ГОЛОВАНЕНКО Іван
Прізвище: ГОЛОВАНЕНКОПрізвище Англ: HOLOVANENKO
Ім'я: ІванІм'я Англ: Ivan
Дата народження: 20.03.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.19 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
8.37 3з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
Біг на 200 м
DQ 163.3 з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
26.92 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
25.76 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
25.80 1ф4 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
26.72 5з9 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
1:01.87 4ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
58.29 3ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
59.97 1ф4 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
59.94 4з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 50 м з/б
8.87 1ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 60 м з/б (0.990)
12.06 7з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 60 м з/б (0.914)
11.06 6з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
11.86 5ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
11.75 5з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 60 м з/б (0.840)
10.80 4ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.19 I юн 190/70 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
8.37 I юн 3з3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Білопілля,ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
Біг на 200 м
DQ 163.3 191/66 з11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     
26.92 III 191/65 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
25.76 III 1ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 19.12.2019
 Сумська ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
25.80 III 1ф4 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 12.12.2019
 Сумська ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
26.72 III 191/65 5з9 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 400 м
1:01.87 II юн 191/66 4ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     
58.29 I юн 3ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
59.97 I юн 1ф4 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
59.94 I юн 192/65 4з6 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 50 м з/б
8.87 1ф1 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
Біг на 60 м з/б (0.990)
12.06 191/65 7з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     
Біг на 60 м з/б (0.914)
11.06 191/66 6з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     
11.86 5ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Білопілля,ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
11.75 191/66 5з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 60 м з/б (0.840)
10.80 III юн 4ф1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DQ 163.3 ф2 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
27.40 I юн 2ф2 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Білопільський р-н,ДЮСШ Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 400 м
59.78 I юн 187/56 2двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
1:02.68 II юн 5ф3 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
DNF 186/60 з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 60 м з/б (1.067)
12.87 4з1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Білопільський р-н,ДЮСШ Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 60 м з/б (0.914)
11.07 6з1 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН ДЮСШ Білопільська Юрія Білонога     Корнієнко Ю.в.
12.15 184/55 8з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 60 м з/б (0.840)
11.47 187/56 5двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Двоборство 60м з/б + 400м
769 187/56 12 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
11.47 59.78

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
59.39 I юн 191/60 6з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 110 м з/б (0.840)
20.58/-0.9 191/66 6з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:12.20 192/60 5з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.80 8з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 200 м
29.54 III юн 2ф1 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Білопільський р-н,ДЮСШ Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 400 м
1:11.99 5ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
1:09.05 4ф4 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Білопільський р-н,ДЮСШ Білопілля     Корнієнко Ю.в.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
9.02 III юн 5з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.
Біг на 200 м
29.91 III юн 4ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська МОН ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля     Корнієнко Ю.в.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.914)
22.5h/0.0 4ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська ДЮСШ Білопілля     Корнієнко Ю.в.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)