ДУМЧИКОВ Артем
Прізвище: ДУМЧИКОВПрізвище Англ: DUMCHYKOV
Ім'я: АртемІм'я Англ: Artem
Дата народження: 14.01.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
DNS ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
Біг на 800 м
DNS ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
DNS ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
DNS ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 1500 м
DNS ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
4:56.57 7ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
Біг на 800 м
DNS ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
DNS ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
DNS ф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
Біг на 1500 м
DNS ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
4:56.57 I юн 185/65 7ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.14 I юн 4з10 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г
8.14 I юн 181/73 5з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
8.03 III 2з2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Великописарівка     Рибалка Г.П.
Біг на 200 м
26.91 III 3ф3 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г
26.34 III 181/73 4з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
27.22 I юн 3ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Великописарівка     Рибалка Г.П.
Біг на 400 м
1:01.06 II юн 3ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Великописарівка     Рибалка Г.П.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
DNS ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.
4:53.76 I юн 181/72 13ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ДЮСШ В-Писарівського     Рибалка Г.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:26.44 I юн 4ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
2:29.64 II юн 15ф Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г
Біг на 1500 м
5:18.80 II юн 4ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.
5:18.04 II юн 7ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Великописарівка,ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Крос 2 км
7.03 I юн 178/64 49ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Сумська ДЮСШ В-Писарівська     Рибалка Г.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)