БУЖЕНІН Данило
Прізвище: БУЖЕНІНПрізвище Англ: BUZHENIN
Ім'я: ДанилоІм'я Англ: Danylo
Дата народження: 11.03.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Тернопільська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ Трн
Тренери: Вергуш О. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.29 II 177/64 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
7.25 II 177/64 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
7.28 II 3з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Тернопiльська      Васірук М.С.
7.28 II 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Тернопiльська      Васірук М.С.
Біг на 200 м
23.42 I 177/64 4з11 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
Естафетний біг 4х200 м
1:32.97  Тернопiльська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
БУЖЕНІН Данило (11.03.2001), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), ЖЕРЕБНИЙ Олександр (30.12.2001), ТРАЧ Вадим (09.02.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.19/+3.1 I 177/65 3з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
11.22/+2.5 I 177/65 6пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
Біг на 200 м
23.11/+1.8 II 176/74 2з4 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
22.98/+1.5 I 176/74 5пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Тернопiльська МОН ОДЮСШ Трн     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
Естафетний біг 4х100 м
DNF  Тернопiльська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ФЛИСНИК Назар (25.01.2000), ТРАЧ Вадим (09.02.2001), МАРХЕВКА Андрій (14.05.2000), БУЖЕНІН Данило (11.03.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.99/-3.5 III 177/63 1з4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.
11.41/+0.5 II 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
11.45/+1.8 II 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
11.40/+1.4 II 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
DNS з8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.
Біг на 200 м
23.56/-0.5 II 176/63 1ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.
DNS пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
23.37/+1.7 II 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.,Васірук М.С.
DNS ф9 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Хмельницька МОН ДЮСШ №1 Кам-Подільська     Вергуш О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 163.3  Хмельницька ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
БОГУЦЬКИЙ Артем (24.05.2002), БУЖЕНІН Данило (11.03.2001), ОНИЩУК Артем (17.01.2002), КОЗАЧУК Дмитро (09.11.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.91/+2.2 III 175/56 4з3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ м.Кам.Подільський     Вергуш О.М.,Вергуш Ю.
Біг на 200 м
24.19/+1.5 III 175/54 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Хмельницька МОН ДЮСШ м.Кам.Подільський     Вергуш О.М.,Вергуш Ю.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)