Прізвище: ЧЕРНУХА | Прізвище Англ: CHERNUKHA |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 08.01.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: КОШВСМ | |
Тренери: Лещенко О. О., Соломін А. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 2000 м | 10:13.47 | 9:54.83 | 10:13.47 | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 14:21.82 | 14:21.82 | 15:23.99 | 14:52.76 | 14:53.05 | 14:54.64 | |||
Спортивна ходьба 5000 м | 24:55.71 | 24:55.71 | 25:29.52 | 25:24.30 | 25:50.94 | 27:52.24 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 3 км | 14:29 | 15:20 | 14:29 | 15:14 | |||||
Спортивна ходьба 5 км | 25:05 | 26:14 | 25:05 | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | 52:25 | 52:25 | 53:14 | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:50:34 | 1:50:34 | |||||||
Спортивна ходьба 3000 м | 15:55.55 | 15:55.55 | |||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 26:01.54 | 26:01.54 | 26:02.89 | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | 51:35.57 | 51:35.57 | 53:07.95 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:55.71 | I | 2ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Сумський р-н Синявіна Р.Ф,Соломін А.В. | |||||
24:48.0h | I | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 23.12.2017 | |
Хмельницька | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:50:34 | I | 169/54 | жін-12 мол-6 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 11.03.2018 |
Київська | К | КОШВСМ Соломін А.В.,Лещенко О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:21.82 | КМС | 169/54 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Хмельницька | Освіта | ОДЮСШ Лещенко О.О. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:29.52 | I | 5ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | |
Хмельницька | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О,Синявина Р.Ф. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
52:51 | I | юнр-3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР. Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 14.10.2017 | |
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О. | ||||
52:25 | I | 25 | Кубок Європи зі спортивної ходьби | Подебради | 21.05.2017 | |
Хмельницька | ||||||
52:37 | I | 169/54 | юнр-3 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 11.03.2017 |
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О.,Соломін А.В. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
51:35.57 | I | 169/54 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Хмельницька | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О.,Соломін А.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:23.99 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О.,Синявина Р.Ф. | ||||
DNF | ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | ||
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О,Сінявіна О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
53:14 | I | 3 | Командний чемпіонат України серед молоді, юніорів, юнаків (спортивна ходьба). XX Міжнародні змаганння "Кубок "Вечірній Івано-Франківськ"" | Івано-Франківськ | 15.10.2016 | |
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О.,Синявіна Р.Ф | ||||
55:36 | II | юнр-9 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків | Івано-Франківськ | 05.03.2016 | |
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О.,Синявіна Р.Ф | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
56:34.72 | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | |
Хмельницька | МОН | ОДЮСШ Хмельницька Лещенко О.О.,Синявіна Р.Ф | ||||
53:07.95 | I | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Хмельницька | МОН | ОЦФВУМ Хмл ДЮСШ Лещенко О.О.,Сінявіна О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:52.76 | I | 165/65 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. | ||||
15:21.54 | 4ф1 | Фінал Кубку України та Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 24.12.2014 | ||
Сумська | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
26:14 | I | 169/55 | дів-1 | Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба) | Івано-Франківськ | 14.03.2015 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:53.05 | 2ф | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | ||
Сумська | Сумський р-н Шинкаренко Н.В.,Синявіна Р.Ф. | |||||
15:13.0h | 2ф1 | Фінал Кубку України, Всеукраїнські змагання на честь ОЧ В.Голубничого | Суми | 22.12.2013 | ||
Сумська | КЗ СРДЮСШ Суми Синявіна Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:24.30 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | ||
Сумська | К | КЗ Сумська районна ДЮСШ Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
27:28 | II | 168/54 | дів-8 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивної ходьби. ХVІІІ Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківська | 18.10.2014 |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
25:05 | I | дів-2 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби | Алушта | 28.02.2014 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 | ||
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:54.64 | I | 2ф1 | Всеукраїнські змаганя зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 22.12.2012 | |
Сумська | ДЮСШ Сумського р-ну Синявіна Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:50.94 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1996 р.н. та молодші). Міжнародна матчева зустріч команд Республіки Білорусь, Туреччини, України серед юнаків | Донецьк | 25.05.2013 | |
Сумська | К | ДЮСШ Сумська обл. Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
25:59.78 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:20 | I | дів-3 | Чемпіонат України серед дорослих та молодв зі спортивної ходьби 50 км, Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР. ХVІІ Міжнародні змагання зі спортивної Кубок "Вечірній Ів-Франківськ". | Івано-Франківська | 19.10.2013 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:38.0h | II | дів-4-ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Євпаторія | 01.03.2013 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:01.54 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1996 р.н. та молодше) | Ялта | 29.09.2013 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. | ||||
26:19.22 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 1996 р. н. та молодше | Харків | 23.06.2013 | |
Сумська | МОН | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. | ||||
26:17.63 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (юнаки та дівчата 1996р.н. і молодше) | Ялта | 25.04.2013 | |
Сумська | К | РДЮСШ Суми Синявина Р.Ф.,Шинкаренко А.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
9:54.83 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | КЗ СРДЮСШ Суми | ||||
9:55.8h | 2ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 24.12.2011 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ Сумського р-ну Синявіна Р.Ф. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
27:52.24 | II | 12ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Сумська | К | ДЮСШ Сумського р-ну Синявіна Р.Ф. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
14:29 | КМС | 1 | Чемпіонат Україїни серед команд ДЮСШ, СДЮШОР зі споривної ходьби. Міжнародні змагання кубок "Вечірній Івано-Франківськ". | Івано-Франківська | 20.10.2012 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявіна Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:05.3h | I | 2ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 06.03.2012 | |
Сумська | К | КЗ ДЮСШ Сум.р.н. Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:02.89 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
Сумська | ДЮСШ Сумського р-ну Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | |||||
26:21.79 | I | 6ф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Сумська | К | ДЮСШ Сумського р-ну Синявина Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
10:13.47 | 3ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | ||
Сумська | ДЮСШ Сумського р-ну Синявина Р.Ф. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
15:14 | I | 2 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР, ХV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок "Вечірній Івано-Франківськ",чемпіонат Івано-Франківської області зі спортивної ходьби | Івано-Франківська | 08.10.2011 | |
Сумська | К | ДЮСШ Сумського р-ну Синявина Р.Ф. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
15:55.55 | II | 6ф1 | VI літні юнацькі спортивні ігри України (1996-97 р.н.). Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодші) | Ялта | 02.10.2011 | |
Сумська | К | ДЮСШ Сумська обл. Синявіна Р.Ф.,Шинкаренко Н.В. | ||||
16:52.2h | III | 9ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 25.02.2011 | |
Сумська | МОН | СОШВСМ Сум Шелест О.П.,Синявіна Р.Ф. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
11:53.9h | 2ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона, кавалера Олімпійського ордена, Почесного громадянина м.Суми Володимира Голубничого | Суми | 26.12.2009 | ||
Сумська | ДЮСШ Сумського р-ну Синявіна Р.Ф,Шинкаренко Н.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |