Прізвище: ОЛЯНОВСЬКА | Прізвище Англ: OLYANOVSKA |
Ім'я: Олександра | Ім'я Англ: Oleksandra |
Дата народження: 12.03.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: К | |
Клуб: КОШВСМ | |
Тренери: Соломін А. В., Кузьмук Р. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2017 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 5000 м | 23:17.34 | 23:17.34 | 24:25.35 | 24:23.24 | 24:41.96 | 25:35.04 | 26:24.76 | 27:17.42 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 5 км | 24:44 | 24:44 | 27:12 | |||||||||
Спортивна ходьба 10 км | 48:56 | 49:33 | 48:56 | 51:08 | 51:08 | |||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:39:28 | 1:39:28 | 1:43:27 | 1:39:50 | 1:40:44 | 1:39:47 | 1:40:58 | |||||
Спортивна ходьба 35 км | 3:15:20 | 3:15:20 | 3:23:32 | |||||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 22:46.39 | 22:46.39 | 23:01.52 | 25:43.31 | 29:22.42 | |||||||
Спортивна ходьба 10000 м | 49:59.18 | 49:59.18 | 50:35.87 | 51:14.77 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:17.34 | КМС | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 21.12.2019 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
3:15:20 | I | 167/57 | жін-2 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:25.35 | КМС | 168/57 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.Н. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:39:28 | МС | 168/55 | жін-4 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2019 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.М. | ||||
1:46:36 | I | 168/56 | жін-8 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 24.03.2019 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.М. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
22:46.39 | КМС | 168/57 | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNS | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 21.10.2018 | |||
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Кузьмук Р.Н. | ||||
1:43:27 | КМС | 168/55 | 8 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | Суми | 16.06.2018 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
Спортивна ходьба 35 км | ||||||
3:23:32 | 168/59 | жін-5 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 11.03.2018 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:01.52 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:23.24 | КМС | 4ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:39:50 | МС | жін-7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Суми | 17.06.2017 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
1:40:13 | МС | 168/59 | жін-12 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 12.03.2017 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNS | Командний чемпіонат України серед молоді, юніорів, юнаків (спортивна ходьба). XX Міжнародні змаганння "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ"" | Івано-Франківськ | 15.10.2016 | |||
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
1:41:50 | КМС | 7 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби (20 км) серед дорослих та молоді | Суми | 11.06.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
1:40:44 | МС | 26 | Міжнародна матчева зустріч зі спортивної ходьби | Подебради | 09.04.2016 | |
Київська | ||||||
1:41:24 | КМС | мол-3 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків | Івано-Франківськ | 06.03.2016 | |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
49:33 | КМС | 5 | Чемпіонату України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба). XIX міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» за участю зарубіжн | Івано-Франківськ | 17.10.2015 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:39:47 | МС | 168/58 | жін-6 мол-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Олександрія | 13.06.2015 |
Київська | МОН | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
1:46:32 | I | 168/59 | жін-12 мол-6 | Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба) | Івано-Франківськ | 15.03.2015 |
Київська | МОН | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
53:14.2h | I | 162/46 | 8ф1 | Кубок України з легкої атлетики (спортивна ходьба 10 км)-ІІ етап. Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби на 10 км | Мукачево | 30.10.2015 |
Київська | МОН | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
49:59.18 | КМС | 8ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
м. Київ | МОН | НУФВСУ Соломін А.В.,Лисенко М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:25.4h | I | 3ф1 | Фінал Кубку України, Всеукраїнські змагання на честь ОЧ В.Голубничого | Суми | 22.12.2013 | |
Київська | Освіта | Лисенко М.П.,Соломін А.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
48:56 | КМС | 168/59 | жін-4 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивної ходьби. ХVІІІ Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківська | 18.10.2014 |
Київська | К | КОШВСМ Лисенко М.П.,Соломін А.В. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:43:31 | КМС | жін-8 мол-3 | Чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби | Суми | 14.06.2014 | |
Київська | К | КОЦОП Соломін А.В.,Лисенко М.П. | ||||
1:40:58 | МС | жін-10 мол-6 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби | Алушта | 28.02.2014 | |
Київська | К | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | ||
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лисенко М.П.,Тараканов Є | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
50:33.4h | КМС | 7ф1 | Кубок України зі спортивної ходьби на 10 км.Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів на 10 км | Мукачево | 01.11.2014 | |
Київська | МОН | КОШВСМ Лисенко М.П.,Соломін А.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:28.79 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Київська | К | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В.,Тараканов Є | ||||
24:41.96 | I | 4ф1 | Всеукраїнські змаганя зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 22.12.2012 | |
Київська | МОН | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В.,Тараканов Є |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
51:48 | I | юнр-4 | Чемпіонат України серед дорослих та молодв зі спортивної ходьби 50 км, Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР. ХVІІ Міжнародні змагання зі спортивної Кубок "Вечірній Ів-Франківськ". | Івано-Франківська | 19.10.2013 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Ярмолинці | ||||
51:08 | КМС | 20 | European Cup Race Walking | Дудінце | 19.05.2013 | |
Київська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
50:35.87 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Київська | К | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А. | ||||
50:04.0h | I | юнр-3-ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Євпаторія | 01.03.2013 | |
Київська | МОН | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:43.4h | 2ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 24.12.2011 | ||
Київська | МОН | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В.,Тараканов Є | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:35.04 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Київська | МОН | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
51:08 | I | 5 | Чемпіонат Україїни серед команд ДЮСШ, СДЮШОР зі споривної ходьби. Міжнародні змагання кубок "Вечірній Івано-Франківськ". | Івано-Франківська | 20.10.2012 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Ярмолинецька Хмл Лисенко М.П.,Тараканов Є | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
51:14.77 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Київська | К | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В. | ||||
54:08.8h | I | 6ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 06.03.2012 | |
Київська | МОН | БВУФК Бровари Лисенко М.П.,Соломін А.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:24.76 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Хмельницька | К | ДЮСШ Ярмолинецька Хмл Тараканов Є,Лисенко М.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
24:44 | I | 3 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР, ХV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок "Вечірній Івано-Франківськ",чемпіонат Івано-Франківської області зі спортивної ходьби | Івано-Франківська | 08.10.2011 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Ярмолинецька Хмл Тараканов Є,Лисенко М.П. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:43.31 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Київська | МОН | Лисенко М.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:43.7h | 6ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона, кавалера Олімпійського ордена, Почесного громадянина м.Суми Володимира Голубничого | Суми | 26.12.2009 | ||
Хмельницька | Тараканов Є,Лисенко М.П.,Соломін А.В. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
27:17.42 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | |
Хмельницька | К | ДЮСШ Ярмолинецька Хмл Тараканов Є,Лисенко М.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
27:12 | II | 5 | Чемпіонат України. Всеукраїнська серія змагань зі спортивної ходьби, І етап | Євпаторія | 13.03.2010 | |
Хмельницька | МОН | Тараканов Є,Лисенко М.П.,Соломін А.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
29:22.42 | III | 11ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Хмельницька | МОН | ДЮСШ Ярмолинці Лисенко М.П.,Тараканов Є |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |