Прізвище: СИДОРЕНКО | Прізвище Англ: SYDORENKO |
Ім'я: Станіслав | Ім'я Англ: Stanislav |
Дата народження: 21.01.1994 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.44 | 7.44 | 7.54 | ||
Біг на 1000 м | 2:53.13 | 2:53.13 | 3:02.43 | ||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 9.25 | 9.25 | 9.39 | ||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.31 | 9.31 | |||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 10.13 | 10.13 | |||
Стрибки у висоту | 1.83 | 1.83 | 1.75 | 1.70 | |
Стрибки з жердиною | 3.90 | 3.80 | 3.90 | ||
Стрибки у довжину | 6.45 | 6.15 | 6.45 | 6.28 | |
Штовхання ядра 6 кг | 13.57 | 12.52 | 13.57 | ||
Штовхання ядра 5 кг | 12.85 | 12.85 | |||
Штовхання ядра 4 кг | 11.55 | 11.55 | |||
Семиборство 6кг-0.990 | 4629 | 4629 | 4566 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.75/0.0 | 11.83/-1.0 | 11.75/0.0 | 12.10/0.0 |
Біг на 400 м | 53.34 | 59.76 | 53.34 | 54.51 |
Біг на 1000 м | 2:50.20 | 2:50.20 | 2:51.57 | |
Біг на 1500 м | 5:47.52 | 5:47.52 | ||
Біг на 110 м з/б (0.990) | 18.05/+0.2 | 18.05/+0.2 | ||
Біг на 110 м з/б (0.914) | 16.66/+1.4 | 16.66/+1.4 | 17.80/0.0 | |
Стрибки у висоту | 1.75 | 1.75 | 1.74 | 1.70 |
Стрибки з жердиною | 3.80 | 3.80 | ||
Стрибки у довжину | 6.48/0.0 | 6.48/0.0 | 6.41/+0.7 | 5.99/0.0 |
Метання диска 1,75 кг | 34.20 | 34.20 | ||
Метання списа 800 гр | 43.72 | 43.72 | ||
Метання списа 700 гр | 42.36 | 42.36 | 37.00 | |
Штовхання ядра 6 кг | 12.81 | 12.81 | ||
Штовхання ядра 5 кг | 14.38 | 14.38 | 12.68 | |
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | 5261 | 5261 | 4634 | |
Десятиборство | 5385 | 5385 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.44 | III | 3сбр2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:53.13 | 1сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | ||
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
9.25 | III | 4сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.83 | II | 2сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
165/O 168/O 171/O 174/O 177/O 180/O 183/XO 186/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.80 | II | 2сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
360/O 370/XO 380/XXO 390/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.15 | III | 5сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
6.15 6.15 6.07 | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
12.52 | III | 4сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
12.34 12.52 X | ||||||
Семиборство 6кг-0.990 | ||||||
4629 | I | 2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Харкiвська | МОН | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
7.44 6.15 12.52 1.83 9.25 3.80 2:53.13 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.54 | III | 2сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:02.43 | 4сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | ||
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
9.39 | III | 6сбр2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | II | 8сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
166/O 169/O 172/O 175/XO 178/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.90 | II | 6сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
340/XO 350/O 360/— 370/XO 380/O 390/XXO 400/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.45 | II | 6сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
6.45 6.37 6.26 | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
13.57 | III | 5сбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
13.57 13.23 13.06 | ||||||
Семиборство 6кг-0.990 | ||||||
4566 | I | 5 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
7.54 6.45 13.57 1.75 9.39 3.90 3:02.43 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.83/-1.0 | III | 2дбр1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.89/-0.8 | III | 2дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
59.76 | II юн | 3дбр1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
DNF | дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:47.52 | III юн | 2дбр1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
DNF | дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.990) | ||||||
18.05/+0.2 | II юн | 3дбр1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
DNF | дбр1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | II | 3дбр | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
160/O 163/— 166/O 169/— 172/XO 175/O 178/XXX | ||||||
1.72 | III | 7дбр | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
166/O 169/O 172/O 175/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.80 | II | 3дбр | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
350/O 360/XO 370/O 380/O 390/XXX | ||||||
3.80 | II | 5дбр | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
360/O 370/— 380/XO 390/— 400/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.30/-1.6 | II | 2дбр | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
6.09/-1.0 6.30/-1.6 6.12/-2.5 | ||||||
6.48/0.0 | II | 5дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
6.41/+0.1 6.48/0.0 4.85/+0.1 | ||||||
Метання диска 1,75 кг | ||||||
34.20 | III юн | 1дбр | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
33.41 X 34.20 | ||||||
31.74 | III юн | 8дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 01.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
X 31.74 X | ||||||
Метання списа 800 гр | ||||||
43.72 | III | 2дбр | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
43.72 41.75 42.41 | ||||||
31.44 | II юн | 9дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 01.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
31.44 — — | ||||||
Штовхання ядра 6 кг | ||||||
11.90 | 3дбр | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.70 X 11.90 | ||||||
12.81 | III | 6дбр | Чемпіонат України серед юніорів | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
12.29 12.81 12.27 | ||||||
Десятиборство | ||||||
5385 | II | 3 | Кубок України серед юніорів | Харків | 26.06.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.83/-1.0 6.30/-1.6 11.90 1.75 59.76 18.05/+0.2 34.20 3.80 43.72 5:47.52 | ||||||
3973 | III | 9 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бондаренко Є,Переясловець Л.І. | ||||
11.89/-0.8 6.48/0.0 12.81 1.72 DNF DNF 31.74 3.80 31.44 DNF |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | ||
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
9.31 | 4з1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | ||
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.70 | III | 10ф | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
160/O 165/O 170/O 175/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.28 | III | 6ф | Змагання на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога | Суми | 02.03.2011 | |
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
5.78 5.87 6.28 6.14 X 6.20 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.85 | I юн | 6ф | Змагання на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога | Суми | 02.03.2011 | |
Харкiвська | СФ ХВУФК | |||||
12.20 12.85 X 12.16 12.74 12.28 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.85/0.0 | III | 4вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.75/0.0 | III | 2вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.67 | III | 5вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
53.34 | II | 4вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:56.04 | III | 2вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
2:50.20 | III | 2вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
17.05/-0.8 | I юн | 7вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
16.66/+1.4 | I юн | 6вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.74 | III | 8вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
165/O 168/O 171/XO 174/O 177/XXX | ||||||
1.73 | III | 4вбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
161/O 164/O 167/O 170/O 173/O 176/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.40/+2.8 | II | 4вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
5.92/+0.7 6.40/+2.8 6.36/+1.4 | ||||||
6.41/+0.7 | II | 5вбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 26.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
6.41/+0.7 X/0.0 6.26/-1.3 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
42.36 | III | 9вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
40.02 39.83 42.36 | ||||||
42.07 | III | 2вбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 27.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
37.91 X 42.07 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
13.98 | III | 4вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
13.02 13.49 13.98 | ||||||
14.38 | III | 3вбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994). Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі | Ялта | 26.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
13.05 14.38 X | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
5071 | I | 4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.85/0.0 6.40/+2.8 13.98 54.67 17.05/-0.8 1.74 42.36 2:56.04 | ||||||
5261 | I | 3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.75/0.0 6.41/+0.7 14.38 53.34 16.66/+1.4 1.73 42.07 2:50.20 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.24/-0.8 | III | 4вбр3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
12.10/0.0 | III | 2вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.51 | III | 2вбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
55.26 | III | 4вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:51.57 | III | 1вбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
2:58.60 | III | 1вбр1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
17.81/-0.7 | II юн | 5вбр2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
17.80/0.0 | II юн | 6вбр2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.70 | III | 10вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
158/O 161/O 164/O 167/O 170/XO 173/XXX | ||||||
1.70 | III | 10вбр | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
155/O 158/O 161/O 164/O 167/O 170/O 173/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.72/+0.9 | I юн | 16вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
X/+0.3 X/+0.1 5.72/+0.9 | ||||||
5.99/0.0 | III | 13вбр | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
5.94/-0.3 5.88/-1.8 5.99/0.0 | ||||||
Метання списа 700 гр | ||||||
37.00 | I юн | 14вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
37.00 36.62 32.07 | ||||||
30.74 | I юн | 21вбр | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
26.50 30.74 29.40 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.68 | I юн | 7вбр | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.96 11.17 12.68 | ||||||
11.73 | I юн | 13вбр | Чемпіонат України (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
11.05 11.70 11.73 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
4634 | I | 10 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
12.24/-0.8 5.72/+0.9 12.68 54.51 17.81/-0.7 1.70 37.00 2:51.57 | ||||||
4468 | II | 13 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Харкiвська | Д | Бондаренко В,Переясловець Л.І. | ||||
12.10/0.0 5.99/0.0 11.73 55.26 17.80/0.0 1.70 30.74 2:58.60 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з5 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | ||
Харкiвська | Харків,ХДВУФК №1 Бондаренко В | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | ф1 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 01.03.2009 | ||
Харкiвська | Харків,ХДВУФК №1 Бондаренко В | |||||
10.13 | 4з1 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 01.03.2009 | ||
Харкiвська | Харків,ХДВУФК №1 Бондаренко В | |||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
11.55 | КМС | 3ф | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | |
Харкiвська | Харків,ХДВУФК №1 Бондаренко В | |||||
10.85 9.61 11.55 9.52 9.82 10.29 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |