БУТ Нікіта
Прізвище: БУТПрізвище Англ: BUT
Ім'я: НікітаІм'я Англ: Nikita
Дата народження: 04.06.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Чернігівська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Прилуки
Тренери: Мачульний Є. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.71 1з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.65 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.56 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.79 2з8 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
25.29 4ф10 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
24.57 2з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
25.66 5з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.71 172/63 1з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.65 III 172/63 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.56 II 172/65 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
7.79 III 172/64 2з8 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Біг на 200 м
25.29 II 175/63 4ф10 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
24.57 II 175/65 2з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
25.66 III 172/64 5з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.01  Чернігівська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БУТ Нікіта (04.06.2004), ОСІПОВ Ілля (04.11.2003), ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній (06.01.2004), ТАРАСЕНКО Віталій (04.12.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.69 III 170/65 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.76 III 3з1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
Біг на 200 м
25.82 III 170/65 3двбр11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
25.51 III 2ф5 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
Двоборство 60м + 200м
1176 170/65 14 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
7.69 25.82

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.16/-1.0 III 175/62 2з2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
12.13/+0.6 III 165/72 2з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Біг на 200 м
24.63/+0.9 III 175/62 6ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
24.97/-2.0 III 175/62 2кв3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.43 III юн  Чернігівська 3ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БЛИЗНЮК Владислав (20.02.2004), БУТ Нікіта (04.06.2004), ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній (06.01.2004), ТАРАСЕНКО Віталій (04.12.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.35 I юн 5двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
Біг на 200 м
27.85 I юн 3двбр7 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
Двоборство 60м + 200м
753 37 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Мачульний Є.в.
8.35 27.85

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)