Прізвище: ПУЗАНОВ | Прізвище Англ: PUZANOV |
Ім'я: Ігор | Ім'я Англ: Ihor |
Дата народження: 10.10.1993 | Стать: Ч |
ТФЛА: Закарпатська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2016 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|
Спортивна ходьба 5000 м | 20:31.35 | 23:51.52 | 22:45.52 | 20:31.35 | 21:23.61 | |
Спортивна ходьба 10000 м | 43:48.27 | 47:20.53 | 43:48.27 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 10 км | 40:32 | 40:32 | |||||||
Спортивна ходьба 10 км | 42:32 | 48:03 | 44:12 | 43:28 | 42:32 | ||||
Спортивна ходьба 20 км | 1:28:31 | 1:29:50 | 1:28:31 | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | 41:25.10 | 48:19.57 | 41:25.10 | 44:26.57 | 46:50.98 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNF | 172/61 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 11.03.2017 | ||
Закарпатська | С | облШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
23:51.52 | II | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Закарпатська | С | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б. | ||||
DNS | ф1 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | ||
Закарпатська | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д | |||||
DNF | ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | ||
Закарпатська | С | СОК ДЮСШ Мукачево Будкевич Г.Б.,Тобіас Д |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
40:32 | 14 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) | Київ | 10.09.2016 | ||
Закарпатська | С | ШВСМ Жтм Будкевич Г.Б.,Тобіас Д | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNS | Чемпіонат України зі спортивної ходьби (20 км) серед дорослих та молоді | Суми | 11.06.2016 | |||
Закарпатська | С | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д | ||||
1:29:50 | КМС | 84 | Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби | Рим | 07.05.2016 | |
Закарпатська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
48:19.57 | II | 5ф1 | Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів зі спортивної ходьби | Мукачево | 29.10.2016 | |
Закарпатська | С | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
22:45.52 | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | ||
Закарпатська | С | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
47:20.53 | 4ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | ||
Закарпатська | С | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
48:03 | II | 172/63 | 3 | Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивної ходьби. ХVІІІ Міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ" | Івано-Франківська | 18.10.2014 |
Закарпатська | С | СОК ДЮСШ Мукачево Будкевич Г.Б.,Тобіас Д | ||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби | Алушта | 28.02.2014 | |||
Закарпатська | С | ШВСМ Тобіас Д,Будкевич Г.Б.,Кудлацька С.Б. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
48:12.1h | II | 3ф1 | Кубок України зі спортивної ходьби на 10 км.Всеукраїнські змагання "Кубок Карпат" за участю зарубіжних спортсменів на 10 км | Мукачево | 01.11.2014 | |
Закарпатська | С | ШВСМ Будкевич Г.Б.,Тобіас Д |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
43:48.27 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України з багатоборств | Суми | 13.02.2013 | |
Закарпатська | С | ШВСМ Тобіас Д,Будкевич Г.Б.,Кудлацька С.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 20 км | ||||||
DNF | Чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби на 20 км | Суми | 15.06.2013 | |||
Закарпатська | С | Будкевич Г.Б. | ||||
1:28:31 | МС | чол-8 мол-5 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Євпаторія | 02.03.2013 | |
Закарпатська | С | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Тобіас Д,Кудлацька С.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
44:12 | КМС | 3 | Чемпіонат Україїни серед команд ДЮСШ, СДЮШОР зі споривної ходьби. Міжнародні змагання кубок "Вечірній Івано-Франківськ". | Івано-Франківська | 20.10.2012 | |
Закарпатська | С | ОДЮСШ Спартак Кудлацька С.Б.,Будкевич Г.Б. | ||||
45:51 | 3 | Dudinská Päťdesiatka | Дудінце | 24.03.2012 | ||
Київська | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
44:43.0h | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби | Євпаторія | 06.03.2012 | |
Київська | МОН | Кудлацька С.Б.,Будкевич Г.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:12.94 | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | ||
Київська | МОН | Кудлацька С.Б.,Будкевич Г.Б. | ||||
20:51.75 | I | 3ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборств в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2011 | |
Київська | С | Кудлацька С.Б.,Буткевич Г.Б. | ||||
20:31.35 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла | м. Київ | 21.12.2010 | ||
Київська | МОН | КОУФВС Кудлацька С.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
44:48 | 15 | European Cup Race Walking | Ольяу | 21.05.2011 | ||
Київська | ||||||
43:28 | 1 | International Competitions | Дудінце | 26.03.2011 | ||
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
21:32.16 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | |
Закарпатська | МОН | СОК ДЮСШ Мукачево Охріменко В.М.,Будкевич Г.Б.,Кудлацька С.Б. | ||||
21:23.61 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з лекгої атлетики пам'яті ЗТУ С.І. Операйла | Київ | 01.12.2009 | ||
Київська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | ф1 | 49 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба" | Ужгород | 09.05.2010 | ||
Закарпатська | Мукачево Андреасова Л.В.,Панкулич І.С. | |||||
Спортивна ходьба 10 км | ||||||
43:16 | КМС | юнк-1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді з спортивної ходьби на 50 км. Всеукраїнська серія змагань з спортивної ходьби, 3 етап. Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» | Івано-Франківська | 09.10.2010 | |
Закарпатська | С | Будкевич Г.Б. | ||||
42:32 | 4 | International Competitions | Дудінце | 27.03.2010 | ||
Закарпатська | ||||||
42:49 | КМС | 1 | Чемпіонат України. Всеукраїнська серія змагань зі спортивної ходьби, І етап | Євпаторія | 13.03.2010 | |
Закарпатська | МОН | Будкевич Г.Б.,Кудлацька С.Б.,Охріменко В.М. | ||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
41:25.10 | МС | 3ф1 | ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації | Ялта | 15.10.2010 | |
Київська | ДВНЗ ДДПУ Кудлацька С.Б. | |||||
45:18.43 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 29.09.2010 | |
Київська | МОН | СОК ДЮСШ Мукачево Кудлацька С.Б.,Охрименко В.М.,Будкевич Г.Б. | ||||
DQ 230.6 | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 07.06.2010 | ||
Закарпатська | МОН | ШВСМ Зкп Будкевич Г.Б.,Охріменко В.М.,Кудлацька С.Б. | ||||
43:49.7h | КМС | 1ф1 | 49 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба" | Ужгород | 08.05.2010 | |
Закарпатська | Мукачево Андреасова Л.В.,Панкулич І.С. | |||||
44:56.54 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 24.04.2010 | |
Закарпатська | МОН | Кудлацька С.Б.,Будкевич Г.Б.,Охріменко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Кубок України в приміщенні. Кубок України з багатоборства в приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2009 | ||
Дніпропетровська | С | Будкевич Г.Б.,Бр. Охріменко |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
44:26.57 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 | |
Закарпатська | МОН | СОК ДЮСШ Мукачево Охрименко В.М.,Будкевич Г.Б.,Кудлацька С.Б. | ||||
47:26.85 | I | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Закарпатська | С | Охрименко В.М.,Будкевич Г.Б. | ||||
DNF | ф | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | ||
Закарпатська | МОН | ОКДЮСШ Станиця Луганська Охріменко В.М.,Будкевич Г.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 10000 м | ||||||
46:50.98 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 25.09.2008 | |
Закарпатська | МОН | СОК ДЮСШ Мукачево Будкевич Г.Б. | ||||
50:45.57 | II | 10ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 07.07.2008 | |
Закарпатська | МОН | Будкевич Г.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |