Прізвище: ГОЛОВЧУК | Прізвище Англ: HOLOVCHUK |
Ім'я: Тетяна | Ім'я Англ: Tetyana |
Дата народження: 19.01.1996 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: С | |
Клуб: НУФВСУ | |
Тренери: Голубцов А. В., Пасічник В. Ф. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2015 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.18 | 8.18 | |||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:53.10 | 1:53.10 | |||||
Стрибки у довжину | 6.05 | 6.05 | 6.00 | 5.31 | 6.00 | 5.71 | 5.13 |
Потрійний стрибок | 13.06 | 12.99 | 13.06 | 12.05 | 12.87 | 12.20 | 11.45 |
Двоборство 60м + Потрійний | 1807 | 1807 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Естафетний біг 4х100 м | 51.73 | 51.73 | |||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.07 | 2:19.07 | 2:20.19 | ||||||||
Стрибки у довжину | 6.27/-0.2 | 5.88/-0.3 | 6.27/-0.2 | 5.78/+1.4 | 5.85/-1.0 | 5.95/+0.9 | 5.76/0.0 | 5.92/+0.1 | 5.84/0.0 | 5.97/+0.3 | 5.74/+2.0 |
Потрійний стрибок | 13.08/+1.9 | 13.08/+1.9 | 12.83/+1.1 | 12.77/0.0 | 13.06/+1.6 | 12.72/+1.2 | 12.88/+0.6 | 12.45/0.0 | 11.73/+0.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.68 | I | 168/52 | 12кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.68 X 4.00 | ||||||
6.05 | КМС | 3ф | Metal PS Mezinárodní Atletický Mítink | Отроковіце | 30.01.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.98 | КМС | 169/53 | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.98 X 3.33 5.63 | ||||||
5.65 | I | 7ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасєчний І. | |||||
X X 5.65 X X 4.92 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.74 | I | 168/53 | 3ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X 12.74 X 12.68 | ||||||
12.65 | I | 168/52 | 7ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2019 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X 12.65 X — 12.02 — | ||||||
12.58 | I | 168/52 | 6кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 08.02.2019 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X X 12.58 | ||||||
12.99 | КМС | 2ф | Metal PS Mezinárodní Atletický Mítink | Отроковіце | 30.01.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
11.40 | II | 169/53 | 10ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X X 11.40 | ||||||
12.71 | I | 2ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасєчний І. | |||||
12.23 X X 12.44 12.71 11.43 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.76/0.0 | I | 168/54 | 8ф | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 23.08.2019 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.61/-1.3 X/+0.3 5.76/0.0 | ||||||
5.26/+0.2 | II | 168/54 | 12кв | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 22.08.2019 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.26/+0.2 — — | ||||||
5.84/+0.6 | I | 4ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 12.07.2019 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
5.84/+0.6 X/0.0 X/+0.3 4.50/0.0 4.42/-0.2 X/0.0 | ||||||
5.79/+1.4 | I | 5ф | Memorial Ludik Danek | Турнов | 28.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х/+.0 5.63/+0.4 5.58/-1.6 5.77/+0.9 5.79/+1.4 5.71/+2.4 | ||||||
5.79/+1.4 | I | 5ф | Memorial Ludik Danek | Турнов | 28.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
Х 5.63/+0.4 5.58/-1.6 5.77/+0.9 5.79/+1.4 5.71/+2.4 | ||||||
5.88/-0.3 | I | 1ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
X/+1.2 5.88/-0.3 X/-0.4 X/0.0 | ||||||
6.05/+3.1 | КМС | 6ф | 1. Kolo Extraligy Mužů A Žen | Плзень | 18.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.83/0.0 | I | 6в | Всеукраїнські змагання за участю міжнародних спортсменів "Кубок Дружби" | Ужгород | 09.05.2019 | |
Дніпропетровська | Нікополь | |||||
5.54/+0.4 5.83/0.0 5.58/0.0 X/0.0 X/0.0 5.82/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
13.08/+1.9 | КМС | 168/54 | 2ф | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів | Луцьк | 21.08.2019 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X/+2.8 13.06/+0.6 12.85/+0.8 12.64/0.0 13.08/+1.9 13.04/+0.1 | ||||||
12.86/+0.7 | КМС | 1ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 13.07.2019 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
X/0.0 12.66/0.0 12.07/+0.8 12.68/+0.3 X/+1.0 12.86/+0.7 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 22.05.2019 | ||
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
12.99/-1.2 | КМС | 1ф | 1. Kolo Extraligy Mužů A Žen | Плзень | 18.05.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.00 | КМС | 167/53 | 6ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 10.02.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.08 X X 5.71 5.84 6.00 | ||||||
5.73 | I | 167/53 | 8кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X 5.23 5.73 | ||||||
5.65 | I | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Пасічник В.Ф.,Голубцов А.В. | |||||
5.57 5.65 5.56 | ||||||
DNS | ф | Кубок КМШВСМ. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 | ||
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
4.25 | I юн | 168/52 | 18ф | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
X 4.25 X | ||||||
5.66 | I | 3ф | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
X 5.61 X 5.53 5.66 5.47 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.48 | I | 167/53 | 3ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X X 12.48 X | ||||||
13.04 | КМС | 167/53 | 5ф | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 11.02.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
12.87 13.04 X X — X | ||||||
12.99 | КМС | 167/53 | 4кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 10.02.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
12.99 — — | ||||||
12.58 | I | 1ф | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2018 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
12.58 X 12.47 X X X | ||||||
12.87 | КМС | 2ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Пасічник В.Ф.,Голубцов А.В. | |||||
12.87 X X X | ||||||
13.06 | КМС | 1ф | Кубок КМШВСМ. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | |||||
13.06 X X X X 12.75 | ||||||
11.44 | II | 168/52 | 9ф | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
11.44 X X | ||||||
12.47 | I | 2ф | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 23.12.2017 | |
Дніпропетровська | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
X 12.41 X 12.47 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.91/+3.1 | КМС | 169/53 | 10ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.91/+3.1 4.48/-1.1 5.78/0.0 | ||||||
6.06/+1.6 | КМС | 169/53 | 9кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
6.06/+1.6 X/+1.0 — | ||||||
5.54/0.0 | II | 10ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.35/0.0 5.54/0.0 X/-0.1 | ||||||
5.74/-1.2 | I | 2ф | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | |
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
X/0.0 4.92/-2.1 5.74/-1.2 X/-0.1 5.08/-1.2 4.92/-0.7 | ||||||
5.82/+0.5 | I | 9ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X/+0.9 X/0.0 5.82/+0.5 | ||||||
6.27/-0.2 | МС | 2ф | Меморіал Людвіка Данка | Турнов | 29.05.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.81/+0.6 | I | 4ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 22.05.2018 | |
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
X/-0.1 X/0.0 5.81/+0.6 X/0.0 | ||||||
5.63/-2.0 | I | 6ф | 57-і Міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок Дружба. Стрибки під музику | Ужгород | 04.05.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
5.57/-2.1 X/0.0 X/0.0 4.13/-2.4 5.63/-2.0 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.22/+0.2 | I | 169/53 | 10ф | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Дніпропетровська | С | ДШВСМ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X/+0.7 X/+2.2 12.22/+0.2 | ||||||
12.83/+1.1 | КМС | 5ф | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X/+1.8 X/+0.6 12.83/+1.1 X/-2.0 X/+0.9 X/0.0 | ||||||
12.63/+0.2 | I | 7ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Дніпропетровська | С | НУФВСУ Голубцов А.В.,Пасічник В.Ф. | ||||
X/+1.8 X/+3.3 12.63/+0.2 X/+1.1 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 23.05.2018 | ||
м. Київ | ДШВСМ Голубцов А.В. | |||||
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.78/+1.4 | I | 169/53 | 10ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 06.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пасічник В.Ф. | |||||
X/0.0 5.78/+1.4 X/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пасічник В.Ф. | |||||
NM | 169/53 | ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 07.06.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пасічник В.Ф. | |||||
X/-0.1 X/-1.1 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.85/-1.0 | I | 167/52 | 13кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Дніпропетровська | С | ОШВСМ Пасечник В.Ф.,Орнаджи А.І. | ||||
5.85/-1.0 X/-0.8 5.69/-1.7 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.77/0.0 | I | 167/52 | 9ф | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 |
Дніпропетровська | С | ОШВСМ Пасечник В.Ф.,Орнаджи А.І. | ||||
12.56/-1.6 X/+1.8 12.77/0.0 | ||||||
12.67/-1.1 | I | 167/52 | 8кв | Чемпіонат України. Кубок України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Дніпропетровська | С | ОШВСМ Пасечник В.Ф.,Орнаджи А.І. | ||||
X/0.0 12.47/0.0 12.67/-1.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.31 | II | 15ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ОШВСМ Кравченко Н.А.,Пасечник В.Ф. | ||||
5.31 3.84 4.85 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.05 | II | 165/54 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасічник В.Ф. | ||||
X X 12.05 11.22 X X | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | ||
Дніпропетровська | МОН | ОШВСМ Кравченко Н.А.,Пасечник В.Ф. | ||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | 175/58 | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 15.06.2015 | |
Дніпропетровська | С | ШВСМ Орнаджи А.І.,Пасічник В.Ф. | ||||
— — — | ||||||
5.91/+1.7 | КМС | 3ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Дніпропетровська | С | ШВСМ Днп Орнаджі А.І.,Пасічник В.Ф. | ||||
5.89/+0.8 5.91/+1.7 X/+1.0 4.68/0.0 X/+0.7 5.63/+1.2 | ||||||
5.95/+0.9 | КМС | 7ф | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | С | ДДІФКіС Оранджі В.Т.,Пасечник В.Ф. | ||||
X/+2.0 5.95/+0.9 4.15/0.0 5.81/+2.0 5.76/+0.9 X/+1.1 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | 169/53 | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2015 | |
Дніпропетровська | С | ШВСМ Орнаджи А.І.,Пасічник В.Ф. | ||||
X/+0.7 X/+0.5 X/+0.3 | ||||||
13.01/+3.1 | КМС | 2ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Дніпропетровська | С | ШВСМ Днп Орнаджі А.І.,Пасічник В.Ф. | ||||
13.01/+3.1 X/+1.5 X/+0.9 X/0.0 X/0.0 X/0.0 | ||||||
13.06/+1.6 | КМС | 3ф | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Дніпропетровська | С | ДДІФКіС Оранджі В.Т.,Пасечник В.Ф. | ||||
X/0.0 X/0.0 13.06/+1.6 X/0.0 X/0.0 12.85/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.73 | II | Дніпропетровська | 9ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ЗАБОДІНА Наталія (18.11.1995), КОЗЛОВА Катерина (14.09.1989), АЛІЄВА (ЛЕБІДЬ) Анастасія (30.10.1993), ГОЛОВЧУК Тетяна (19.01.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.76/0.0 | I | 5кв | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Дніпропетровська | С | ОШВСМ Пасечник В.Ф.,Оранджі В.Т. | ||||
X/+0.4 X/-0.5 5.76/0.0 | ||||||
5.64/0.0 | I | 7ф | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Дніпропетровська | С | ОШВСМ Пасечник В.Ф.,Оранджі В.Т. | ||||
5.49/0.0 X/0.0 X/0.0 5.64/0.0 X/0.0 X/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.21/+1.5 | I юн | 23кв | Юнацький чемпіонат України | Харків | 22.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасічник В.Ф. | ||||
4.21/+1.5 X/+1.4 X/+2.0 | ||||||
5.92/+0.1 | КМС | 1ф | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
5.51/0.0 5.78/0.0 X/0.0 X/+0.4 5.92/+0.1 X/+1.6 | ||||||
5.55/0.0 | I | 4кв | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
5.55/0.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.66/+1.0 | I | 3ф | Юнацький чемпіонат України | Харків | 23.06.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасічник В.Ф. | ||||
X/+0.6 X/0.0 12.38/+0.2 X/0.0 12.39/0.0 12.66/+1.0 | ||||||
12.72/+1.2 | I | 3ф | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
X/0.0 X/+1.7 12.23/+1.2 12.63/+0.1 X/+0.1 12.72/+1.2 | ||||||
12.27/+0.9 | II | 2кв | Командний чемпіонат України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
X/0.0 X/-0.1 12.27/+0.9 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.57 | I | 1ф | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» | Запоріжжя | 03.03.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ №1 м. Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
5.21 5.57 5.30 5.17 5.33 5.30 | ||||||
5.69 | I | 4кв | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Пасічник В.Ф. | ||||
X X 5.69 | ||||||
6.00 | КМС | 2ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Пасічник В.Ф. | ||||
X 6.00 5.91 5.67 5.93 5.90 | ||||||
5.91 | КМС | 2ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
X 5.91 X 5.68 5.66 5.86 | ||||||
5.73 | I | 2кв | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
5.73 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.27 | III | 2ф | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ №1 м. Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
10.10 11.27 11.16 — — | ||||||
12.87 | 1ф | International Match Belarus-Ukraine-Turkey | Могильов | 26.02.2012 | ||
Хмельницька | ||||||
12.59 | I | 3ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Пасічник В.Ф. | ||||
X X 11.87 12.57 12.59 X | ||||||
12.71 | I | 1ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
12.42 X 12.34 12.71 12.43 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.69/-1.8 | I | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
5.11/-0.8 5.46/-0.4 5.66/+0.7 4.33/-0.8 5.32/0.0 5.69/-1.8 | ||||||
5.45/+2.0 | II | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
4.65/0.0 X/+0.5 5.45/+2.0 | ||||||
5.84/0.0 | I | 2ф | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пасічник В.Ф. | ||||
X/+1.4 5.81/+0.7 X/+0.1 5.84/0.0 5.56/+0.1 X/0.0 | ||||||
5.25/+0.4 | II | 9кв | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пасічник В.Ф. | ||||
5.18/0.0 5.24/+3.0 5.25/+0.4 | ||||||
5.56/0.0 | I | 11кв | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 31.05.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасічник В.Ф. | ||||
5.38/-0.4 5.25/-0.4 5.56/0.0 | ||||||
5.27/+1.9 | II | 12ф | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 31.05.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасічник В.Ф. | ||||
5.27/+1.9 X/+1.4 4.53/+1.3 | ||||||
5.79/+0.8 | I | 3ф | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 24.05.2012 | |
Пасічник В.Ф. | ||||||
5.79/+1.2 X/0.0 5.79/+0.8 5.49/0.0 X/0.0 5.77/+1.0 | ||||||
5.74/+1.4 | I | 2кв | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Пасічник В.Ф. | ||||
5.74/+1.4 | ||||||
5.67/+1.6 | I | 4ф | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | Пасічник В.Ф. | ||||
5.67/+1.6 X/+1.1 X/+0.9 5.58/+1.4 X/0.0 X/+1.6 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.71/+1.8 | I | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮШОР №3 Днп Пасечник В.Ф.,Котова Т.О. | ||||
11.94/0.0 12.42/+0.7 12.71/+1.8 X/+0.5 X/+0.9 12.53/0.0 | ||||||
12.88/+0.6 | I | 1ф | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Пасічник В.Ф. | ||||
12.33/0.0 X/0.0 12.77/0.0 9.97/0.0 X/0.0 12.88/+0.6 | ||||||
12.55/+1.0 | I | 3ф | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 02.06.2012 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 Пасічник В.Ф. | ||||
X/+1.9 X/+1.9 12.55/+1.0 X/0.0 X/+3.1 X/+2.0 | ||||||
12.75/-0.4 | I | 2ф | Міжнародна матчева зустріч Білорусь - Україна - Туреччина серед юнаків | Ялта | 25.05.2012 | |
Пасічник В.Ф. | ||||||
X/0.0 X/0.0 12.16/+1.5 11.70/+1.5 X/0.0 12.75/-0.4 | ||||||
DNS | кв | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | ||
Дніпропетровська | МОН | Пасічник В.Ф. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.07 | III | Дніпропетровська | 7ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ГОЛОВЧУК Тетяна (19.01.1996), ГАЛДЕЦЬКА Юлія (03.03.1995), СЕНДЕЦЬКА Євгенія (13.07.1996), ЩОЧКА Дар'я (03.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.18 | II | 2двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
7.9h | I | 1з11 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ №1 м. Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
8.0h | II | 3ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ №1 м. Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.46 | II | 2ф | «Козацька хортиця». Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ №1 м. Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
5.05 X 5.28 5.35 5.46 5.43 | ||||||
5.71 | I | 4ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасечник В.Ф. | ||||
X 5.45 5.50 X X 5.71 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.20 | II | 1двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
X X 12.20 | ||||||
11.77 | III | 1ф | «Козацька хортиця». Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,ДЮСШ №1 м. Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
11.09 11.07 11.58 11.52 11.39 11.77 | ||||||
12.15 | II | 3ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасечник В.Ф. | ||||
11.72 11.89 12.15 11.87 X 12.03 | ||||||
Двоборство 60м + Потрійний | ||||||
1807 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
12.20 8.18 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:53.10 | Дніпропетровська | 1ф2 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
ГОЛОВЧУК Тетяна (19.01.1996), МОСКАЛЬКО Анна (18.11.1995), БІРЮКОВА Марина (26.05.1994), СІНЕЙ Марія (29.03.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.97/+0.3 | КМС | 1ф | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
5.85/-0.5 X/-0.1 5.97/+0.3 5.63/-1.5 — 5.85/0.0 | ||||||
5.88/+2.4 | I | 1кв | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 02.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
5.88/+2.4 | ||||||
5.79/+1.4 | I | 4кв | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Новопсков Пасечник В.Ф. | ||||
5.79/+1.4 | ||||||
5.78/+0.3 | I | 6ф | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 26.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Новопсков Пасечник В.Ф. | ||||
5.54/+2.6 5.76/-0.1 X/0.0 X/0.0 5.78/+0.3 5.62/+0.8 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
12.42/-0.7 | I | 2ф | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 04.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
X/+0.1 X/+1.2 11.82/+0.8 12.09/0.0 12.42/-0.7 X/-1.2 | ||||||
11.78/-0.5 | III | 2кв | VI літні юнацькі спортивні ігри України (96-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків 98 р.н. та мол. | Ялта | 03.10.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
X/+1.7 X/0.0 11.78/-0.5 | ||||||
12.45/0.0 | I | 3ф | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 27.05.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ Новопсков Пасечник В.Ф. | ||||
X/0.0 X/0.0 11.87/+1.0 12.26/+0.6 12.36/-0.4 12.45/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.13 | II | 1ф | «Козацька хортиця». Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
X 5.07 5.05 5.11 5.13 5.09 | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 02.02.2010 | ||
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Остапчук Т.Ю.,Пасічник В.Ф. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.45 | III | 2ф | «Козацька хортиця». Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 28.02.2010 | |
Дніпропетровська | МОН | Нікополь,КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пасічник В.Ф. | ||||
X X 11.14 11.45 X | ||||||
11.04 | III | 7ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Остапчук Т.Ю.,Пасічник В.Ф. | ||||
X 11.04 10.68 10.89 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.74/+2.0 | I | 3ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Пасечник В.Ф. | ||||
5.44/+0.4 X/0.0 5.56/0.0 5.67/+0.8 5.55/0.0 5.74/+2.0 | ||||||
5.74/+1.0 | I | 2кв | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Пасечник В.Ф. | ||||
5.74/+1.0 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
11.73/+0.3 | III | 5ф | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Пасечник В.Ф. | ||||
X/0.0 11.49/+0.6 X/0.0 X/0.0 X/0.0 11.73/+0.3 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.19 | I юн | Дніпропетровська | 3ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ГОЛОВЧУК Тетяна (19.01.1996), ГОРБЕНКО Анастасія (06.05.1994), СЕНДЕЦЬКА Євгенія (13.07.1996), ЛЕБІДЬ Анастасія (30.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |