Прізвище: ЯКУБОВА | Прізвище Англ: YAKUBOVA |
Ім'я: Ельвіра | Ім'я Англ: Elvira |
Дата народження: 27.03.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: Полтавська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.02 | 8.02 | 8.12 | |||
Біг на 200 м | 26.57 | 26.60 | 26.57 | |||
Біг на 400 м | 59.53 | 59.53 | 59.74 | |||
Біг на 800 м | 2:39.26 | 2:39.26 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:51.05 | 3:58.55 | 3:51.05 | 4:00.51 | ||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 10.00 | 10.00 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.74 | 9.74 | ||||
Стрибки у висоту | 1.44 | 1.44 | ||||
Стрибки у довжину | 5.30 | 5.30 | ||||
Штовхання ядра 4 кг | 8.20 | 8.20 | ||||
П’ятиборство | 2869 | 2869 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.76/-0.2 | 12.76/-0.2 | 12.83/+1.3 | 13.09/0.0 | |||
Біг на 200 м | 26.06/+1.8 | 26.16/+1.7 | 26.11/+0.9 | 26.06/+1.8 | 26.65/0.0 | 26.99/-0.8 | 27.52/0.0 |
Біг на 400 м | 59.30 | 59.30 | |||||
Біг на 800 м | 2:36.30 | 2:36.30 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 50.02 | 52.03 | 50.02 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:46.39 | 3:46.39 | 3:59.57 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:23.05 | 2:23.05 | 2:23.24 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 16.65/0.0 | 16.84/0.0 | 16.65/0.0 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 16.00/0.0 | 16.00/0.0 | |||||
Стрибки у висоту | 1.45 | 1.45 | |||||
Стрибки у довжину | 5.07/+0.9 | 5.07/+0.9 | |||||
Метання списа 600 гр | 20.23 | 20.23 | |||||
Штовхання ядра 4 кг | 8.31 | 8.31 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.07 | II | 178/61 | 6пф2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
8.02 | II | 178/61 | 5з1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:58.55 | Полтавська | 8ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 | |
КАБУШКА Вікторія (03.04.1997), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.84/-0.8 | II | 178/60 | 5з3 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.76/-0.2 | II | 178/60 | 7з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.81/-0.1 | II | 178/60 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Омельяненко В.М. | ||||
12.77/+1.1 | II | 8ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.92/-1.0 | II | 3з1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
12.82/+0.8 | II | 5з1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Полтавська | ПНПУ ім.Короленка Омельяненко В.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
26.59/-0.7 | II | 178/60 | 5з1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
26.16/+1.7 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Омельяненко В.М. | ||||
26.57/0.0 | II | 5з1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
26.47/0.0 | II | 7з1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Полтавська | ПНПУ ім.Короленка Омельяненко В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:46.39 | I | Полтавська | 4ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979), ЛЯХОВА Ольга (18.03.1992) | ||||||
DNS | Полтавська | ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 | |
ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), ЛЯХОВА Ольга (18.03.1992), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993) | ||||||
DNS | Полтавська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 29.05.2015 | |
КРАВЧЕНКО Катерина (11.10.1996), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), КАБУШКА Вікторія (03.04.1997), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
59.53 | I | 4з7 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
1:01.34 | II | 4з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Плт Омельяненко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.05 | Полтавська | 5ф2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993), ЛЯХОВА Ольга (18.03.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.83/+1.3 | II | 7з3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Омельяненко В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.11/+0.9 | I | 5з3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №1 Омельяненко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.57 | I | Полтавська | 7ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
КРАВЧЕНКО Катерина (11.10.1996), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.60 | I | 3з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.44 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
59.74 | I | 3з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
1:01.95 | II | 4з4 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 29.01.2013 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.23/+0.4 | I | 8з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
26.09/+1.6 | I | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
26.06/+1.8 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
26.10/+1.9 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Полтавська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | ||
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
59.30 | II | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
59.75 | II | 6з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Полтавська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Полтавська | ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 | |
АНТОНОВА Валерія (10.11.1993), ЯНОШ Яна (26.02.1990), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.12 | II | 5з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
8.14 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
8.15 | II | 2з7 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Полтавська | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.57 | I | 4з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
27.53 | II | 1ф10 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
Полтавська | ПДЮСШ №5 Омельяненко В.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.6h | Полтавська | 3ф4 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.51 | Полтавська | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
КОЙНАШ Катерина (02.01.1993), БИЛИМ Аліна (09.07.1995), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.8h/+0.3 | II | 7з1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
13.09/0.0 | II | 4з4 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.65/0.0 | II | 5з2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
26.70/0.0 | II | 3з4 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Омельяненко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.6h | II | Полтавська | 3ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 |
КОРСУН Ольга (11.11.1996), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), МАКСИМЕЦЬ Катерина (05.10.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993) | ||||||
52.03 | II | Полтавська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ШАЙДОВА Катерина (30.04.1996), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), МАКСИМЕЦЬ Катерина (05.10.1994), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:39.26 | III | 9пбр1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
10.00 | II | 7пбр1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.74 | III | 2з2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.44 | III | 9пбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А | ||||
141/XO 144/O 147/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Змагання на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога | Суми | 02.03.2011 | ||
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко А.Г. | |||||
5.18 | 5пбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | ||
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А | ||||
5.01 5.18 5.08 | ||||||
5.30 | II | 11ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Полтавська | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | |||||
— 5.14 5.30 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.20 | III | 9пбр | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А | ||||
7.97 8.20 8.11 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
2869 | II | 9 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А | ||||
10.00 1.44 8.20 5.18 2:39.26 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.38/+3.6 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г.,Омельяненко В.М. | ||||
26.99/-0.8 | II | 5з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А.Г. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
16.84/0.0 | II | 6з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Полтавська | К | ПДЮСШ №5 Кравченко А.Г. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.32/0.0 | III | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г.,Омельяненко В.М. | ||||
16.00/0.0 | II | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Полтавська | К | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко А.Г.,Омельяненко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.02 | Полтавська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), КОЙНАШ Катерина (02.01.1993), АНТОНОВА Валерія (10.11.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.05 | II юн | Полтавська | 2ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
БИЛИМ Аліна (09.07.1995), МАКСИМЕЦЬ Катерина (05.10.1994), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994) | ||||||
2:24.93 | II юн | Полтавська | 11ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994), ГЛІБОВА Дар'я (10.10.1994), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), ЗАВГОРОДНЯ Ірина (22.08.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.52/0.0 | II | 1сбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:36.30 | III | 6сбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
16.65/0.0 | II | 1сбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.45 | III | 12сбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
136/O 139/XO 142/O 145/XO 148/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.07/+0.9 | II | 4сбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
4.98/+1.5 4.95/0.0 5.07/+0.9 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
20.23 | I юн | 13сбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
20.23 17.80 14.40 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.31 | III | 10сбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
8.31 8.23 X | ||||||
Семиборство | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |||
Полтавська | С | ДЮСШ №5 Полтава Кравченко О.Г. | ||||
16.65/0.0 1.45 8.31 27.52/0.0 5.07/+0.9 20.23 2:36.30 DNS DNS DNS | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.24 | II юн | Полтавська | 2ф4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ЛИЧМАН Аліна (11.06.1994), КОЙНАШ Катерина (02.01.1993), ЯКУБОВА Ельвіра (27.03.1994), ШЕВЧЕНКО Ірина (15.01.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |