ЖЕРЕБНИЙ Олександр
Прізвище: ЖЕРЕБНИЙПрізвище Англ: ZHEREBNYI
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 30.12.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Тернопільська
ФСТ: К
Клуб: КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.32 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 200 м
DQ 163.3 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.32 II 185/75 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Біг на 200 м
DQ 163.3 185/75 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DQ 162.7 184/66 з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Естафетний біг 4х200 м
1:32.97  Тернопiльська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
БУЖЕНІН Данило (11.03.2001), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.76/+1.1 II 186/70 4з5 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.84 II 183/65 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Стрибки у довжину
5.61 I юн 183/65 26кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
5.61 5.40 5.15
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.62  Тернопiльська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ТАНАСІЙЧУК Ігор (02.10.2003), ГАВРИЛИШИН Євген (10.08.2001), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.50/-2.3 I юн 186/66 5з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
11.89/-0.9 III 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
11.99/-1.3 III 185/68 5з3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Біг на 200 м
24.26/+3.5 III 186/66 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
23.31/+1.5 II 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
23.55/+1.3 II 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
23.90/+0.4 III 185/68 2ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Данилюк О.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Тернопiльська ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ГАВРИЛИШИН Євген (10.08.2001), ГНАТІВ Віктор (15.07.2002), ТРАЧ Вадим (09.02.2001), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)