ЕДОКПАІ Самуель
Прізвище: ЕДОКПАІПрізвище Англ: EDOKPAI
Ім'я: СамуельІм'я Англ: Samuel
Дата народження: 08.12.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
ФСТ: Д
Клуб: КСДЮШОР "Динамо" Хрк
Тренери: Переясловець Т. О., Поливана Н. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
23.40 1ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
Стрибки у довжину
6.82 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
6.88 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
6.52 3кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
6.71 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 20.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.40 I 176/80 1ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
Стрибки у довжину
6.82 I 176/80 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Харкiвська ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
X 6.51 X 6.66 6.66 6.82
6.88 I 179/72 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
6.83 6.88 6.74 X 6.68 X
6.52 II 179/72 3кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
6.28 6.52
6.71 II 175/73 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 20.12.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Пінкевич В.Ю.
X X X X 6.71 X
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 163.3  Харкiвська ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), ЯЦКІВ Назар (22.10.2004), ЗВЕРЄВ Артем (15.09.2003), ДУДНИК Богдан (03.01.2004)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.67 II 171/60 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.,Поливаний В.І.
6.67 6.53 6.64 X X 6.42
6.69 II 171/60 1кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.,Поливаний В.І.
6.69
6.60 II 175/60 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.
6.51 X X 6.60
6.84 I Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 15.12.2018
 Харкiвська Д      Переясловець Т.О.
X 6.84 6.57 X X 6.30
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.34  Харкiвська 10ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
КРАВЧЕНКО Олег (03.01.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ЖАБОТІНСЬКИЙ Денис (01.01.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.72/+1.9 II 179/70 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
6.69/-1.0 X/+0.8 6.46/+0.6 6.72/+1.9 6.69/-0.1 X/+1.9
6.20/0.0 III 179/70 7кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
X/-1.7 6.20/0.0 X/0.0
7.04/+2.4 I Balkan U18 Championships Стамбул 14.07.2019
 Харкiвська      
6.79/+0.9 6.73/+2.4 X/+1.7 7.00/+2.0 6.76/+2.8 7.04/+2.4
7.13/+1.5 I 177/71 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.,Поливаний В.І.
X/+0.8 X/+0.1 6.83/+1.1 7.13/+1.5 6.68/+0.1 X/+0.2
6.91/+2.3 I 177/71 1кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.,Поливаний В.І.
X/+2.3 6.91/+2.3
Естафетний біг 4х100 м
44.60 II  Україна 4ф1 Balkan U18 Championships Стамбул 14.07.2019
ГРИГОР'ЄВ Ростислав (22.02.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), МАХАРИНСЬКИЙ Андрій (29.12.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.93 II юн  Харкiвська 4ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
БАРТОЛЬ Олександр (24.09.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.59 II 1двбр6 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
Стрибки у довжину
6.02 III 1двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та мол) Київ 02.03.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
6.02 5.97 5.83
Двоборство 60м + Довжина
1409 1 Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Київ 02.03.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
6.02 7.59

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.51/-0.9 II 177/62 1з1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
11.55/-1.5 II 177/62 2ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
Стрибки у довжину
6.50/+0.8 II 171/60 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переясловець Л.І.,Поливана Н.С.,Поливаний В.І.
6.50/+0.8 6.36/-1.0 6.22/-0.3 6.19/-0.3
6.42/0.0 II 172/63 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.,Поливаний В.І.
6.19/0.0 6.42/0.0 X/+0.1 X/0.0
6.10/+0.5 III 169/60 1кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
6.10/+0.5
NM 169/60 ф Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
X/+2.8 X/+3.1 X/0.0
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.28 III  Харкiвська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)
2:21.44  Харкiвська 7ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
КРАВЧЕНКО Олег (03.01.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), РЕШЕТНЯК Єгор (15.07.2003), ВОЛОБУЄВ Олександр (19.11.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.05 I юн 165/58 3двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переяславець Т.О.,Поливана Н.С.
7.90 III 2з10 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Поливана Н.С.
Біг на 200 м
DNS ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Поливана Н.С.
Стрибки у довжину
5.55 I юн 165/58 9двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переяславець Т.О.,Поливана Н.С.
5.55 5.06 X
5.83 III Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Переяславець Л.,Поливана Н.С.
5.83 5.60 X 5.54 5.34 X
Двоборство 60м + Довжина
1139 165/58 11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переяславець Т.О.,Поливана Н.С.
5.55 8.05

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.24/+0.9 III 170/60 2з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
12.20/-0.1 III 169/60 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо"     Переясловець Т.,Поливана Н.С.
Стрибки у довжину
5.86/+1.0 III 160/70 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Переясловець Т.О.,Поливана Н.С.
5.10/+2.1 5.63/+1.2 5.86/+1.0 X/+1.4
5.84/-1.1 III 169/60 4кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо"     Переясловець Т.,Поливана Н.С.
5.84/-1.1
5.81/+0.5 III 169/60 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо"     Переясловець Т.,Поливана Н.С.
5.81/+0.5 5.33/+0.7 X/+0.1 X/+0.1 5.58/-0.5 X/0.0
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.80  Харкiвська 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СТОЙКО Даніїл (10.06.2002), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ТОМАХ Богдан (02.02.2002)
2:10.90  Харкiвська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
СТОЙКО Даніїл (10.06.2002), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ТОМАХ Богдан (20.02.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)