Прізвище: РАДЬКО | Прізвище Англ: RADKO |
Ім'я: Ксенія | Ім'я Англ: Kseniya |
Дата народження: 18.08.1994 | Стать: Ж |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: С | |
Клуб: МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого | |
Тренери: Кривохижа М. М., Кривохижа Т. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 3000 м | 13:38.15 | 13:38.15 | 14:05.26 | 16:05.25 | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | 23:25.63 | 23:47.16 | 23:25.63 | 23:58.02 | 24:56.90 | 24:54.17 | 25:02.07 | 26:23.45 | 27:56.54 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 3 км | 16:04 | 16:04 | ||||||||||
Спортивна ходьба 5 км | 25:25 | 25:25 | ||||||||||
Спортивна ходьба 10 км | 48:09 | 48:09 | 48:52 | 50:56 | 49:33 | |||||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:37:53 | 1:37:53 | 1:39:19 | 1:42:36 | 1:40:43 | 1:51:60 | ||||||
Спортивна ходьба 50 км | 4:34:49 | 4:38:23 | 4:34:49 | 4:39:09 | ||||||||
Спортивна ходьба 5000 м | 25:59.13 | 25:59.13 | 28:25.19 | 27:52.96 | 30:44.81 | |||||||
Спортивна ходьба 10000 м | 49:08.81 | 49:08.81 | 53:37.49 | 53:14.06 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:38:23 | 21 | Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби | Тайцан | 05.05.2018 | ||
Сумська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
13:38.15 | КМС | 1ф | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | СДПУ ім. А.С. Макаренка | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:47.16 | КМС | 1ф | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
DNS | ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:40:15 | МС | жін-8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Суми | 17.06.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
1:37:53 | МС | 162/49 | жін-8 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 12.03.2017 |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:34:49 | жін-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді | Івано-Франківськ | 15.10.2017 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:25.63 | КМС | 1ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | |
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:39:19 | МС | 5 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби (20 км) серед дорослих та молоді | Суми | 11.06.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
1:43:01 | КМС | мол-6 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків | Івано-Франківськ | 06.03.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 50 км | ||||||
4:39:09 | жін-1 мол-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна хоьба на 50 км). XX Міжнародні змагання "Кубок Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківськ | 16.10.2016 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:05.26 | КМС | 5ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:58.02 | 4ф1 | Фінал Кубку України та Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 24.12.2014 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
48:09 | МС | 2 | Чемпіонату України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (спортивна ходьба). XIX міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» за участю зарубіжн | Івано-Франківськ | 17.10.2015 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:44:58 | КМС | 161/49 | жін-12 мол-6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) | Олександрія | 13.06.2015 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
1:42:36 | КМС | 160/50 | жін-8 мол-4 | Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба) | Івано-Франківськ | 15.03.2015 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
49:08.81 | КМС | 6ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Сумська | СДПУ ім. А.С. Макаренка Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:56.90 | 4ф | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | ||
Сумська | С | Суми,СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
24:23.4h | КМС | 2ф1 | Фінал Кубку України, Всеукраїнські змагання на честь ОЧ В.Голубничого | Суми | 22.12.2013 | |
Сумська | С | СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
48:52 | КМС | 161/50 | мол-3 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивної ходьби. ХVІІІ Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківська | 18.10.2014 |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:48:10 | I | жін-9 мол-4 | Чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби | Суми | 14.06.2014 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
1:40:43 | МС | жін-9 мол-5 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби | Алушта | 28.02.2014 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
49:37.6h | КМС | 6ф1 | Кубок України зі спортивної ходьби на 10 км.Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів на 10 км | Мукачево | 01.11.2014 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
24:56.38 | I | 7ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
25:14.03 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Суми | 07.02.2013 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
24:54.17 | I | 5ф1 | Всеукраїнські змаганя зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 22.12.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
50:56 | I | юнр-2 | Чемпіонат України серед дорослих та молодв зі спортивної ходьби 50 км, Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР. ХVІІ Міжнародні змагання зі спортивної Кубок "Вечірній Ів-Франківськ". | Івано-Франківська | 19.10.2013 | |
Сумська | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | |||||
51:32 | I | 23 | European Cup Race Walking | Дудінце | 19.05.2013 | |
Сумська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
53:37.49 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Харків | 17.06.2013 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
52:25.0h | I | юнр-4-ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Євпаторія | 01.03.2013 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
14:51.4h | 3ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | м.Суми | 24.12.2011 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
25:21.15 | 7ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
25:02.07 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 09.02.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
49:33 | КМС | 3 | Чемпіонат Україїни серед команд ДЮСШ, СДЮШОР зі споривної ходьби. Міжнародні змагання кубок "Вечірній Івано-Франківськ". | Івано-Франківська | 20.10.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
1:51:60 | I | жін-8 мол-5 | Чемпіонат України та Чемпіонат України серед молоді зі спортивної ходьби на 20 км | Суми | 09.06.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
53:14.06 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 02.06.2012 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
51:45.4h | I | 5ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 06.03.2012 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:05.25 | 1ф1 | Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1994 р.н. та молодші) | Суми | 02.03.2011 | ||
Сумська | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:23.45 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
25:25 | I | 4 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР, ХV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок "Вечірній Івано-Франківськ",чемпіонат Івано-Франківської області зі спортивної ходьби | Івано-Франківська | 08.10.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
26:25.28 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 28.09.2011 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
25:59.13 | I | 9ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1994 р.н. та мол.) Міжнародний матч юнацьких команд України-Білорусі. | Ялта | 26.05.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 25.02.2011 | ||
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
55:53.5h | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 16.06.2011 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:03.0h | 3ф1 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона, кавалера Олімпійського ордена, Почесного громадянина м.Суми Володимира Голубничого | Суми | 26.12.2009 | ||
Сумська | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 06.02.2010 | ||
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М.,Кривохижа Т.В. | ||||
27:56.54 | II | 7ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
28:33.62 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
28:25.19 | II | 12ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Сумська | С | Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
10:17.6h | 1ф1 | Змагання на призи Олімпійського чемпіона Ю. Білонога (1992 р. н. та молодші) | Суми | 28.02.2009 | ||
Сумська | Суми,СДЮШОР ім.В.Голубничого Меньшаков І.П. | |||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | ||
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Меншаков І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
16:04 | II | 4 | ХІІІ міжнародні змагання кубок «Вечірній Івано-Франківськ» | Івано-Франківська | 10.10.2009 | |
Сумська | С | Суми,СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В.,Кривохижа М.М. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
27:52.96 | II | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа М.М. | ||||
30:03.50 | III | 14ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 09.06.2009 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Кривохижа Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
30:44.81 | III | 15ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Сумська | С | СДЮШОР ім.В.Голубничого Меншаков І.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |