КОРОТИЧ Сергій
Прізвище: КОРОТИЧПрізвище Англ: KOROTYCH
Ім'я: СергійІм'я Англ: Serhii
Дата народження: 09.01.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Лебедин
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 800 м
2:26.45 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DNS ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
2:14.32 3ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
2:21.19 7ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 2000 м з/п
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7:35.75 7ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7:14.61 3ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
7:25.75 12ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:26.45 I юн 170/60 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
DNS ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Лебедин,ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
2:14.32 III 3ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
2:21.19 I юн 170/60 7ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
Біг на 2000 м з/п
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
7:35.75 7ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Лебедин,ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
7:14.61 I юн 3ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
7:25.75 I юн 170/60 12ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:02.03 II юн 177/60 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
Біг на 2000 м з/п
7:20.72 I юн 170/60 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
5:05.84 II юн 168/58 10з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.
Біг на 2000 м з/п
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Лебедин     Сліпченко С.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)