ГУЩЕВ Юрій
Прізвище: ГУЩЕВПрізвище Англ: HUSHCHEV
Ім'я: ЮрійІм'я Англ: Yuriy
Дата народження: 04.02.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР "Метеор" Дпр
Тренери: Гуринович Г. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
NM 180/68 ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Дпр     Гуринович Г.М.
X/-0.7 X/0.0 X/0.0 X/0.0
Потрійний стрибок
NM 180/74 ф Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Дпр     Гуринович Г.М.
X/+0.3 X/+2.1 X/+0.5
13.41/+0.6 II 180/74 2кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Дпр     Гуринович Г.М.
12.84/+1.7 X/+1.0 13.41/+0.6
12.82/-0.5 III 180/68 12ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Дпр     Гуринович Г.М.
12.82/-0.5 X/0.0 X/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.60 II юн 2з5 Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко Запоріжжя 04.03.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Гуринович Г.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.24/0.0 II юн 173/58 4з7 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Гуринович Г.
Біг на 200 м
27.79/0.0 III юн 177/60 5ф4 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР "Метеор" Днп     Гуринович Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)