Прізвище: БЕЗПАМ'ЯТНИЙ | Прізвище Англ: BEZPAMYATNYY |
Ім'я: Дмитро | Ім'я Англ: Dmytro |
Дата народження: 01.09.1993 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 22.77 | 22.77 | 23.54 | |
Біг на 400 м | 49.34 | 49.34 | 51.44 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.23 | 3:18.23 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 48.76 | 48.76 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:10.14 | 3:10.14 | 3:19.90 | 3:16.51 | 3:15.77 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:04.77 | 2:04.77 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 51.13 | 51.13 | 52.36 | 52.01 | 53.06 | 56.57 |
Біг на 400 м з/б (0.840) | 52.83 | 52.83 | 55.29 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 163.3 | з2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | ||
Донецька | Д | ШВСМ Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.23 | Донецька | 5ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
НАКОНЕЧНИЙ Максим (20.04.1988), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993), КОЗАКОВ Євген (27.03.1993), КРИВОШАНОВ Олексій (30.03.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.96 | 8з1 | European Athletics U23 Championships | Тампере | 11.07.2013 | ||
Донецька | ||||||
51.13 | МС | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 06.06.2013 | |
Донецька | ||||||
51.41 | МС | 1з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.10 | Україна | 8ф1 | European Athletics U23 Championships | Тампере | 14.07.2013 | |
БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993), БИБИК Тарас (27.03.1992), СИНЯНСЬКИЙ Анатолій (04.02.1991), БУТРИМ Віталій (10.01.1991) | ||||||
3:10.14 | Україна | 2з1 | European Athletics U23 Championships | Тампере | 13.07.2013 | |
БУТРИМ Віталій (10.01.1991), БИБИК Тарас (27.03.1992), СИНЯНСЬКИЙ Анатолій (04.02.1991), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) | ||||||
3:15.32 | КМС | Донецька | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 07.06.2013 |
ЧИКАНОВ Олексій (16.02.1996), СУМІН Антон (06.05.1991), КОЗАКОВ Євген (27.03.1993), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.11 | 6з3 | World U20 Championships | Барселона | 13.07.2012 | ||
Донецька | ||||||
DNS | ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | ||
Донецька | Д | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
53.1h | КМС | 1з3 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Донецька | Д | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
52.36 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Донецька | У | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
53.78 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Донецька | У | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
53.46 | КМС | 3ф2 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Донецька | Д | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.27 | II | Донецька | 2ф2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 |
КОЛЕСНИКОВ Микита (17.01.1994), КРУПІН Артем (15.05.1994), КОЗАКОВ Євген (27.03.1993), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) | ||||||
3:19.90 | I | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), КРУПІН Артем (15.05.1994), КОЛЕСНИКОВ Микита (17.01.1994), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | ||
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
22.77 | КМС | 2з3 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.34 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
50.40 | КМС | 1з6 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з5 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | ||
Донецька | Д | Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.04 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
Донецька | Д | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
53.21 | КМС | 3з4 | Чемпіонат України | Донецьк | 03.08.2011 | |
Донецька | Д | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
53.71 | 6з4 | European Athletics Junior Championships | Таллінн | 22.07.2011 | ||
Донецька | ||||||
52.96 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
52.01 | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | ||
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
52.63 | МС | 7ф2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Донецька | Д | Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
52.11 | МС | 3з1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Донецька | Д | Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.51 | I | Донецька | 8ф2 | Чемпіонат України | Донецьк | 05.08.2011 |
МАРИНИЧ Віталій (03.06.1987), ІЩЕНКО Сергій (04.08.1986), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993), НАКОНЕЧНИЙ Максим (20.04.1988) | ||||||
3:18.43 | Донецька | 1ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 17.06.2011 | |
ДОРОФЄЄВ Євген (26.03.1992), СЕЛЮТІН Андрій (19.06.1992), БЛАГУН Сергій (22.04.1992), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.69 | I | 1з8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Донецька | У | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
23.54 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Донецька | У | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.44 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Донецька | У | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
52.05 | II | 1з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Донецька | У | ДВУОР ім. С.Бубки Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
DNF | з9 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2010 | ||
Донецька | У | Іщенко В.В.,Вегнери О.і.,о.а, |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.30 | I | 7ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 02.07.2010 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
48.76 | I | 1з11 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
49.36 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Донецька | У | УОР Чрк Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
49.67 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 06.06.2010 | |
Донецька | У | УОР Чрк Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
53.06 | КМС | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Донецька | У | УОР Чрк Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
54.75 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | |
Донецька | У | УОР Чрк Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
53.62 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Донецька | У | УОР Чрк Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
53.83 | КМС | 1з1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Донецька | У | УОР Чрк Іщенко В.Т.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
52.83 | 7ф1 | EYOT | Москва | 23.05.2010 | ||
Донецька | ||||||
53.41 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т.,Вегнер О.І.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
54.33 | I | 1з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т.,Вегнер О.І.,Вегнери О.і.,о.а, | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:15.77 | КМС | Донецька | 4ф2 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
СИДОРОВ Олег (22.02.1988), НАКОНЕЧНИЙ Максим (20.04.1988), СУМІН Антон (06.05.1991), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
56.57 | I | 5з1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
55.29 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 26.09.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т. | ||||
57.71 | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Донецька | У | ДЮСШ "Заграва" Донецька Іщенко В.Т. | ||||
56.03 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т. | ||||
56.88 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Донецька | У | Іщенко В.Т. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.77 | I юн | Донецька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
СКОРИХ Тимур (14.05.1992), ШВИДКИЙ Вячеслав (15.10.1994), БЕЗПАМ'ЯТНИЙ Дмитро (01.09.1993), ГРЕЗІН Богдан (30.12.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |