13.03.1998), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.98/-2.0 | III | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська бр. Фатєєвих,Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.02/0.0 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська бр. Фатєєвих,Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с. | ||||
15.73/0.0 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська бр. Фатєєвих,Бр. Коваль в.і, о.в.,г.с. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:39.56 | III | 3пбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
10.40 | II юн | 5пбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
DNS | ф | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
1.41 | III | 23пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
126/O 129/O 132/O 135/O 138/O 141/O 144/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.17 | I юн | 26пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
3.36 3.94 4.17 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
6.62 | III юн | 27пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
6.60 6.50 6.62 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |||
Дніпропетровська | МОН | Синельниково,ДЮСШ м.Синельникове Днп Френкель М.,Коваль В.І.,Коваль О | ||||
10.40 1.41 6.62 4.17 2:39.56 DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.9h | I юн | 1з3 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково Коваль В.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф4 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | ||
Дніпропетровська | МОН | Синельниково Коваль В.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.30 | I юн | 3ф | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково Коваль В.І. | ||||
120/O 125/O 130/O 135/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
3.80 | II юн | 15ф | «Козацька хортиця». Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Синельниково Коваль В.І. | ||||
3.58 3.47 3.80 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
2:07.40 | Дніпропетровська | 12ф2 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
БАТРАЧЕНКО Катерина (03.03.1999), ДУДНИК Ольга (18.09.1998), ХАРЛАН Оксана (16.04.1999), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.37/+2.6 | I юн | 2сбр1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:35.72 | III | 2сбр1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
17.51/0.0 | III | 5сбр1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.30 | I юн | 21сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
124/O 127/XO 130/XO 133/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.17/+0.8 | I юн | 21сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
4.05/+1.5 X/+0.8 4.17/+0.8 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
18.35 | II юн | 18сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
15.97 17.53 18.35 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
6.69 | II юн | 22сбр | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
X 6.69 6.25 | ||||||
Семиборство | ||||||
3019 | III | 19 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Синельниківська Коваль В.І.,Френкель М. | ||||
17.51/0.0 1.30 6.69 29.37/+2.6 4.17/+0.8 18.35 2:35.72 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |