БЕРЕГОВ Павел
Прізвище: БЕРЕГОВПрізвище Англ: BEREHOV
Ім'я: ПавелІм'я Англ: Pavel
Дата народження: 30.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
23.91 3ф13 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
24.51 5з17 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.52 3з12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
24.91 3з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
53.77 1ф8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
DNS з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
54.03 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
55.02 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
56.45 1з8 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.91 I 181/62 3ф13 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
24.51 II 181/62 5з17 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
24.52 II 173/62 3з12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
24.91 II 173/61 3з4 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
Біг на 400 м
53.77 II 171/62 1ф8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
DNS з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
54.03 II 172/62 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
55.02 III 172/62 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
56.45 III 173/61 1з8 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.78  Сумська 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БОСЕНКО Денис (13.04.2003), МАСЛЮК Нікіта (07.03.2005), ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), БЕРЕГОВ Павел (30.07.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS з13 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
25.53 III 171/61 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
26.22 III 171/61 5ф10 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 26.01.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
Біг на 400 м
DNS з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
56.60 III 171/61 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
58.03 I юн 171/61 5ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 25.01.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
59.81 I юн 2ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.98/+1.3 III 171/61 3з9 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
24.66/+0.1 III 177/64 7пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
24.54/+0.3 III 177/64 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
25.26/-0.5 III 174/63 6ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
Біг на 400 м
55.84 III 177/51 5з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
56.95 I юн 177/62 7з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
55.21 III 174/71 2ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.48 II юн 172/56 8з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
Біг на 200 м
27.15 I юн 172/56 4з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.77/-1.1 I юн 162/64 6з4 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
26.40/-0.3 I юн 162/54 5ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
Біг на 400 м
57.94 I юн 162/64 3з3 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.
57.22 I юн 162/54 8ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Дніщенко Д.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)