Прізвище: РЯСНА | Прізвище Англ: RYASNA |
Ім'я: Вікторія | Ім'я Англ: Viktoriya |
Дата народження: 20.07.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.87 | 8.28 | 7.99 | 7.87 | 7.92 | 7.96 | 8.04 | 8.24 |
Біг на 200 м | 25.51 | 27.57 | 25.51 | 25.55 | 25.59 | 25.89 | 27.20 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:47.24 | 1:47.24 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:09.14 | 4:09.14 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.56/+0.4 | 12.80/+1.3 | 12.57/0.0 | 12.65/+1.1 | 12.56/+0.4 | 12.57/-0.6 | 12.84/0.0 | 13.13/0.0 |
Біг на 200 м | 25.21/+1.6 | 25.81/-0.6 | 25.21/+1.6 | 25.47/-0.8 | 26.14/-0.1 | 26.52/0.0 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 48.98 | 48.98 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:55.47 | 3:55.47 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:20.38 | 2:21.32 | 2:21.95 | 2:21.37 | 2:20.38 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з3 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. | ||||
8.28 | II | 4ф1 | Кубок КМШВСМ з легкої атлетики у приміщенні. Змагання з бар'єрного бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха | Київ | 19.01.2017 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.57 | II | 174/62 | 4в2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.80/+1.3 | II | 174/62 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
12.82/+1.7 | II | 2ф1 | Командний чемпіонат м.Києва присвячений "Дню міста" Чемпіонат м.Києва серед юніорів (1998-99 р.р.н) | Київ | 19.05.2017 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.12 | II | 174/59 | 7пф2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Воблий А.О. | ||||
7.99 | II | 174/59 | 4з2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Воблий А.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 174/59 | з1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Воблий А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNF | 174/60 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Воблий А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Голуб О.О.,Воблий А |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.87 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Сумська | У | Воблий А | ||||
7.89 | I | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Сумська | У | Воблий А | ||||
7.92 | I | 1з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | Ромни Воблий А.О. | |||||
7.94 | I | 3ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | Ромни Воблий А.О. | |||||
DNS | з4 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | ||
м. Київ | РВУФК Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.51 | I | 1з7 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Сумська | У | Воблий А | ||||
25.52 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Сумська | У | Воблий А | ||||
25.82 | I | 4ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | |
Сумська | Ромни Воблий А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.63/-0.7 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Сумська | У | РВУФК Воблий А,Косован О.В. | ||||
12.69/-0.5 | I | 4з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Сумська | У | РВУФК Воблий А,Косован О.В. | ||||
12.72/-0.2 | I | 5з1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
м. Київ | У | РВУФК Голуб О.О.,Воблий А.О. | ||||
12.57/0.0 | I | 2з1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
м. Київ | РВУФК Воблий А,Окрайченко К.Й. | |||||
12.59/0.0 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений Дню Перемоги | Київ | 08.05.2014 | |
м. Київ | РВУФК Воблий А,Окрайченко К.Й. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.82/-0.7 | I | 3з7 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Сумська | У | РВУФК Воблий А,Косован О.В. | ||||
25.81/-0.6 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Сумська | У | РВУФК Воблий А,Косован О.В. | ||||
DNS | з5 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | ||
м. Київ | У | РВУФК Голуб О.О.,Воблий А.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.92 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
7.94 | I | 5з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 06.02.2013 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.31 | I | 3ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 16.02.2013 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О.,Окрайченко К.Й. | ||||
25.79 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
25.55 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.65/+1.1 | I | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Сумська | У | РВУФК Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
12.69/+2.2 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 16.06.2013 | |
Сумська | У | РВУФК Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | ||
Сумська | У | РВУФК Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNS | Сумська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 18.06.2013 | |
МОРОКО Наталія (21.10.1994), КИРИЧЕНКО Катерина (29.03.1997), РУБАН Тетяна (01.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.06 | II | 7з4 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 17.02.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
8.02 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ Талан Ромни | ||||
8.05 | 2з1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 12.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ Талан Ромни | ||||
7.96 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
7.98 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
8.02 | II | 1з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
7.99 | II | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
8.01 | II | 2пф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2012 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
8.18 | II | 2з2 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 09.12.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О.,Білодід О.Ф. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.72 | I | 3в1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 19.02.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
26.15 | 1з5 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ Талан Ромни | ||||
25.59 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | ||
м.Суми | Сумська | ДЮСШ Талан Ромни | ||||
25.59 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.96 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.49 | I | 1з18 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
26.39 | I | 3ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР в приміщенні | Запоріжжя | 31.01.2012 | |
Сумська | У | ДЮСШ "Талан" Ромни Воблий А.О. | ||||
27.15 | II | 1ф14 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О.,Білодід О.Ф. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.4h | Сумська | 5ф6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 10.12.2011 | |
РЯСНА Вікторія (20.07.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.2h/0.0 | I | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
12.62/-0.1 | I | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
12.2h/0.0 | I | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
12.56/+0.4 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
12.59/0.0 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 02.07.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
12.63/0.0 | I | 4з2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
12.67/0.0 | I | 5пф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
12.84/-0.6 | II | 3пф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Талан Ромни Воблий А.О. | ||||
12.88/-0.7 | II | 7ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Талан Ромни Воблий А.О. | ||||
12.73/-0.2 | I | 1з2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 25.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Талан Ромни Воблий А.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.80/-0.6 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
25.48/0.0 | I | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 28.09.2012 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
25.86/+0.3 | I | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 27.09.2012 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Окрайченко К.Й.,Воблий А.О. | ||||
25.39/+0.5 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.36/+0.7 | I | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Вінниця | 03.07.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.30/0.0 | I | 1з2 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
м. Київ | У | Воблий А.О. | ||||
25.50/0.0 | I | 4ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
м. Київ | У | Воблий А.О. | ||||
26.19/-2.4 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.66/0.0 | I | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.25/-0.1 | I | 3пф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 01.06.2012 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.61/-0.4 | I | 6ф2 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Талан Ромни Воблий А.О. | ||||
25.65/0.0 | I | 1з1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Талан Ромни Воблий А.О. | ||||
25.21/+1.6 | КМС | 2пф1 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Талан Ромни Воблий А.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.98 | I | Сумська | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), РУБАН Тетяна (01.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.47 | II | м. Київ | 1ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 |
РЯСНА Вікторія (20.07.1995), САМАРСЬКА Анастасія (08.02.1993), ПРОКОФ'ЄВА Євгенія (05.06.1995), КОВАЛЬОВА Анастасія (12.07.1993) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.32 | I юн | Сумська | 10ф3 | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 27.04.2012 |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), ШЕЛКОВНІКОВА Катерина (24.07.1997), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ДУГІНА Маргарита (24.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.04 | II | 1з3 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
8.04 | II | 3ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
8.06 | II | 6з4 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
8.08 | II | 4з1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий Андрій (07.10.1978),Бобик В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.89 | I | 1ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.10 | I | 1з5 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.02 | I | 2в5 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 18.02.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.35 | I | 10ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий Андрій (07.10.1978),Бобик В. | ||||
26.19 | I | 2з6 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий Андрій (07.10.1978),Бобик В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:47.24 | Сумська | 2ф2 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 03.03.2011 | |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:09.14 | Сумська | 8ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України | Донецьк | 02.08.2011 | ||
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
12.57/-0.6 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
12.58/+0.3 | I | 4з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
12.63/0.0 | I | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.25/+1.8 | II | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
26.03/+1.6 | I | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф. | ||||
DNS | з2 | Чемпіонат України | Донецьк | 03.08.2011 | ||
Сумська | У | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
25.63/+0.4 | I | 8ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
25.47/-0.8 | I | 2з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
25.52/-0.4 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
25.54/+1.7 | I | 1з5 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 27.05.2011 | |
Сумська | У | ОДЮСШ м.Чернігів Воблий А.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.66 | II юн | Сумська | 5ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 30.09.2011 |
ЛОПАТЧЕНКО Тетяна (05.10.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) | ||||||
2:21.95 | I юн | Сумська | 9ф2 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 28.05.2011 |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ЛИТВИНЕНКО Марина (19.11.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.84/0.0 | II | 3з4 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Сумська | МОН | Воблий А.О. | ||||
12.96/-0.1 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Сумська | МОН | Воблий А.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.23/+1.1 | I | 2пф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.57/+0.9 | II | 8ф2 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.67/-1.0 | II | 1з4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Воблий А.О. | ||||
26.14/-0.1 | I | 1з9 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Сумська | МОН | Воблий А.О. | ||||
26.29/-0.2 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Сумська | МОН | Воблий А.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.64 | II юн | Сумська | 4ф4 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 30.09.2010 |
ЯКЕРСОН Олександра (21.04.1996), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), РУДЕНЬ Інна (27.04.1996), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994) | ||||||
2:21.37 | I юн | Сумська | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), КОВАЛЕНКО Аліна (31.08.1994), ХМЕЛИК Олександра (16.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.24 | II | 3ф1 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | |
Сумська | Ромни,ДЮСШ "Талан" Ромни | |||||
8.33 | III | 1з3 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | |
Сумська | Ромни,ДЮСШ "Талан" Ромни | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.20 | II | 1з3 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 01.03.2009 | |
Сумська | Ромни,ДЮСШ "Талан" Ромни | |||||
27.24 | II | 2ф1 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 01.03.2009 | |
Сумська | Ромни,ДЮСШ "Талан" Ромни |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.13/0.0 | II | 17з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Сумська | У | Воблий А.О. | ||||
13.15/0.0 | II | 20пф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 07.06.2009 | |
Сумська | У | Воблий А.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.52/0.0 | II | 2з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Сумська | У | Воблий А.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.38 | I юн | Сумська | 8ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 |
ШАБАРШИНА Катерина (05.12.1992), ВЕЛІЖАНСЬКА Вікторія (28.01.1992), РЯСНА Вікторія (20.07.1995), ХМЕЛИК Олександра (16.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |