ГАЙДАМАКА Едуард
Прізвище: ГАЙДАМАКАПрізвище Англ: HAYDAMAKA
Ім'я: ЕдуардІм'я Англ: Eduard
Дата народження: 28.02.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Городищенська Чрк
Тренери: Салімбаєв Р. Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.56 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.56 II 180/72 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Нечипоренко Л.А.,Салімбаєв Р.Т.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNS з7 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
11.89/-1.9 III 175/63 2з7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Біг на 200 м
DNS з8 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
23.92/+0.1 III 175/62 3ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.60 II 170/65 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Біг на 200 м
25.26 II 160/60 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.91/+0.4 III 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
11.92/0.0 III 170/67 2з4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Біг на 200 м
24.12/+2.3 III 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
24.17/-1.0 III 170/67 2ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.97 I юн  Черкаська 10ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ВЕДУЛА Євгеній (26.10.2002), ГАЙДАМАКА Едуард (28.02.2002), ЮНАК Дмитро (28.06.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.82 III 160/60 2двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Біг на 200 м
25.36 III 160/60 2двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Двоборство 60м + 200м
1174 160/60 7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
7.82 25.36

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.64/-2.4 I юн 171/50 3з3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
12.24/-0.1 III 170/62 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
DNS з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
Біг на 200 м
25.32/+1.7 III 5ф8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
24.95/-0.4 III 175/61 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.
DNS з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Салімбаєв Р.Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)