ГУЗЬ Данило
Прізвище: ГУЗЬПрізвище Англ: HUZ
Ім'я: ДанилоІм'я Англ: Danylo
Дата народження: 02.03.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Полтавська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Лубенська Плт
Тренери: Якуба М. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
26.62 6ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
25.52 5з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
DQ 163.3 ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
55.88 2з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 800 м
2:23.37 8ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 60 м з/б (0.914)
10.58 4з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.62 III 180/65 6ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
25.52 III 180/65 5з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 400 м
DQ 163.3 180/65 ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
55.88 III 180/65 2з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 800 м
2:23.37 I юн 180/65 8ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 60 м з/б (0.914)
10.58 180/65 4з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
57.39 I юн 180/60 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 60 м з/б (0.840)
9.50 I юн 180/60 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Двоборство 60м з/б + 400м
1241 180/60 2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
9.50 57.39

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
55.26 III 180/65 5ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
56.16 I юн 180/65 6з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
55.05 III 180/63 5з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
54.98 III 180/63 1з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
56.40 I юн 180/62 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:02.91 I юн 180/65 4з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
1:02.30 III 180/63 6з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
1:03.72 I юн 180/63 4ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:00.90 180/65 2ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
1:01.55 180/63 1з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
59.70 180/63 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.85  Полтавська 12ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БІБІЧЕВ Артем (24.06.2006), КОРНІЄНКО Тимур (09.09.2004), ЗАПОРОЖЕЦЬ Андрій (10.10.2004), ГУЗЬ Данило (02.03.2004)
2:11.23  Полтавська 17ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
БЕРЕЖНИЙ Олександр (02.01.2004), ГУЗЬ Данило (02.03.2004), САВЕРКІН Микита (13.03.2003), СІГІНАЗ Назарій (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:00.81 II юн 3двбр5 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 60 м з/б (0.840)
10.32 II юн 4двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Двоборство 60м з/б + 400м
928 8 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
10.32 1:00.81

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.01/0.0 II юн 1ф3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 400 м
DQ 162.7 176/57 ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
57.66 I юн 174/56 4з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 800 м
2:18.59 III 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:04.41 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
1:05.73 174/56 3з2 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
853 5 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Якуба М.В.
2:18.59 13.01/0.0
Естафетний біг 4х800 м
8:53.46  Полтавська 6ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
ОСТАПЧУК Руслан (07.01.2003), ГУЗЬ Данило (02.03.2004), ОСТАПЧУК Ярослав (07.01.2003), КОЛБУН Олександр (02.07.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)