БЕЗРОДНИЙ Дмитро
Прізвище: БЕЗРОДНИЙПрізвище Англ: BEZRODNYI
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 08.04.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:10.75 III 176/66 9ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
DNF 176/66 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 1500 м
4:38.94 III 176/66 12з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 2000 м з/п
6:42.14 III 176/66 13ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
DNF 183/64 з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Дзюник І.С.,Василенко І.М.
2:08.90 II 176/65 7ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 2000 м з/п
7:06.56 III 176/65 14ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 3000 м з/п
DNS ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Дзюник І.С.,Василенко І.М.
Крос 3 км
11:48 176/65 29ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 02.03.2019
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.
Естафетний біг 4х400 м
3:37.29 III  Черкаська 5ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ПІДНЕБЕСНИЙ Олексій (16.06.2004), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:14.29  Черкаська 3ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ОЛІЙНИК Максим (09.02.2003), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ПІДНЕБЕСНИЙ Олексій (16.06.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:15.69 III 173/64 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
57.29 I юн 174/64 6ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 800 м
2:06.29 II 182/60 9з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
2:12.14 III 9з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
2:09.44 II 174/64 6ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Біг на 1500 м
4:33.79 III 9з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Василенко І.М.,Дзюник І.С.
Естафетний біг 4х400 м
3:51.52 I юн  Черкаська 6ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ТАРАНЕНКО Олексій (30.03.2002), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ОЛІЙНИК Максим (09.02.2003), РЕБОЙЧУК Сергій (09.10.1999)
Естафетний біг 4х800 м
8:41.63  Черкаська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
АГАПОВ Олександр (31.05.1999), БЕЗРОДНИЙ Дмитро (08.04.2002), ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)