Прізвище: КОВАЛЕНКО | Прізвище Англ: KOVALENKO |
Ім'я: Аліна | Ім'я Англ: Alina |
Дата народження: 31.08.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.59 | 28.80 | 27.59 | 31.43 | ||||
Біг на 400 м | 1:00.66 | 1:05.36 | 1:00.66 | 59.28 | 59.29 | 59.86 | 1:02.47 | 1:01.76 |
Естафетний біг 4х200 м | 1:47.24 | 1:47.24 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:50.18 | 3:56.18 | 3:50.18 | 3:57.30 | 4:02.44 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.17/-0.9 | 27.17/-0.9 | ||
Біг на 400 м | 1:01.54 | 58.50 | 59.07 | 1:01.54 |
Естафетний біг 4х100 м | 48.45 | 48.45 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:50.09 | 3:50.09 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:21.37 | 2:21.95 | 2:21.37 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | в2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 171/59 | --Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.80 | III | 4ф7 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | СумДУ №2 | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.36 | III | 5ф3 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | СумДУ №2 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф.,Корж С.О. | ||||
1:00.66 | II | 3ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
МОН | Суми,ОДЮСШ Білодід О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.14 | I | 6з2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Білодід О.Ф. | ||||
59.28 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Бєліков В.П. | ||||
1:01.16 | II | 5ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Бєліков В.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.18 | Сумська | 8ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 15.02.2013 | |
ПЄВНЕВА Ірина (30.09.1989), ХМЕЛИК Олександра (16.10.1993), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), МОЛОДИКА Тетяна (14.10.1988) | ||||||
4:01.88 | II | Сумська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 |
ГАЛЕЄВА Валерія (08.06.1997), РУБАН Тетяна (01.04.1996), ДУГІНА Маргарита (24.09.1997), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | в1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 19.02.2012 | ||
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
27.59 | II | 1ф8 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.29 | I | 4з7 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
1:01.10 | II | 2з3 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф.,Корж В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.4h | Сумська | 5ф6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
РЯСНА Вікторія (20.07.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.18 | Сумська | 5ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 18.02.2012 | |
МАХОТІНА Тетяна (14.10.1988), ПЄВНЕВА Ірина (30.09.1989), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), НАУМЕНКО-КОВАЛЬОВА Олена (28.02.1982) | ||||||
4:06.18 | Сумська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
ДУГІНА Маргарита (24.09.1997), РУБАН Тетяна (01.04.1996), ЗАХАРЧЕНКО Аліна (10.01.1994), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.17/-0.9 | II | 5з1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.50 | I | 4з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
59.96 | II | 5ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.57 | I | Сумська | 6ф2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), МАХОТІНА Тетяна (14.10.1988), НАУМЕНКО-КОВАЛЬОВА Олена (28.02.1982) | ||||||
48.98 | I | Сумська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), РУБАН Тетяна (01.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995) | ||||||
48.45 | I | Сумська | 6ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), МАХОТІНА Тетяна (14.10.1988), НАУМЕНКО-КОВАЛЬОВА Олена (28.02.1982) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.09 | I | Сумська | 8ф1 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 15.06.2012 |
ПЄВНЕВА Ірина (30.09.1989), МАХОТІНА Тетяна (14.10.1988), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), НАУМЕНКО-КОВАЛЬОВА Олена (28.02.1982) | ||||||
3:57.88 | II | Сумська | 8ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), ЗАХАРЧЕНКО Аліна (10.01.1994), РУБАН Тетяна (01.04.1996), ДУГІНА Маргарита (24.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.07 | I | 2ф4 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
59.86 | I | 5з1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
1:02.14 | II | 1ф15 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | |
Сумська | ОДЮСШ м.Суми | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:47.24 | Сумська | 2ф2 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) | ||||||
1:44.2h | Сумська | 10ф5 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 22.12.2010 | |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.30 | Сумська | 7ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 17.02.2011 | |
ПЕВНЕВА Ірина (30.09.1989), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), ВИСОЦЬКА Ольга (11.02.1991), МАХОТІНА Тетяна (14.10.1988) | ||||||
4:09.14 | Сумська | 8ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.35 | II | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
1:02.10 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
59.63 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
59.07 | II | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Чернігів Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.66 | II юн | Сумська | 5ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
ЛОПАТЧЕНКО Тетяна (05.10.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) | ||||||
2:21.95 | I юн | Сумська | 9ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
31.43 | I юн | 2ф3 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 02.12.2009 | |
Сумська | МОН | Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.47 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 05.02.2010 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
1:09.65 | I юн | 2ф3 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 01.12.2009 | |
Сумська | МОН | Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:02.44 | Сумська | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | |
ХМЕЛИК Олександра (16.10.1993), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), КАШИНА Інна (27.09.1991), ВИСОЦЬКА Ольга (11.02.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.87 | II | 4з6 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
1:01.54 | II | 2з5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Сумська | МОН | Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.64 | II юн | Сумська | 4ф4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), РУДЕНЬ Інна (27.04.1996), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) | ||||||
2:21.37 | I юн | Сумська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), ХМЕЛИК Олександра (16.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.76 | II | 2ф4 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | |
Сумська | Суми,ОДЮСШ м.Суми Корж С.О.,Білодід О.Ф. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |