ДРОЗД Ігор
Прізвище: ДРОЗДПрізвище Англ: DROZD
Ім'я: ІгорІм'я Англ: Ihor
Дата народження: 21.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.67 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
8.56 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.64 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
8.43 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
8.4h 1ф1 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
8.5h 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
Стрибки у висоту
1.80 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
1.80 7кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1.85 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 21.12.2019
1.75 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
1.80 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 03.11.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.67 II 184/74 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Донецька      Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
8.56 I 184/74 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Донецька      Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.64 I 184/75 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
8.43 КМС 184/75 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
8.4h I 1ф1 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька      Юхно В.О.,Захожий Д.О.,Захожий О.І.
8.5h I 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 02.11.2019
 Донецька      Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
Стрибки у висоту
1.80 II 184/74 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
170/O 175/O 180/O 185/XXX
1.80 II 184/74 7кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Донецька КЗ КДЮСШ "Олімпія" м.Маріуполь Днц     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
170/O 175/O 180/O 185/Xr
1.85 II Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 21.12.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
165/O 170/O 175/O 180/XO 185/O 190/XXX
1.75 II Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2002- 2003 року народження Бахмут 16.11.2019
 Донецька      Юхно В.О.,Захожий Д.О.,Захожий О.І.
160/O 165/O 170/XO 175/XO 180/XXX
1.80 II Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь Заслуженого майстра спорту, чемпіонки Олімпійських ігор Надії Ткаченко серед юнаків та дівчат 2002- 2003, 2004- 200 Бахмут 03.11.2019
 Донецька      Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
165/O 170/O 175/XO 180/XO 185/XXX
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.74 II 182/71 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
8.86 II 182/71 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
Стрибки у висоту
1.75 II Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Заслуженого тренера України В.П.Петрова Бахмут 15.12.2018
 Донецька Бахмут     Захожий О.І.,Юхно В.А.
155/O 160/O 165/XO 170/XO 175/XO 180/XXX

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.914)
17.30/+0.7 II юн 185/74 8ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
16.38/+1.0 III 185/74 4з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
15.57/-0.1 II 183/72 5ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий Д.О.,Захожий О.І.
15.38/+2.3 II 183/72 3з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий Д.О.,Захожий О.І.
15.48/-0.4 II 184/73 2ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Захожий О.І.,Захожий Д.О.,Юхно В.О.
15.90/-0.1 III 184/73 2з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Захожий О.І.,Захожий Д.О.,Юхно В.О.
Стрибки у висоту
1.75 II 184/84 11ф Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
165/O 170/O 175/XXO 180/XXX
1.75 II 184/84 11кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.,Захожий Д.О.
165/O 170/XO 175/XXO

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
11.23 6двбр3 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Юхно В.О.
Стрибки у висоту
1.65 III 8двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Юхно В.О.
140/O 145/O 150/O 155/XO 160/XXO 165/XXO 170/XXX
Двоборство 60м + Висота
535 13 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Донецька КДЮСШ №4 Маріуполь     Юхно В.О.
11.23 1.65

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
16.39/+0.3 I юн 180/64 7ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.
16.59/+1.2 I юн 180/64 3з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.
Стрибки у висоту
1.65 III 180/64 14ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Юхно В.О.,Захожий О.І.
160/O 165/XXO 170/XXX

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)