БЄЛОУС Ілля
Прізвище: БЄЛОУСПрізвище Англ: BIELOUS
Ім'я: ІлляІм'я Англ: Illia
Дата народження: 25.06.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр
Тренери: Андросович С. В., Андросович В. С., Андросович Р. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.50 1сбр3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 1000 м
3:02.23 3пбр1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
3:12.44 5сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.19 4пбр1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
8.65 1сбр3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
9.30 5з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Стрибки у висоту
1.72 2пбр Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
1.78 5сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Стрибки з жердиною
3.50 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
3.80 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Стрибки у довжину
6.55 2пбр Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
6.74 1сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Штовхання ядра 5 кг
11.82 2пбр Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
11.02 4сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
П’ятиборство 0.914-5кг
3211 3 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
Семиборство 5кг-0.914
4478 1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.50 II 180/68 1сбр3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Біг на 1000 м
3:02.23 3пбр1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
 Дніпропетровська      
3:12.44 180/68 5сбр2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.19 III 4пбр1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
 Дніпропетровська      
8.65 II 180/68 1сбр3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
9.30 III 180/68 5з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Стрибки у висоту
1.72 III 2пбр Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
 Дніпропетровська      
169/О 172/О 175/ХХХ
1.78 II 180/68 5сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
172/O 175/O 178/XO 181/XXX
Стрибки з жердиною
3.50 III 180/68 2сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
340/XO 350/XO 360/XXX
3.80 II 180/68 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
340/O 360/O 380/O 400/XXX 400/X 390/X 380/X
Стрибки у довжину
6.55 II 2пбр Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
 Дніпропетровська      
6.48 6.55 6.13
6.74 II 180/68 1сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
6.74 X 6.51
Штовхання ядра 5 кг
11.82 I юн 2пбр Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
 Дніпропетровська      
11.82 11.33 10.42
11.02 I юн 180/68 4сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
10.81 10.87 11.02
П’ятиборство 0.914-5кг
3211 I 3 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Стамбул 07.03.2020
 Дніпропетровська      
9.19 6.55 11.82 1.72 3:02.23
Семиборство 5кг-0.914
4478 180/68 1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
7.50 6.74 11.02 1.78 8.65 3.50 3:12.44
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у висоту
DNS дбр Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Стрибки з жердиною
DNS дбр Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Метання диска 1,5 кг
DNS дбр Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Метання списа 700 гр
DNS дбр Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Десятиборство 5кг-0.914-1.5кг-700гр
DNS Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.66 III 1двбр4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
7.82 III 173/60 2сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
Біг на 1000 м
3:13.02 173/60 3сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.47 I юн 173/60 1сбр1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
Біг на 60 м з/б (0.840)
8.78 II 1двбр1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Стрибки у висоту
1.69 III 173/60 4сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
151/O 154/O 157/O 160/O 163/XO 166/O 169/O 172/XXX
Стрибки з жердиною
2.90 II юн 173/60 8сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
200/XO 210/— 220/O 230/O 240/O 250/O 260/O 270/O 280/XO 290/O 300/XXX
Стрибки у довжину
5.08 II юн 173/60 16сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
4.85 5.08 4.96
Штовхання ядра 5 кг
8.75 III юн 173/60 16сбр Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
8.12 8.75 7.59
Семиборство 5кг-0.914
3479 173/60 10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.
7.82 5.08 8.75 1.69 9.47 2.90 3:13.02
Двоборство 60м + 60м з/б
1528 1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
8.78 7.66

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.22/-0.4 III 175/65 2дбр1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Біг на 400 м
58.06 I юн 175/65 4дбр1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Біг на 1500 м
5:21.23 II юн 175/65 4дбр1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Біг на 110 м з/б (0.914)
17.22/+0.6 I юн 175/65 3дбр1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Біг на 110 м з/б (0.840)
15.97/+1.2 III 175/65 1з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
15.96/+0.3 III 175/65 3ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
15.42/-1.6 II 177/62 1ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
16.10/+0.5 III 177/62 2з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Дніпропетровська МОН КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.в.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
Стрибки у висоту
1.83 II 175/65 1дбр Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
162/O 165/O 168/O 171/O 174/O 177/O 180/O 183/O 186/XXX
1.75 II 175/65 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮШОР №3 Днп     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
165/O 170/XO 175/XXO 180/XXX
Стрибки з жердиною
3.30 I юн 175/65 2дбр Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
280/O 290/O 300/O 310/XXO 320/O 330/XXO 340/XXX
Стрибки у довжину
6.11/0.0 III 175/65 1дбр Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
6.11/0.0 6.00/-0.3 6.05/-0.4
Метання диска 1,5 кг
24.08 175/65 7дбр Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
X 24.08 24.05
Метання списа 700 гр
30.79 II юн 175/65 5дбр Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
30.79 28.04 29.08
Штовхання ядра 5 кг
10.35 II юн 175/65 6дбр Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
10.06 10.35 10.16
Десятиборство 5кг-0.914-1.5кг-700гр
4996 III 175/65 2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська КЗ ДЮСШ № 3 м.Кам'янське Дпр     Андросович С.В.,Андросович В.С.,Андросович Р.І.
12.22/-0.4 6.11/0.0 10.35 1.83 58.06 17.22/+0.6 24.08 3.30 30.79 5:21.23
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.8  Дніпропетровська ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
БЄЛОУС Ілля (25.06.2003), РУДЕНКО Назар (24.02.2004), ПРОФАТІЛОВ Іван (02.01.2003), КОВАЛЕНКО Володимир (11.08.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
DNS ф1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №3 м.Кам`янське     бр. Андросович
Стрибки у висоту
1.55 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №3 м.Кам`янське     бр. Андросович
145/O 150/O 155/O 160/XXX

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)