Прізвище: ДЕМ'ЯНЕНКО | Прізвище Англ: DEMYANENKO |
Ім'я: Микола | Ім'я Англ: Mykola |
Дата народження: 10.06.1994 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: ОШВСМ Дпр | |
Тренери: Бережний В. О., Вартанов Г. Б., Шостак І. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.05 | 23.05 | ||||
Біг на 400 м | 48.86 | 48.86 | 49.30 | 50.14 | 50.24 | 50.23 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.63 | 3:19.28 | 3:18.63 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.63/0.0 | 11.63/0.0 | ||||||||
Біг на 200 м | 22.64/+0.6 | 22.92/-0.1 | 22.64/+0.6 | 23.26/0.0 | ||||||
Біг на 400 м | 47.25 | 47.25 | 48.31 | 47.98 | 48.02 | 49.15 | 52.82 | 53.69 | ||
Біг на 800 м | 1:57.32 | 1:57.32 | 2:00.53 | |||||||
Естафетний біг 4х100 м | 43.22 | 43.22 | ||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:11.29 | 3:16.04 | 3:11.29 | 3:14.38 | 3:16.66 | 3:17.26 | 3:26.51 | 3:25.56 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:04.45 | 2:04.45 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
48.86 | КМС | 188/78 | 4ф8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Шостак І.О. | |||||
48.91 | КМС | 2ф10 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Бережний В.О.,Дорош В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.05 | I | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.30 | КМС | 188/78 | 2пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | |||||
49.46 | КМС | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | |||||
49.40 | КМС | 2з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | |||||
50.44 | КМС | 1ф3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
50.54 | КМС | 188/78 | 1ф6 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
47.59 | КМС | 188/78 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Шостак І.О. | |||||
47.25 | МС | 188/78 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Шостак І.О. | |||||
DNS | ф5 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | ||
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Дорош В.А.,Бережний В.О.,Вартанов Г.Б. | |||||
48.02 | КМС | 3ф7 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Бережний В.О.,Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.14 | КМС | 188/78 | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
50.46 | КМС | 188/78 | 1--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
50.18 | КМС | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
50.94 | I | 1з5 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
50.65 | I | 188/78 | 1ф9 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
DNS | ф4 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.28 | Дніпропетровська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990), ДРАЧ Сергій (02.04.1988), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
48.41 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б. | |||||
49.62 | I | 1--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б. | |||||
48.31 | КМС | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б. | |||||
48.32 | КМС | 188/75 | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:57.32 | I | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.04 | I | Дніпропетровська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ЧЕСАК Микита (12.04.1997), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:17.89 | I | Дніпропетровська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
50.24 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
50.87 | I | 1з7 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.63 | Дніпропетровська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.19 | I | 6ф5 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
48.50 | КМС | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | |||||
47.98 | КМС | 1ф3 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.22 | II | Дніпропетровська | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), КОВАЛЕНКО Станіслав (23.04.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.17 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:15.98 | КМС | Дніпропетровська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:11.29 | КМС | Дніпропетровська | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ІВАНОВ Дмитро (25.12.1996), ТЕСЛЕНКО Денис (18.04.1989), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | 188/75 | з4 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:14.38 | КМС | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), ТЕСЛЕНКО Денис (18.04.1989), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.23 | КМС | 4з3 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.92/-0.1 | I | 5з8 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
DNF | з3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | ||
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.43 | I | 4з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
48.37 | КМС | 7ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак О.І. | ||||
48.02 | КМС | 2з1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.66 | I | Дніпропетровська | 7ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:19.57 | I | Дніпропетровська | 5ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
НАЗИМА Євген (23.06.1993), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.74/+0.2 | I | 7пф3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
22.64/+0.6 | I | 3з4 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
22.84/+1.5 | I | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР Метеор Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
23.07/-1.5 | II | 5з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.15 | I | 4з5 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
49.37 | I | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР Метеор Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
50.31 | I | 7ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР Метеор Вартанов Г.Б.,Дорош В.А.,Шостак І.О. | ||||
49.37 | I | 3з5 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNS | Дніпропетровська | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 | |
ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), АБРАМЕНКО Олександр (10.06.1992), МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), КОРОТУН Андрій (28.11.1991) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:17.26 | I | Дніпропетровська | 4ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ПЕРЕП'ЯТЕНКО Олексій (25.05.1992), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:20.06 | I | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 |
БАРАНЦОВ Юрій (22.10.1995), СОВЕРТЕКА Володимир (12.12.1994), ПАНЧЕНКО Руслан (16.02.1994), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) | ||||||
3:19.20 | I | Дніпропетровська | 10ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
МОРДОВЕЦЬ Віталій (22.02.1993), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), АБРАМЕНКО Олександр (10.06.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.63/0.0 | II | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Шостак І.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.62/0.0 | II | 4з4 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | ||||
23.26/0.0 | II | 3з6 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Шостак І.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.0h | II | 1з1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Вартанов Г.Б.,Дорош В.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
45.4h | III | Дніпропетровська | 4ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 |
ГРІНІШИН Олег (18.09.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), СУЛІМЕНКО Андрій (09.07.1994), ПАНЧЕНКО Руслан (16.02.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:26.51 | II | Дніпропетровська | 5ф2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 |
КОПИТЬКО Владислав (17.04.1993), ПУЗАНОВ Антон (25.05.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), ЛУКОВСЬКИЙ Ігор (08.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.82 | II | 4з4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Кіровоградська | С | ДЮСШ "Спартак 2002" Шостак І.О. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.63 | II | 9з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Кіровоградська | С | ДЮСШ "Спартак 2002" Шостак І.О. | ||||
2:00.53 | II | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Кіровоградська | С | ДЮСШ "Спартак 2002" Шостак І.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.56 | Кіровоградська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
КУЧЕРЕНКО Дмитро (15.12.1993), КИРИК Вадим (14.01.1993), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994), САЄНКО Вадим (18.12.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.45 | III | Кіровоградська | 12ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ВЛАДІМІРЕЦЬ Максиміліан (16.11.1995), ПЛОТНІКОВ Юрій (20.08.1994), СИТНИК Сергій (21.02.1994), ДЕМ'ЯНЕНКО Микола (10.06.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.69 | III | 4з6 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Кіровоградська | С | ДЮСШ "Спартак-2002" Крв Шостак І.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |