ДІДУХ Вадим
Прізвище: ДІДУХПрізвище Англ: DIDUKH
Ім'я: ВадимІм'я Англ: Vadym
Дата народження: 22.04.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: КОЛІФКС Рвн
Тренери: Фінчук Т. Л., Мурза (Миронюк) А. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
54.21 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 800 м
2:04.35 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
2:01.11 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
54.21 III 187/67 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.
Біг на 800 м
2:04.35 II 189/67 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.
2:01.11 II 189/67 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.70  Рівненська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), МИКОЛАЄНКО Єгор (18.01.2004), БОНДАР Олександр (08.04.2004), ДІДУХ Вадим (22.04.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.33 III 184/68 2ф12 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Рівненська КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза А.
Біг на 800 м
2:09.96 II 184/68 2ф3 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Рівненська КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза А.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
52.94 II 186/64 5пф3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.
52.97 II 186/64 4з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.
Біг на 800 м
2:03.17 II 186/64 6з3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.
2:02.43 II 186/64 3з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (Миронюк) А.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
59.77 I юн 2двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (.А.
57.14 III 182/65 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (.А.
Біг на 800 м
2:18.86 III 5двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 03.03.2018
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (.А.
2:14.82 III 182/65 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (.А.
Двоборство 400м + 800м
850 9 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Рівненська МОН КОЛІФКС Рвн     Фінчук Т.Л.,Мурза (.А.
59.77 2:18.86

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)