БУГАЄНКО Павло
Прізвище: БУГАЄНКОПрізвище Англ: BUHAYENKO
Ім'я: ПавлоІм'я Англ: Pavlo
Дата народження: 09.07.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: БВУФК Бровари
Тренери: Гредунов В. Т., Гредунова Н. М., Апалькова І. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
5.73 13ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Потрійний стрибок
13.84 Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020
14.29 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
13.79 5кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
13.58 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.73 I юн 183/73 13ф Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Київська ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Гредунова В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
5.61 5.73 5.70
Потрійний стрибок
13.84 II Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
X X 13.84 X
14.29 II 183/77 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
13.95 14.26 X 14.29 14.25 X
13.79 II 183/77 5кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
X X 13.79
13.58 II 182/73 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Київська ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Гредунова В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
13.58 13.49 13.58 12.88
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
NM 180/70 кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
— — —
5.90 III 180/68 11ф Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунови Н.М. та В.Т.,Апалькова І.І.
5.77 X 5.90
Потрійний стрибок
12.95 III 181/70 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
12.62 12.92 12.95 X 12.86 X
13.01 III 181/70 5кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
13.01 12.73 12.28
12.72 III 180/68 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунови Н.М. та В.Т.,Апалькова І.І.
12.64 12.72 12.65 12.68

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
12.98/0.0 III 182/70 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
12.98/0.0 12.98/-0.9 X/-0.8
13.13/+0.9 III 182/70 10кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
12.65/+1.9 13.13/+0.9 12.95/+0.9
13.36/0.0 II 181/73 10ф Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 20.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
12.03/0.0 12.90/0.0 13.36/0.0
13.33/+0.4 II 181/73 8кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Гредунов В.Т.,Гредунова Н.М.,Апалькова І.І.
13.33/+0.4

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.08 I юн 3двбр2 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Апалькова І.І.,Кшановський С.Ф.
Потрійний стрибок
12.26 I юн 4двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та мол) Київ 02.03.2018
 Київська МОН ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Апалькова І.І.,Кшановський С.Ф.
12.26 11.80 11.90
Двоборство 60м + Потрійний
1160 4 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Київська МОН ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Апалькова І.І.,Кшановський С.Ф.
8.08 12.26

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.79/0.0 I юн 175/60 11ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Київська МОН ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Апалькова І.І.
5.79/0.0 5.55/+0.6 5.50/0.0
Потрійний стрибок
12.40/+0.8 III 175/60 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Київська МОН ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Апалькова І.І.
11.79/+1.0 12.08/+1.9 12.28/+1.3 12.40/+0.8
12.63/+0.8 III 187/67 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Київська МОН ДЮСШ "Олімп" Б.Ц     Апалькова І.І.
12.54/+1.8 12.62/+2.4 12.63/+0.8 12.28/+1.2 12.54/+1.1 X/+2.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.13 I юн 170/58 4двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Апалькова І.І.
Біг на 400 м
58.69 I юн 170/58 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Апалькова І.І.
Двоборство 200м + 400м
888 170/58 17 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Апалькова І.І.
58.69 27.13

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.80/+1.4 I юн 172/62 7з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
Стрибки у довжину
5.37/+2.6 I юн 175/62 26ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Київська КЗКОР "КОЛІФКС"     Апалькова І.І.,Кшановський С.Ф.
4.73/+1.2 5.37/+2.6 5.03/0.0
Потрійний стрибок
11.62/+1.0 II юн 14ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Київська КЗКОР "КОЛІФКС"     Апалькова І.І.,Кшановський С.Ф.
11.62/+1.0 11.28/+0.9 11.43/+0.4

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)