ГРЕБЕНЮК Антон
Прізвище: ГРЕБЕНЮКПрізвище Англ: HREBENIUK
Ім'я: АнтонІм'я Англ: Anton
Дата народження: 24.07.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Полтавська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.39/+0.8 II 190/70 4з1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Полтавська К ДЮСШ №1 Кременчуг Плт     Козлова В.М.
Біг на 400 м з/б (0.914)
1:05.35 I юн 190/70 7з1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Полтавська К ДЮСШ №1 Кременчуг Плт     Козлова В.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.95/+2.4 III 189/69 7з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Степанова Т.В.
DNS з1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Степанова Т.В.
Біг на 200 м
24.42/+1.6 III 189/60 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Степанова Т.В.
24.41/0.0 III 190/66 1ф1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Степанова Т.В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)