ВІННІК Ілля
Прізвище: ВІННІКПрізвище Англ: VINNIK
Ім'я: ІлляІм'я Англ: Illya
Дата народження: 11.01.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн
Тренери: Кашуба А. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.12 II 183/70 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Біг на 400 м
56.21 III 183/70 4з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.39  Рівненська 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШЕРЕМЕТ Антон (19.10.2002), ЗАБЕГАЛІН Михайло (20.05.2003), ВІННІК Ілля (11.01.2002), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.25/-0.7 III 183/70 7ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Біг на 400 м
55.56 III 183/70 6ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.40/-3.5 I юн 182/68 5з4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
12.03/+1.8 III 7з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Біг на 200 м
24.64/+2.2 III 182/68 3ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
24.47/+1.3 III 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
25.19/-0.2 III 182/69 7ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Біг на 400 м
55.33 III 182/69 6ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.19 III  Рівненська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ВІННІК Ілля (11.01.2002), НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:06.34 I юн  Рівненська 11ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ВІННІК Ілля (11.01.2002), НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ЧЕРНЯВКА Олександр (10.05.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.87/+0.6 III 2ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Біг на 400 м
56.20 I юн 182/64 6ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Рівненська МОН ДЮСШ Рівненського р-ну Рвн     Кашуба А.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Рівненська ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
ЛЕГКИЙ Максим (07.11.2002), ВІННІК Ілля (11.01.2002), ЄГЕР Дмитро (19.04.2002), ЖАБЧИК Давид (22.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.21/+1.6 I юн 5ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Рівненська МОН РДЮСШ Рівненська     Кашуба А

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)