Прізвище: РЕПЕШКО | Прізвище Англ: REPESHKO |
Ім'я: Олексій | Ім'я Англ: Oleksiy |
Дата народження: 06.10.1996 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Слюсар А. Д., Пацеля О. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2014 | 2013 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.21 | 7.21 | 7.21 | 7.28 | 7.65 | ||
Біг на 200 м | 25.73 | 25.73 | 26.91 | ||||
Біг на 400 м | 58.58 | 58.58 | |||||
Стрибки у довжину | 5.70 | 5.70 | |||||
Двоборство 200м + 400м | 913 | 913 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.03/+0.9 | 13.42/+1.6 | 11.03/+0.9 | 11.99/-1.0 | |
Біг на 200 м | 22.79/-0.9 | 23.10/+1.7 | 22.79/-0.9 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 42.39 | 42.39 | 42.55 | 43.76 | 43.18 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.21 | I | 184/79 | 3--Пре-кваліфікація-7 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. | |||||
7.28 | II | 184/79 | 4з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.25 | II | 184/80 | 4--Пре-кваліфікація-6 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. | |||||
7.21 | I | 4з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.42/+1.6 | III юн | 187/78 | 7--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О.,Пацеля Н.П. | |||||
11.60/-2.1 | II | 187/84 | 4з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О.,Пацеля Н.П. | |||||
DQ 162.7 | з6 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О.,Пацеля Н.П. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.10/+1.7 | II | 4з3 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О.,Пацеля Н.П. | |||||
22.72/+2.6 | I | 4ф6 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О.,Пацеля Н.П. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.26 | II | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр (14.12.1999), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), КАРЯКА Владислав (25.01.1996), КОВАЛЕНКО Станіслав (23.04.1997) | ||||||
42.39 | I | Дніпропетровська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
КАРЯКА Владислав (25.01.1996), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), ВАРИЧ Андрій (22.05.1995), КОВАЛЕНКО Станіслав (23.04.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.28 | II | 184/79 | 6з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Слюсар,Пацеля О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.03/+0.9 | КМС | 184/78 | 5--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д. | |||||
10.94/+2.3 | КМС | 184/78 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Слюсар А.Д,Слюсар І.Д.,Пацеля О.О. | |||||
11.20/+0.1 | I | 186/69 | 6з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Слюсар А.Д,Слюсар І.Д.,Пацеля О.О. | |||||
11.41/-0.7 | II | 4з1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Дніпропетровська | НМетАУ Слюсар А.Д.,бр. Пацелі | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.79/-0.9 | I | 184/78 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Слюсар А.Д,Слюсар І.Д.,Пацеля О.О. | |||||
22.98/+0.5 | I | 186/69 | 5з6 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Бр. Слюсар А.Д,Слюсар І.Д.,Пацеля О.О. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.55 | I | Дніпропетровська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), ГАВАЗА Костянтин (09.06.1997), КАРЯКА Владислав (25.01.1996) | ||||||
44.66 | III | Дніпропетровська | 7ф3 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ДАНИЛЬЧЕНКО Володимир (12.10.1992), ВАРИЧ Андрій (22.05.1995), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), ШАМАТРІН Данило (28.08.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.76 | II | Дніпропетровська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), КАРЯКА Владислав (25.01.1996), ГАВАЗА Костянтин (09.06.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.6h | II | 186/69 | 7з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 15.06.2015 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.65 | III | 8з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР "Метеор" Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.99/-1.0 | III | 6з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Дніпропетровська | У | СДЮШОР СК "Метеор" Днп Слюсар А.Д.,Пацеля О.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.18 | II | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 |
ШАМАТРІН Данило (28.08.1995), КОВАЛЕНКО Станіслав (23.04.1997), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), ЗЯЙКО Владислав (23.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.73 | III | 4з16 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пацеля О.О. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.70 | I юн | 20кв | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 01.02.2013 | |
Дніпропетровська | МОН | КЗ ДЮСШ №1 Нікополь Пацеля О.О. | ||||
5.69 5.55 5.70 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:12.5h | Дніпропетровська | 11ф4 | Чемпіонат України серед юнаків(1996 р. н. та молодші) ( ДЮСШ та СДЮШОР) | Запоріжжя | 02.02.2013 | |
ДРАГУН Володимир (08.09.1997), ЮРАКОВ Віталій (13.04.1996), КАРЯКА Владислав (25.01.1996), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.1h | II | 1ф7 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь бр. Пацелі | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.8h | III | 1ф4 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 03.03.2012 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь бр. Пацелі | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.9h | Дніпропетровська | 3ф2 | Всеукраїнські змагання «Козацька Хортиця» на призи Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2012 | |
РЕПЕШКО Артем (25.05.1995), РЕПЕШКО Олексій (06.10.1996), СКИЛЬСАРА Станислав (22.04.1995), КАРЯКА Владислав (25.01.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.91 | III | 2двбр7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пацеля Н.П.,Пацеля О.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.58 | I юн | 1двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 20.03.2011 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пацеля Н.П.,Пацеля О.О. | ||||
57.9h | I юн | 1ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 26.02.2011 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь бр. Пацелі | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.8h | III | 2ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2011 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь бр. Пацелі | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
913 | 30 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства (1996 р.н. та молодші) | Київ | 19.03.2011 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №1 м.Нікополь Пацеля Н.П.,Пацеля О.О. | ||||
26.91 58.58 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.7h | II юн | 8ф2 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 28.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Пацеля А.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:16.2h | II юн | 5ф1 | Всеукраїнські змагання «Козацька хортиця» на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка | Запоріжжя | 27.02.2010 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Пацеля А.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |