Прізвище: ГАВРИЛЮК | Прізвище Англ: HAVRYLYUK |
Ім'я: Юлія | Ім'я Англ: Yuliya |
Дата народження: 25.06.1997 | Стать: Ж |
ТФЛА: Волинська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДЮСШ Луцького р-ну Влн | |
Тренери: Козлович О. Є. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.92 | 7.92 | 7.98 | 8.26 | 8.29 | 8.33 |
Біг на 150 м | 20.67 | 20.67 | ||||
Біг на 200 м | 29.79 | 29.79 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:52.29 | 1:52.29 | ||||
Двоборство 60м + 200м | 1566 | 1566 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.15/+0.2 | 12.15/+0.2 | 12.17/+1.3 | 12.39/+1.8 | 12.97/-0.1 | 12.79/+0.5 | 13.32/+0.2 | 13.27/0.0 | 13.48/0.0 | 13.73/-2.0 |
Біг на 200 м | 26.82/+1.3 | 27.35/+1.3 | 26.82/+1.3 | 28.26/-0.1 | 27.28/+0.1 | 28.54/+0.9 | 28.67/0.0 | 28.85/+1.0 | 28.87/-1.2 | |
Естафетний біг 4х100 м | 49.02 | 49.02 | 50.09 | 50.68 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:23.85 | 2:23.85 | 2:27.47 | 2:32.78 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DQ | 163/56 | ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
DQ | 163/56 | з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.15/+0.2 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.54/-1.0 | I | 2з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ | з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
DQ | ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
27.35/+1.3 | II | 5ф4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.02 | I | Волинська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), ХОМИЛЮК Олександра (28.11.2000), ЧЕРНЯК Антоніна (14.03.2001), САКОВЕЦЬ Іванна (22.10.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.92 | I | 163/53 | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
7.95 | II | 163/53 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
7.7h | I | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
8.00 | II | 2з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
Біг на 150 м | ||||||
20.67 | 3з4 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.41/+1.8 | I | 163/53 | 5--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.17/+1.3 | КМС | 163/57 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.39/+2.7 | I | 163/57 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.57/-1.1 | I | 165/54 | 4з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.98 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
8.00 | II | 7ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:52.29 | Волинська | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), ЗАЙЧУК Владислава (25.07.1997), ГАЧ Оксана (24.05.1997), ДЕМИДЮК Юлія (24.05.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.50/+1.6 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.39/+1.8 | I | 3з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
13.04/-1.2 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.91/+0.4 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
12.70/-0.1 | I | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
12.72/+1.8 | I | 3з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
12.82/+1.0 | II | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.82/+1.3 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
27.69/0.0 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.09 | I | Волинська | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ДЕМИДЮК Юлія (24.05.1998), ХОМИЛЮК Олександра (28.11.2000), ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), САЦЮК Марія (07.04.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.97/-0.1 | II | 165/54 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
12.7h | I | 165/54 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
13.10/-0.9 | II | 165/54 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
13.20/-0.9 | II | 5з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 24.05.2015 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.26/-0.1 | III | 165/54 | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
28.68/+0.2 | III | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.81 | II | Волинська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 |
ЗАЙЧУК Владислава (25.07.1997), БЕРНАК Вікторія (11.08.1994), ШАНКОВСЬКА Аліна (29.11.1993), ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997) | ||||||
50.68 | II | Волинська | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
ЗАЙЧУК Владислава (25.07.1997), ПІХОЦЬКА Вікторія (22.02.1998), ПАВЛЮК Наталія (05.10.2000), ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.26 | III | 4з6 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.79/+0.5 | II | 1з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
12.93/+1.2 | II | 7ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
12.81/-0.8 | II | 7з4 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
13.18/-0.4 | II | 6з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
13.08/-0.6 | II | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
13.21/-0.3 | II | 8пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Козлович О.Є. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.71/0.0 | III | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
27.28/+0.1 | II | 8з6 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Волинська | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
ЗАЙЧУК Владислава (25.07.1997), ГАЧ Оксана (24.05.1997), ПІХОЦЬКА Вікторія (22.02.1998), ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.85 | II юн | Волинська | 10ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), ДЕМИДЮК Юлія (24.05.1998), ПІХОЦЬКА Вікторія (22.02.1998), ЗАЙЧУК Владислава (25.07.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.29 | III | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцька Козлович О.Є.,Трофімчук Т.Л. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.71/+0.6 | III | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 28.09.2013 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є. | ||||
13.32/+0.2 | II | 6з6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.54/+0.9 | III | 5з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 26.05.2013 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.4h/0.0 | III | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
13.27/0.0 | II | 4з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.77/+0.1 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
28.67/0.0 | III | 4з6 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Луцька Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.33 | III | 1двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Волинська | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
29.79 | III | 3двбр14 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Волинська | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | |||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1566 | 49 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Волинська | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | |||||
8.33 29.79 | ||||||
Естафетний біг 600+400+200 м | ||||||
3:29.4h | Волинська | 13ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 20.03.2011 | |
ГАЧ Оксана (24.05.1997), ПІХОЦЬКА Вікторія (22.02.1998), ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.44/+2.4 | II | 4з5 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Трофімук Т.Л.,Козлович О.Є. | ||||
13.48/0.0 | III | 8пф2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Трофімук Т.Л.,Козлович О.Є. | ||||
13.73/+1.1 | III | 8з6 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.85/+1.0 | III | 7з11 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Волинська | МОН | РДЮСШ Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:30.46 | II юн | Волинська | 13ф2 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 04.10.2011 |
ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), ХМАРА Юлія (11.12.1996), ГАЧ Оксана (24.05.1997), СВІРГУН Анна (20.07.1997) | ||||||
2:27.47 | II юн | Волинська | 14ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), ГАЧ Оксана (24.05.1997), БЕРНАК Вікторія (11.08.1994), ЧОРНА Юлія (22.03.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.73/-2.0 | III | 5з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
13.92/-0.8 | III | 7з7 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Волинська | МОН | Трофімук Т.Л. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.87/-1.2 | III | 5з6 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ Луцького р-ну Влн Козлович О.Є.,Трофімук Т.Л. | ||||
29.74/-0.2 | I юн | 7з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Волинська | МОН | Трофімук Т.Л. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:32.78 | II юн | Волинська | 10ф5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ГАВРИЛЮК Юлія (25.06.1997), САВЧУК Вікторія (30.05.1993), ГАЧ Оксана (24.05.1997), БЕРНАК Вікторія (11.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |