Прізвище: БАЙДАЛЮК | Прізвище Англ: BAYDALYUK |
Ім'я: Дмитро | Ім'я Англ: Dmytro |
Дата народження: 04.07.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: КОШВСМ | |
Тренери: Приходько В. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.38 | 25.38 | ||||||
Біг на 400 м | 50.39 | 51.41 | 50.77 | 50.65 | 50.39 | 51.03 | 54.14 | 55.75 |
Біг на 800 м | 1:54.22 | 1:57.67 | 1:54.98 | 1:54.22 | 1:55.05 | 1:56.56 | 2:05.22 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:22.82 | 3:22.96 | 3:22.82 | 3:27.77 | 3:29.11 | |||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:35.16 | 4:37.54 | 4:35.16 | |||||
Двоборство 200м + 400м | 1192 | 1192 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 49.89 | 50.26 | 49.89 | 50.45 | 52.89 | 54.34 | ||
Біг на 800 м | 1:52.15 | 1:56.34 | 1:55.48 | 1:55.48 | 1:52.15 | 1:53.71 | 2:00.02 | 2:06.60 |
Біг на 1500 м | 3:59.78 | 3:59.78 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | 45.13 | 45.13 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.86 | 3:20.39 | 3:19.86 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:02.26 | 2:03.19 | 2:02.26 | 2:09.82 | ||||
Крос 1 км | 2:50 | 2:50 | ||||||
Крос 2 км | 6:31 | 6:31 | ||||||
Крос 3 км | 9:43 | 9:43 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.41 | I | 2ф5 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.05 | I | 183/68 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Київська | МОН | КОШВСМ Приходько В.М.,Лобанов О. | ||||
DNS | ф5 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | ||
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
1:57.67 | I | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
1:58.92 | I | 183/68 | 7ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
1:59.76 | I | 5ф5 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 10.01.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.96 | Київська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), ФЕСЕНКО Роман (04.04.1997), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), КАРПЕНКО Олександр (19.08.1995) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:37.54 | Київська | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
ПОЛОВИЦЯ Олег (13.05.1994), ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), ФЕСЕНКО Роман (04.04.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 | ||
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
1:56.34 | I | 183/69 | 9ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
1:56.86 | I | 10ф3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лобанов О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Київська | ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 | |
ГОРДІЙЧУК Максим (19.09.1997), ФЕСЕНКО Роман (04.04.1997), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), КАРПЕНКО Олександр (19.08.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.31 | II | 3з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Київська | МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
50.77 | I | 2ф5 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Київська | КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.72 | I | 6ф5 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Київська | МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
1:55.59 | I | 4ф5 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 05.02.2016 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:55.93 | I | 2ф5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Київська | МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
1:54.98 | КМС | 4ф2 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха | Київ | 16.01.2016 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:56.46 | I | 3ф4 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | |
Київська | КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:35.16 | Київська | 4ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), ПУГАЧОВ Дмитро (06.11.1996), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), КОВАЛЬЧУК Дмитро (20.11.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.54 | II | 4ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Київська | У-МОН | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
50.26 | I | 2ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Київська | У-МОН | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:55.98 | I | 183/70 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Київська | У-МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Лобанов О. | ||||
1:55.48 | I | 8ф4 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Київська | У-МОН | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.39 | I | Київська | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ТЕСЛЕНКО Максим (15.01.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998), КАРПЕНКО Олександр (19.08.1995), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.65 | I | 183/71 | 1ф6 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 |
Київська | У-МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
53.06 | II | 183/71 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Київська | У | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
50.90 | I | 2ф7 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | |
м. Київ | У | Київська,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 183/71 | ф7 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 21.02.2015 | |
Київська | У-МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:55.71 | I | 183/71 | 1з4 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Київська | У-МОН | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:54.47 | КМС | 183/71 | 2ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Київська | У | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
1:54.22 | КМС | 3ф4 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | |
м. Київ | У | Київська,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.82 | Київська | 7ф2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 | |
КАРПЕНКО Олександр (19.08.1995), КОВАЛЬЧУК Дмитро (20.11.1996), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), ПОЖАР Дмитро (06.04.1995) | ||||||
3:26.60 | Київська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
ПУГАЧОВ Дмитро (06.11.1996), ШАЛУХІН Владислав (08.11.1996), КОВАЛЬЧУК Дмитро (20.11.1996), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | 176/62 | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 | |
Київська | У | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.А.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | ||
Київська | У-МОН | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
DNS | ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | ||
Київська | У | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 183/61 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 | |
Київська | У | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.А.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:56.6h | I | 183/61 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Київська | У | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.А.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:00.08 | II | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Київська | У-МОН | м. Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
1:55.48 | I | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Київська | У | Київ,КОШВСМ Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
3:59.78 | I | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Ізраїль, Румунія, Кіпр, Україна | Пітесті | 25.04.2015 | |
Київська | Київ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.15 | III | 3ф10 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 10.02.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
50.39 | КМС | 1з5 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
54.84 | III | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
51.28 | I | 2ф11 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.03 | I | 4ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
м. Київ | Приходько ВМ, Сташко І. | |||||
1:55.05 | КМС | 4ф5 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 11.02.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:56.34 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
1:58.27 | I | 3ф6 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.77 | м. Київ | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
ЮРЧИК Владислав (27.12.1996), МАТВЄЄВ Володимир (15.11.1996), НИЖНИК Микола (26.07.1995), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.60 | I | 2ф2 | Кубок ДШВСМ (фінал) | Київ | 20.06.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
52.19 | II | 7з7 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
49.89 | I | 1ф3 | Кубок ДШВСМ (І етап) | Київ | 23.05.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф3 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | ||
м. Київ | У-МОН | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:53.47 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | |||||
1:52.15 | КМС | 1з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | |||||
1:52.35 | КМС | 3ф6 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
DNF | ф2 | Кубок ДШВСМ (І етап) | Київ | 24.05.2014 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
1:53.39 | КМС | 4ф3 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
м. Київ | У-МОН | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.86 | I | м. Київ | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ДЕМЯНЧУК Дмитро (07.02.1996), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), МАРТИНЕНКО Олексій (30.01.1997), ПОЛІЩУК Ренат (12.04.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.03 | I | 2з10 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | |||||
52.09 | II | 1з9 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
55.41 | III | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.46 | I | 1ф3 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | |||||
1:56.56 | I | 1ф8 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.11 | м. Київ | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
ПОЛІЩУК Спартак (11.09.1994), НИЖНИК Микола (26.07.1995), ВЕТЛІН Павло (07.01.1994), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.52 | III | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
54.58 | III | 5з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
50.45 | I | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
50.92 | II | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:57.79 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:56.81 | I | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:58.32 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:55.9h | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 22.06.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
1:53.71 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
1:55.38 | I | 1з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
1:56.75 | I | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Крос 3 км | ||||||
9:43 | 12ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
45.13 | III | м. Київ | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнакі та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 26.04.2013 |
ДЗЮБЕНКО Іван (20.01.1997), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), ГРИНЕЦЬ Михайло (08.05.1996), ЧОРНОМАЗ Богдан (02.04.1996) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.43 | м. Київ | 21ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 30.09.2013 | |
ЧОРНОМАЗ Богдан (02.04.1996), ШАБАРКІН Павел (27.09.1998), ЮРКОВСЬКИЙ Йосип (08.11.1996), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) | ||||||
2:03.19 | III | м. Київ | 7ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 27.05.2013 |
ЮРЧИК Владислав (27.12.1996), ПОЛІЩУК Ренат (12.04.1997), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), МАТВЄЄВ Володимир (15.11.1996) | ||||||
2:14.4h | м. Київ | 13ф1 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
ЧОРНОМАЗ Богдан (02.04.1996), ГРИНЕЦЬ Михайло (08.05.1996), ПАСЄВІН Максим (10.06.1997), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.14 | II | 1з7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
54.88 | III | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
55.21 | III | 2ф4 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 13.01.2012 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
55.90 | III | 1ф6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
м. Київ | МОН | Приходько В.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:05.22 | II | 6ф7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Москаленко О.І.,Приходько В.М.,Сташко І.П. | ||||
2:09.12 | II | 5ф3 | Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 14.01.2012 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:07.59 | II | 3ф4 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
м. Київ | МОН | Приходько В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.89 | II | 3з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
53.73 | III | 5з7 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:01.89 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:00.02 | II | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
м. Київ | У | РВУФК Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:03.49 | II | 5з4 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
м. Київ | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | |||||
Крос 2 км | ||||||
6:31 | 18ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.38 | III | м. Київ | 9ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 04.07.2012 |
ЧОРНОМАЗ Богдан (02.04.1996), КРАВЦОВ Роман (18.05.1995), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), ДЕМЯНЧУК Дмитро (07.02.1996) | ||||||
2:02.26 | III | м. Київ | 6ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ЛАВРЕНКО Дмитро (16.05.1997), КРАВЦОВ Роман (18.05.1995), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), ПОЛІЩУК Ренат (12.04.1997) | ||||||
2:17.4h | м. Київ | 13ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
ГРИНЕЦЬ Михайло (08.05.1996), ПАВЛЮЧЕНКО Олександр (31.05.1996), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996), НИЖНИК Микола (26.07.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.38 | III | 1двбр6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Приходько В.М. | ||||
26.09 | III | 2ф6 | XVII Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | м. Київ | 11.01.2011 | |
м. Київ | МОН | РВУФК Приходько В.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.75 | III | 1двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 20.03.2011 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Приходько В.М. | ||||
57.71 | I юн | 2ф10 | XVII Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | м. Київ | 11.01.2011 | |
м. Київ | МОН | РВУФК Приходько В.І.,Сташко І.П. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1192 | 18 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Приходько В.М. | ||||
25.38 55.75 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.54 | III | 4з5 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
м. Київ | У | СДЮШОР Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
54.34 | III | 7з6 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР №6 Київ Приходько В.М.,Сташко І.П. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:08.44 | II | 5з4 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 03.10.2011 | |
м. Київ | У | СДЮШОР Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
2:06.60 | II | 9з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
м. Київ | СДЮШОР №6 Київ Приходько В.М.,Сташко І.П. | |||||
Крос 1 км | ||||||
2:50 | 6ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.82 | III юн | м. Київ | 17ф3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
СОЛОГУБ Сергій (28.09.1994), ЯСЬКО Олексій (30.05.1995), ХОМЕНКО Кирило (07.12.1994), БАЙДАЛЮК Дмитро (04.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |