ДУБИНА Данило
Прізвище: ДУБИНАПрізвище Англ: DUBYNA
Ім'я: ДанилоІм'я Англ: Danylo
Дата народження: 23.03.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ №9 Кр.Ріг
Тренери: Кожуріна С. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.33 1сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
23.67 2з15 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 1000 м
3:19.68 6сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.73 2сбр3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
8.49 3ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
8.51 1з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Стрибки у висоту
1.87 1сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Стрибки з жердиною
3.00 10сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Стрибки у довжину
6.47 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
6.37 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Штовхання ядра 5 кг
9.58 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Семиборство 5кг-0.914
4254 3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.33 II 175/68 1сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
Біг на 200 м
23.67 I 173/63 2з15 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
Біг на 1000 м
3:19.68 175/68 6сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.73 II 175/68 2сбр3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
8.49 I 173/63 3ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
8.51 I 173/63 1з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
Стрибки у висоту
1.87 II 175/68 1сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
166/XXO 169/O 172/O 175/O 178/O 181/XXO 184/XO 187/O 190/XXX
Стрибки з жердиною
3.00 II юн 175/68 10сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
240/O 250/— 260/O 270/— 280/O 290/XO 300/XXO 310/XXX
Стрибки у довжину
6.47 II 175/68 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
6.23 6.21 6.47
6.37 II 173/65 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
6.32 6.17 6.16 6.37
Штовхання ядра 5 кг
9.58 II юн 175/68 11сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
8.57 9.58 9.00
Семиборство 5кг-0.914
4254 175/68 3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.
7.33 6.47 9.58 1.87 8.73 3.00 3:19.68
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.38 II 173/65 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
Біг на 60 м з/б (0.840)
8.53 I 173/65 2двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
Двоборство 60м + 60м з/б
1709 173/65 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
8.53 7.38

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
15.23/+1.9 II 175/65 2з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
15.34/+1.2 II 175/65 1ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:00.39 175/65 1ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
Стрибки у довжину
5.91/0.0 III 173/68 28ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №9 Кр.Ріг     Кожуріна С.В.,Коноваленко О.С.
5.91/0.0 — — —
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.30  Дніпропетровська 5ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
КЛИМЕНКО Володимир (20.02.2004), ДУБИНА Данило (23.03.2004), ПУЗАНОВ Олександр (13.07.2004), ВОДЯНИЙ Владислав (04.07.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.01 III 5двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
Біг на 60 м з/б (0.840)
9.53 I юн 2двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
Двоборство 60м + 60м з/б
1219 7 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
9.53 8.01

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
16.80/+0.9 II юн 170/60 3з2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
16.95/+0.5 II юн 170/56 5з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
17.24/-1.6 II юн 170/56 8ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
Стрибки у довжину
5.51/0.0 I юн 170/60 20ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
5.51/0.0 5.36/0.0 5.38/+0.9
5.47/+0.1 I юн 170/56 19кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
5.30/0.0 5.47/+0.1 X/+1.1

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.15/0.0 II юн 156/54 3з3 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська МОН Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №10 Кр.Ріг Днп     Коноваленко О.С.
Біг на 200 м
27.88/0.0 III юн 156/54 4ф5 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська МОН Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №10 Кр.Ріг Днп     Коноваленко О.С.
Біг на 110 м з/б (0.840)
19.00/+0.7 III юн 163/52 7з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
Стрибки у довжину
4.74/+1.7 III юн 163/55 37ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №10 Кр.Ріг     Коноваленко О.С.
X/+2.0 4.74/+1.7 X/0.0
4.63/0.0 165/57 12ф Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська МОН Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №10 Кр.Ріг Днп     Коноваленко О.С.
4.63/0.0 4.59/0.0 4.25/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)