Прізвище: ГОЛУБ | Прізвище Англ: HOLUB |
Ім'я: Роман | Ім'я Англ: Roman |
Дата народження: 30.05.1993 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:02.19 | 2:02.19 | 2:02.95 | ||||
Біг на 1500 м | 4:04.80 | 4:04.80 | 4:07.74 | 4:06.44 | 4:08.13 | 4:05.89 | 4:17.61 |
Біг на 3000 м | 8:47.52 | 8:47.52 | 8:54.74 | 9:07.79 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 1:57.27 | 1:57.27 | 1:59.63 | ||||
Біг на 1500 м | 4:00.81 | 4:01.99 | 4:06.40 | 4:03.72 | 4:00.81 | 4:06.49 | 4:19.08 |
Біг на 3000 м | 8:47.00 | 8:47.00 | 9:11.48 | 9:16.72 | |||
Біг на 5000 м | 16:12.05 | 16:12.05 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:05.19 | 2:05.19 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Яценко В.в. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Яценко В.в. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | ||
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
1:57.27 | I | 178/65 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
1:59.40 | I | 6ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
4:03.96 | I | 7ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
4:03.49 | I | 177/65 | 10з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
4:01.99 | I | 6ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:04.80 | I | 177/65 | 8з1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:47.52 | I | 177/65 | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:13.91 | II | 7з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
4:15.26 | II | 8ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в. | ||||
4:07.74 | I | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | С | Лебедин,СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:54.74 | I | 8ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в.,Сліпченко С.О. | ||||
8:56.48 | I | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:06.40 | I | 9з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в. | ||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | ||
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.в. | ||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.в. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:06.44 | I | 3ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 14.02.2013 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.В.,Сліпченко С.О. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.В.,Сліпченко С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:03.72 | I | 9з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.В.,Сліпченко С.О. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.В.,Сліпченко С.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.19 | II | 4ф5 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Сліпченко С.О.,Яценко В.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:08.13 | II | 7з3 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.В.,Сліпченко С.О. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:07.79 | II | 7ф2 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Яценко В.В.,Сліпченко С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.63 | II | 4з3 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ м.Чернігів Яценко В.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:11.61 | II | 4ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Сліпченко С.О.,Яценко В.В. | ||||
4:00.81 | I | 12з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ м.Чернігів Яценко В.В. | ||||
4:03.57 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Сліпченко С.О.,Яценко В.В. | ||||
4:03.39 | I | 10ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 17.05.2012 | |
Сумська | СумДУ | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:47.00 | I | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Сліпченко С.О.,Яценко В.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:12.05 | II | 7ф1 | III Спортивні студентські ігри України серед ВНЗ III-IV рівнів акредитаціі | Ялта | 18.05.2012 | |
Сумська | СумДУ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.95 | II | 24ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Лебедин Сліпченко С.О.,Яценко В.В.,Бобик В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:05.89 | I | 7з1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.В. | ||||
4:12.88 | II | 14ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Лебедин Сліпченко С.О.,Яценко В.В.,Бобик В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:06.49 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Сліпченко С.О.,Яценко В.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:11.48 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Сліпченко С.О.,Яценко В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:17.61 | II | 10ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 05.02.2010 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Лебедин Сліпченко С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:19.08 | II | 9ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.В.,Слепченко С.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:16.72 | II | 11ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Яценко В.В.,Слепченко С.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.19 | I юн | Сумська | 3ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
АБРАМОВ Сергій (06.01.1994), ГОЛУБ Роман (30.05.1993), БОСЕНКО Олександр (20.09.1993), КОЛЕСНИК Євгеній (31.05.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 2 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | ||
Сумська | МОН | Сліпченко С.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |