ТАНАСІЙЧУК Ігор
Прізвище: ТАНАСІЙЧУКПрізвище Англ: TANASIICHUK
Ім'я: ІгорІм'я Англ: Ihor
Дата народження: 02.10.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Тернопільська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ Трн
Тренери: Васірук М. С., Гавронська Н. Я.

Рекорди у приміщенні

Від змагання PB 2021 2020 2019 2018
Біг на 60 м7.807.80
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:09.622:15.312:09.62
Стрибки у довжину6.616.616.595.995.46
Потрійний стрибок14.0114.0113.2012.4211.70
Двоборство 60м + Довжина12121212

Рекорди на повітрі

Від змагання PB 2021 2020 2019 2018
Естафетний біг 100+200+300+400 м2:05.712:05.71
Стрибки у довжину6.87/-0.26.87/-0.26.71/+1.66.51/+0.85.62/0.0
Потрійний стрибок14.32/-1.114.00/-1.714.32/-1.113.38/+0.911.78/+1.6

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.61 II 6кв Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 27.01.2021
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.15 6.61
6.53 II 12ф Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 27.01.2021
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.23 6.21 6.53
Потрійний стрибок
14.01 II Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 28.01.2021
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
14.01 X X 13.65 X X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.79/-0.4 II XVI літня Універсіада України Івано-Франківськ 29.05.2021
 Тернопiльська МОН ТНПУ ім.В.Гнатюка     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.56/-1.9 6.37/-1.5 X/-1.7 6.79/-0.4 6.71/-1.0 X/-0.9
6.87/-0.2 I Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Львів 20.05.2021
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.19/-0.4 6.36/+0.4 6.87/-0.2 6.30/+0.3
6.67/0.0 II 59-ті міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок "Дружба" Ужгород 07.05.2021
 Тернопiльська Тернопіль,ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.
6.67/0.0 6.23/0.0 6.02/0.0 6.37/0.0 6.42/0.0 6.55/0.0
DNS ф 59-ті міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок "Дружба" Ужгород 07.05.2021
 Тернопiльська Тернопіль,ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.
Потрійний стрибок
14.00/-1.7 II XVI літня Універсіада України Івано-Франківськ 30.05.2021
 Тернопiльська МОН ТНПУ ім.В.Гнатюка     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
13.61/-1.1 13.33/-1.1 13.69/-1.5 13.96/-1.0 14.00/-1.7 13.78/-0.3

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.62 I юн 174/69 14ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
5.62 5.23 5.07
6.59 II 183/83 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.19 6.45 6.53 6.59 6.40 6.40
6.42 II 183/83 7кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.18 6.33 6.42
6.45 II Всеукраїнські змагання з легкої атлетики 50-тий "Новорічний день стрибуна" Львів 20.12.2019
 Тернопiльська К КУТОР "ОДЮСШ з літніх видів спорту"     Гавронська Н.Я.
6.18 6.26 X X 6.28 6.45
Потрійний стрибок
DNS ф Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 12.02.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
13.20 III Всеукраїнські змагання з легкої атлетики 50-тий "Новорічний день стрибуна" Львів 20.12.2019
 Тернопiльська К КУТОР "ОДЮСШ з літніх видів спорту"     Гавронська Н.Я.
X 13.03 13.04 10.71 13.20 X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.66/+1.2 II Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) Луцьк 19.09.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.04/+0.5 6.66/+1.2 6.48/0.0 6.36/+0.1
6.71/+1.6 II Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.02/-3.6 6.64/+1.7 6.71/+1.6 6.32/+1.6 6.46/-2.3 6.43/-2.4
6.23/-1.1 III 9кв Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
5.96/-2.3 6.23/-1.1
Потрійний стрибок
13.98/+1.5 II Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) Луцьк 20.09.2020
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
13.90/+0.1 X/0.0 13.53/-3.2 13.98/+1.5
14.32/-1.1 I Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 27.08.2020
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
14.32/-1.1 X/0.0 13.80/-1.1 14.26/-1.0 -/0.0 14.22/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.99 III 180/80 15кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
5.69 5.99 5.94
5.96 III Всеукраїнські змагання "Новорічний день стрибуна" Львів 21.12.2018
 Тернопiльська КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
5.96 5.80 5.70 5.91 5.81 5.63
Потрійний стрибок
11.96 I юн 180/80 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
11.92 11.96 X
12.42 III Всеукраїнські змагання "Новорічний день стрибуна" Львів 21.12.2018
 Тернопiльська КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
X 11.97 12.29 12.18 X 12.42
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:15.31  Тернопiльська 9ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ТАНАСІЙЧУК Ігор (02.10.2003), КЛИМЕНКО Максим (16.04.2003), ПУХОНСЬКИЙ Роман (15.05.2004), ПОШВА Віталій (02.01.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.51/+0.8 II 180/79 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
6.16/-1.9 6.33/+0.3 6.51/+0.8 6.46/-0.3 6.47/+0.2 6.35/+0.8
6.40/0.0 II 180/79 2кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
5.93/+0.9 6.34/+0.2 6.40/0.0
6.21/+0.6 III 180/80 15ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
6.21/+0.6 6.17/+0.5 5.80/+2.9 5.81/0.0
Потрійний стрибок
13.38/+0.9 II 180/79 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
13.10/-1.2 12.98/+1.9 13.20/+0.1 13.09/-0.7 11.79/0.0 13.38/+0.9
13.35/+1.3 II 180/79 5кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Васірук М.С.,Гавронська Н.Я.
13.35/+1.3 12.98/+1.2 13.15/+0.3
12.79/+1.2 III 180/80 13ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
12.15/+0.2 12.22/+0.2 12.79/+1.2
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.71 I юн  Тернопiльська 6ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ТАНАСІЙЧУК Ігор (02.10.2003), ПУПКО Максим (26.03.2004), ПОШВА Віталій (02.01.2002), КЛИМЕНКО Максим (16.04.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.80 III 1двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
7.92 III 177/78 6з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
Стрибки у довжину
5.46 I юн 12двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та мол) Київ 02.03.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
X 5.46 4.58
5.37 I юн 178/78 33кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
X 5.24 5.37
Потрійний стрибок
11.70 II юн 177/77 19кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
X 11.70 11.14
Двоборство 60м + Довжина
1212 9 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
5.46 7.80
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.62  Тернопiльська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ТАНАСІЙЧУК Ігор (02.10.2003), ГАВРИЛИШИН Євген (10.08.2001), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.62/0.0 I юн 180/80 15ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
5.58/0.0 X/+0.3 5.62/0.0
Потрійний стрибок
11.78/+1.6 II юн 180/80 13ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Тернопiльська К КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» Трн     Гавронська Н.Я.
11.78/+1.6 11.25/+1.3 11.29/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)