Прізвище: СОМИК | Прізвище Англ: SOMYK |
Ім'я: Інна | Ім'я Англ: Inna |
Дата народження: 10.09.1988 | Стать: Ж |
ТФЛА: Черкаська | |
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2010 |
---|---|---|
Біг на 400 м | 58.82 | 58.82 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:47.10 | 3:47.10 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2014 | 2011 | 2010 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 25.62/0.0 | 25.62/0.0 | |||||
Біг на 400 м | 59.22 | 59.22 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.08 | 53.65 | 48.11 | 48.08 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:43.26 | 4:18.79 | 3:50.60 | 4:00.83 | 3:51.80 | 3:43.26 | 3:50.32 |
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:01.93 | 1:05.19 | 1:01.93 | 1:04.91 | 59.91 | 1:04.64 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
53.65 | III | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
СОМИК Інна (10.09.1988), ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), КОБИЛКА Анастасія (02.11.1997), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:18.79 | III | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
МОШЕНЕЦЬ Марина (19.10.1994), СОМИК Інна (10.09.1988), ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:05.19 | I | 178/60 | 6з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Нечипоренко Л.А. | ||||
DNF | ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Нечипоренко Л.А. | ||||
1:06.09 | I | 178/60 | 5з2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Нечипоренко Л.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.34 | II | Черкаська | 5ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), МОШЕНЕЦЬ Марина (19.10.1994), СОМИК Інна (10.09.1988) | ||||||
3:50.60 | I | Черкаська | 4ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), СОМИК Інна (10.09.1988), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), САРИЧЕВА Аліна (22.09.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:03.62 | I | 6з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Нечипоренко Л.А. | ||||
1:01.93 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 11.07.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Нечипоренко Л.А. | ||||
1:03.11 | I | 5з3 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Нечипоренко Л.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:01.74 | II | Черкаська | 8ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
КУЗЬМІНА Катерина (29.06.1996), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), САРИЧЕВА Аліна (22.09.1995), СОМИК Інна (10.09.1988) | ||||||
4:00.83 | II | Черкаська | 9ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 |
САРИЧЕВА Аліна (22.09.1995), МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія (23.06.1994), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), СОМИК Інна (10.09.1988) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DNF | ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | ||
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
1:04.91 | I | 5з2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
1:02.7h | I | 6ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 17.05.2011 | |
Черкаська | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В. | |||||
1:03.2h | I | 3з1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 17.05.2011 | |
Черкаська | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.11 | I | Черкаська | 5ф1 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 |
НЕЧИПОРЕНКО Ірина (27.05.1992), СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989), СОМИК Інна (10.09.1988), ПАЩИНА Тетяна (07.07.1988) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.80 | I | Черкаська | 4ф2 | X літня Універсіада України з легкої атлетики | Ялта | 19.05.2011 |
СОМИК Інна (10.09.1988), ПРОДАН Олена (01.07.1988), ВАРЕНИК Мар’яна (06.01.1988), СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.82 | I | 4з7 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:47.10 | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | |
ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), СОМИК Інна (10.09.1988), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.62/0.0 | I | 3ф2 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.22 | II | 3з2 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 | |
Черкаська | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:03.34 | I | 1ф2 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 16.10.2010 | |
Черкаська | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Нечипоренко Л.А.,Нечипоренко О.В. | |||||
1:03.47 | I | 6ф2 | Кубок України, фінал | Вінниця | 14.07.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
1:00.90 | КМС | 8ф2 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 03.07.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
1:00.08 | КМС | 2з4 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 02.07.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
59.91 | КМС | 8ф2 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
59.94 | КМС | 3з1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 27.05.2010 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.85 | II | Черкаська | 6ф1 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 |
НЕЧИПОРЕНКО Ірина (27.05.1992), СОМИК Інна (10.09.1988), МАКЄЄВА Марина (17.08.1990), СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989) | ||||||
48.18 | I | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), СОМИК Інна (10.09.1988), МАКЄЄВА Марина (17.08.1990), ЯНЧЕНКО Ірина (22.03.1988) | ||||||
48.08 | I | Черкаська | 4ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 |
СОМИК Інна (10.09.1988), ПАЩИНА Тетяна (07.07.1988), СКИЦКО Вікторія (09.05.1992), СТАДНЮК Олександра (16.04.1980) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:45.08 | I | Черкаська | 1ф1 | Кубок України, фінал | Вінниця | 15.07.2010 |
СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989), СОМИК Інна (10.09.1988), ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989) | ||||||
3:43.26 | I | Черкаська | 2ф2 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 04.07.2010 |
СОМИК Інна (10.09.1988), СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989), ПРОДАН Олена (01.07.1988), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989) | ||||||
3:47.42 | I | Черкаська | 4ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 |
ЛАШКУЛ Сніжана (14.10.1985), СОМИК Інна (10.09.1988), ПРОДАН Олена (01.07.1988), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.67 | I | 7з2 | Чемпіонат України | Ялта | 23.07.2009 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.А. | ||||
1:04.64 | I | 5з1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 02.07.2009 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.о. | ||||
1:05.15 | I | 5ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Черкаська | МОН | Нечипоренко Л.о. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.32 | I | Черкаська | 3ф1 | Кубок України, ІІ етап. Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 03.07.2009 |
СОМИК Інна (10.09.1988), ПРОДАН Олена (01.07.1988), СИНЯЧЕНКО Юлія (18.10.1989), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |