ДІВОЧИЙ Данило
Прізвище: ДІВОЧИЙПрізвище Англ: DIVOCHYI
Ім'я: ДанилоІм'я Англ: Danylo
Дата народження: 11.10.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.87 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
25.08 5з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.73 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
24.88 2ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
Біг на 400 м
DNF з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
54.19 3ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
54.57 4ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.87 II 189/81 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
25.08 II 189/83 5з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
24.73 II 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
24.88 II 2ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
Біг на 400 м
DNF з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
54.19 III 3ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
54.57 III 4ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.50 III 4ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.
Біг на 400 м
55.59 III 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Гудим М.П.,Гудим С.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.96 III 2з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.
8.01 III 185/76 7з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.
8.36 I юн 2з3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.
Біг на 200 м
26.05 III 1ф9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.
26.69 III 186/76 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська      
Біг на 800 м
2:27.59 I юн 13ф Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Яценко В.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)