ДЕМЕНТІЙ Владислав
Прізвище: ДЕМЕНТІЙПрізвище Англ: DEMENTII
Ім'я: ВладиславІм'я Англ: Vladyslav
Дата народження: 05.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Чернігівська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ м.Пирятин Плт
Тренери: Марченко М. С., Салівон Р. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.02 4сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
25.58 4ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
Біг на 400 м
57.66 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
Біг на 800 м
2:24.13 8ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
Біг на 1000 м
3:04.42 3сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.59 3сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
9.87 3ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Стрибки у висоту
1.85 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
1.80 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1.84 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
1.80 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
1.75 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Стрибки з жердиною
2.90 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Стрибки у довжину
5.61 15ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
5.64 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
5.46 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Потрійний стрибок
DNS ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 12.02.2020
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
11.50 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 19.01.2020
11.57 10ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Штовхання ядра 5 кг
8.64 14сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Семиборство 5кг-0.914
3668 9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.02 III 186/70 4сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
Біг на 200 м
25.58 III 186/70 4ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
Біг на 400 м
57.66 I юн 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
Біг на 800 м
2:24.13 I юн 8ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Чернігівська      Марченко М.С.
Біг на 1000 м
3:04.42 186/70 3сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.59 I юн 186/70 3сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
9.87 I юн 3ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Чернігівська      Марченко М.С.
Стрибки у висоту
1.85 II 186/70 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
160/O 165/O 170/O 175/O 180/O 185/XXO 190/XXX
1.80 II 186/70 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
180/O 185/XXX
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
1.84 II 186/70 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
160/O 163/— 166/— 169/O 172/— 175/O 178/O 181/XO 184/O 187/XXX
1.80 II Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Чернігівська      Марченко М.С.
160/O 165/O 170/O 175/O 180/XO 185/XXX
1.75 II 185/73 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
155/O 160/O 165/O 170/O 175/XXO 180/XXX
Стрибки з жердиною
2.90 II юн 186/70 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
220/O 230/— 240/O 250/— 260/XO 270/XO 280/O 290/XXO 300/XXX
Стрибки у довжину
5.61 I юн 186/70 15ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
5.48 5.61 —
5.64 I юн 186/70 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
5.41 X 5.64
5.46 I юн 186/70 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
5.40 5.32 5.46
Потрійний стрибок
DNS ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 12.02.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Марченко М.С.,Салівон Р.П.
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
11.50 II юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 19.01.2020
 Чернігівська      Марченко М.С.
11.50 11.25 11.38 — — —
11.57 II юн 185/72 10ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
11.50 11.57 11.48
Штовхання ядра 5 кг
8.64 III юн 186/70 14сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
8.64 8.54 8.54
Семиборство 5кг-0.914
3668 186/70 9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Чернігівська МОН ДЮСШ Прилуки     Салівон Р.П.
8.02 5.46 8.64 1.84 9.59 2.90 3:04.42
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.19 I юн 4з6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Полтавська Пирятин,ДЮСШ м.Пирятин Плт     Крагель В.Ф.
Стрибки у висоту
1.80 II Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Полтавська Пирятин,ДЮСШ м.Пирятин Плт     Крагель В.Ф.
160/O 165/O 170/O 175/XXO 180/O 185/XXX
1.70 III 182/66 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Полтавська ДЮСШ Пирятинська Плт     Крагель В.Ф.
155/O 160/XO 165/O 170/XO 175/XXX

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у висоту
1.80 II 186/67 15кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ м.Пирятин Плт     Горбачов О.В.
165/O 170/O 175/XO 180/XO 185/XXX

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.66 II юн 6двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ м.Пирятин Плт     Горбачов О.В.
8.88 III юн 5з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Пирятинська     Крагей В.ф
Стрибки у висоту
1.65 III 5двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ м.Пирятин Плт     Горбачов О.В.
150/O 155/O 160/O 165/O 170/XXX
1.70 III Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Пирятинська     Крагей В.ф
150/O 155/O 160/O 165/XO 170/XXO 175/XXX
Двоборство 60м + Висота
698 6 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ м.Пирятин Плт     Горбачов О.В.
8.66 1.65

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у висоту
1.70 III 182/64 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ м.Пирятин Плт     Горбачов О.В.
160/O 165/O 170/O 175/XXX
1.70 III 182/65 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ м.Пирятин Плт     Горбачов О.В.
160/XO 165/XO 170/XO 175/XXX

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)