БАСОВ Михайло
Прізвище: БАСОВПрізвище Англ: BASOV
Ім'я: МихайлоІм'я Англ: Mykhailo
Дата народження: 22.05.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери: Слюсар А. Д., Веремійчик Л. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.45 II 181/76 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Слюсар А.Д.,Веремійчик Л.Г.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.64/+0.3 II 181/76 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Слюсар А.Д.,Веремійчик Л.Г.
11.60/+0.3 II 181/76 8пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Слюсар А.Д.,Веремійчик Л.Г.
11.81/-2.2 III 181/78 4з5 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Слюсар А.Д.,Веремійчик Л.Г.
Біг на 200 м
23.29/+0.4 II 181/76 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Слюсар А.Д.,Веремійчик Л.Г.
23.23/+1.6 II 2ф4 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Слюсар А.Д.,Веремійчик Л.Г.
Естафетний біг 4х100 м
43.56 II  Дніпропетровська 2ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр (14.12.1999), БАСОВ Михайло (22.05.2000), МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), КАЩЕНКО Даниїл (11.02.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.67/0.0 II 178/73 1з1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська МОН Жовті Води,ДЮСШ м.Жовті Води     Веремійчик Л.Г.
11.75/0.0 III 178/73 4ф1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська МОН Жовті Води,ДЮСШ м.Жовті Води     Веремійчик Л.Г.
Біг на 200 м
24.00/0.0 III 178/73 4ф5 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська МОН Жовті Води,ДЮСШ м.Жовті Води     Веремійчик Л.Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)