ГРИНЬ Олександр
Прізвище: ГРИНЬПрізвище Англ: HRYN
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 26.12.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Клуб: ДЮСШ м.Ромни
Тренери: Лісненко О. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.16 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
7.19 2--Пре-кваліфікація-3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
7.17 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.15 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.28 2з1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.25 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
7.22 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.26 1пф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.38 1з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
23.38 3з12 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
24.11 4з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.23 3ф6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
24.49 1з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.16 I 177/75 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.19 I 178/75 2--Пре-кваліфікація-3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.17 I 179/75 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.15 I 179/75 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.28 II 2з1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.25 II 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.22 I 188/74 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.26 II 188/74 1пф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.38 II 188/74 1з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
23.38 I 177/75 3з12 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
24.11 I 178/75 4з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
24.23 I 3ф6 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
24.49 II 178/74 1з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.12 I 4ф1 International U18 Indoor Athletic Match Стамбул 06.03.2019
 Сумська      
7.09 I 1ф1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.28 II 1з6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.17 I 177/70 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.17 I 177/70 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.16 I 177/70 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.22 I 177/70 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.13 I 177/70 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.38 II 1з2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
7.22 I 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
7.18 I 177/70 1з1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
7.23 I 177/70 5ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
DNF ф14 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Ромни,ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
28.91 II юн 177/70 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
23.00 КМС 177/70 2з12 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DNF пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
23.64 I 177/70 1з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
23.53 I 2ф11 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Ромни     Лісненко О.М.
23.53 I 177/70 1ф18 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Сумська МОН ДЮСШ Роменська     Лісненко О.М.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.18  Сумська 4ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ШТАКІН Максим (06.08.2002), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ПОГОРІЛКО Олександр (16.04.2000), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.33  Сумська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШТАКІН Максим (01.01.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.50/+0.4 II 177/74 2з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
11.48/+0.4 II 177/74 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
11.88/+0.5 III 177/72 5з7 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
DNF 177/73 з5 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DNS з3 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.75 III  Сумська 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.46 II 177/70 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.38 II 177/70 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
7.42 II 177/70 1з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Біг на 200 м
23.79 I 177/70 2з17 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
DQ 162.7 177/70 з16 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська МОН ДЮСШ м.Ромни     Лісненко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.64  Сумська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ВОБЛИЙ Глеб (06.07.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)