Прізвище: МИРОНОВА | Прізвище Англ: MYRONOVA |
Ім'я: Анастасія | Ім'я Англ: Anastasiya |
Дата народження: 11.11.1997 | Стать: Ж |
ТФЛА: АР Крим | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.97 | 7.97 | 8.22 | ||
Біг на 200 м | 26.75 | 27.20 | 26.75 | 27.11 | |
Естафетний біг 4х200 м | 2:03.70 | 2:03.70 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.32/0.0 | 12.32/0.0 | 13.12/-0.3 | 12.97/0.0 | |
Біг на 200 м | 25.42/+1.7 | 25.66/-1.6 | 25.42/+1.7 | 26.63/0.0 | 26.87/-0.7 |
Естафетний біг 4х100 м | 50.22 | 50.22 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:21.22 | 2:21.22 | 2:21.28 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.38/0.0 | I | 5з4 | Першість Росії серед юніорів | Чебоксари | 25.06.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 ДЕРЮГИН Е.Д., ЭМИРАСАНОВА Г.А. | |||||
12.32/0.0 | I | 8пф1 | Першість Росії серед юніорів | Чебоксари | 25.06.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 ДЕРЮГИН Е.Д., ЭМИРАСАНОВА Г.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.66/-1.6 | I | 4з5 | Першість Росії серед юніорів | Чебоксари | 26.06.2015 | |
АР Крим | СДЮСШОР-2 ДЕРЮГИН Е.Д., ЭМИРАСАНОВА Г.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | II | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д. | ||||
8.00 | II | 6ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.20 | II | 1з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.3h | II юн | АР Крим | 3ф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
КОРНЄВА Яна (28.02.1999), МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.75 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр Мануйловой | ||||
26.93 | II | 1з9 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр Мануйловой |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.36/+0.6 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
26.54/-2.0 | II | 2з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
25.42/+1.7 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д. | ||||
25.69/-0.7 | I | 2пф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д. | ||||
25.74/-0.1 | I | 1з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д. | ||||
25.94/-0.3 | I | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
25.99/+0.5 | I | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.22 | I | АР Крим | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 |
КОРНЄВА Яна (28.02.1999), МУДРОВА Олександра (07.04.1996), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.22 | I юн | АР Крим | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 |
МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998) | ||||||
2:23.08 | II юн | АР Крим | 12ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ВОЛКОВА Христина (25.03.1997), МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997) | ||||||
2:27.6h | II юн | АР Крим | 8ф3 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 |
МОРОЗОВА Анастасія (10.02.1997), ЯНОВСЬКА Юлія (12.10.1998), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), МУДРОВА Олександра (07.04.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з11 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 03.03.2012 | ||
АР Крим | Д | Сімферополь,СДЮСШОР з л/а м.Сімферополь Бр. Дерюгіна | ||||
8.36 | 1з1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | АР Крим | СДЮШОР | ||||
8.22 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | АР Крим | СДЮШОР | ||||
8.24 | II | 4з5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр Мануйловой | ||||
8.35 | III | 7пф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр Мануйловой | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф7 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | ||
АР Крим | Д | Сімферополь,СДЮСШОР з л/а м.Сімферополь Бр. Дерюгіна | ||||
27.11 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | АР Крим | СДЮШОР | ||||
27.37 | 1з1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | АР Крим | СДЮШОР | ||||
27.48 | II | 2з15 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр Мануйловой |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.8h/0.0 | II | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
13.12/-0.3 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
12.6h/0.0 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | ||
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
26.63/0.0 | II | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
26.67/-0.2 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
DNS | з5 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | ||
АР Крим | Д | СДЮШОР Бр Мануйловой | ||||
27.11/0.0 | II | 2з10 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
АР Крим | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.5h | II юн | АР Крим | 8ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 |
ПІРІЄВА Марина (16.07.1998), ВОЛКОВА Кристина (25.03.1997), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), МУДРОВА Олександра (07.04.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.0h | II | 1з6 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
АР Крим | Сімферополь,СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д.,Емірасанова Г. | |||||
8.2h | II | 5ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
АР Крим | Сімферополь,СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д.,Емірасанова Г. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.5h | II | 1ф8 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
АР Крим | Сімферополь,СДЮШОР "Локомотив" Сімф Дерюгін Є.Д.,Емірасанова Г. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
2:03.70 | АР Крим | 12ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), КАТЮХА Карина (17.03.1996), БЄЛОВА Анна (14.12.1997), САПРИКІНА Ангеліна (22.07.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.21/0.0 | II | 7ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
13.30/0.0 | II | 2з1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
12.97/0.0 | II | 3пф2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.87/-0.7 | II | 1з1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
АР Крим | Д | СДЮШОР "Локомотив" Сімф Бр. Дерюгіна | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.28 | I юн | АР Крим | 1ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
АНДРУСЯК Наталя (31.03.1996), БІРЮЧКОВА Ірина (26.05.1996), МИРОНОВА Анастасія (11.11.1997), МУДРОВА Олександра (07.04.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |