ДАНЬКОВ Назар
Прізвище: ДАНЬКОВПрізвище Англ: DANKOV
Ім'я: НазарІм'я Англ: Nazar
Дата народження: 04.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Хмельницька
ФСТ: МОН
Клуб: ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ
Тренери: Чорний І. І., Юрковська (Пліснярська) А. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 3000 м
9:20.37 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
9:30.24 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 2000 м з/п
6:19.61 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
6:24.89 3ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
9:20.37 II 182/61 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.
9:30.24 II 180/65 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Хмельницька МОН ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ     Чорний І.І.,Юрковська (Пліснярська) А.В.
Біг на 2000 м з/п
6:19.61 II 182/61 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.
6:24.89 II 180/63 3ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Хмельницька МОН ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ     Чорний І.І.,Юрковська (Пліснярська) А.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
9:51.04 III 182/58 6ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.,Юрковська (Пліснярська) А.В.
Біг на 2000 м з/п
DNS ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.,Юрковська (Пліснярська) А.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:29.80 II юн 6двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 03.03.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.
Біг на 1500 м з/п
5:29.23 6двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.
Двоборство 1500м з/п + 800м
731 12 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ Старосинявська Хмл     Чорний І.І.
5:29.23 2:29.80

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)