ПОЛІЩУК Людмила
Прізвище: ПОЛІЩУКПрізвище Англ: POLISHCHUK
Ім'я: ЛюдмилаІм'я Англ: Liudmyla
Дата народження: 03.02.2004 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗКОР "КОЛІФКС"
Тренери: Зайцев В. О., Гаман Л. Л., Глиняна Ю. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.57 3з1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
8.55 5ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
Біг на 200 м
26.83 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DQ 163.3 пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
26.46 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
27.10 1з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
1:01.71 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1:03.00 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
1:02.56 3з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.57 III 3з1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Бр Зайцева В.О.,Глиняна Ю.М.
8.55 III 5ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Бр Зайцева В.О.,Глиняна Ю.М.
Біг на 200 м
26.83 II 163/52 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
DQ 163.3 163/52 пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
26.46 I 163/52 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
27.10 II 163/52 1з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Біг на 400 м
1:01.71 II 163/52 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:03.00 II 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Бр Зайцева В.О.,Глиняна Ю.М.
1:02.56 II 163/52 3з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Естафетний біг 4х200 м
1:45.52  Київська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004), СИНЕНКО Катерина (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:20.71  Київська 1ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004), ЧОРНОВОЛ Тетяна (03.10.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.61 III 163/52 7з7 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Глиняна Ю.
Біг на 200 м
27.01 II 162/52 1двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
28.00 III 162/52 1ф7 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Глиняна Ю.
Біг на 400 м
1:03.79 III 162/52 3двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Двоборство 200м + 400м
1678 10 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:03.79 27.01

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.01/+0.4 II 165/52 3ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
DNS з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
DNS з9 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
26.96/-0.6 II 160/50 2з8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Київська МОН КЗ БМР ДЮСШ №2     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
27.37/-2.2 II 162/52 3ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Біг на 400 м
1:01.92 II 165/52 4ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:04.21 III 163/52 2з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:00.89 II 163/52 3з5 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:01.17 II 163/52 3пф3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:02.45 II 163/52 3з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Київська МОН КЗ БМР ДЮСШ №2     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
1:01.31 II 152/52 2ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:23.28 II юн  Київська 1ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
ДАНИЛЕНКО Людмила (20.09.2005), МАЦЬКЕВИЧ Юлія (27.01.2005), ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)
2:17.35 III  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), ШАМІНА Ольга (04.08.2003), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.81 III 6двбр5 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН ДЮСШ №2 м. Біла Церква К.о     Зайцев В.О.,Глиняна Ю.М.
8.56 III 1з7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Глиняна Ю.,бр. Зайцева
Біг на 200 м
28.17 III 1двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН ДЮСШ №2 м. Біла Церква К.о     Зайцев В.О.,Глиняна Ю.М.
28.97 III 1ф8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Глиняна Ю.,бр. Зайцева
Двоборство 60м + 200м
1364 18 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН ДЮСШ №2 м. Біла Церква К.о     Зайцев В.О.,Глиняна Ю.М.
8.81 28.17

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.80/0.0 III 3ф4 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
13.71/-0.7 III 163/52 3з7 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Біг на 200 м
27.56/+1.0 II 153/53 3ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
27.67/-0.6 III 163/52 3з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.,Глиняна Ю.М.
Біг на 400 м
1:03.67 III 1ф3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:05.56 III 163/53 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1196 3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:03.67 13.80/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)