Прізвище: БУБНЯК | Прізвище Англ: BUBNYAK |
Ім'я: Ірина | Ім'я Англ: Iryna |
Дата народження: 05.08.1993 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1000 м | 3:07.63 | 3:07.63 | |||||
Біг на 1500 м | 4:27.06 | 4:27.06 | 4:41.33 | 4:31.35 | 4:42.41 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 4:04.37 | 4:04.37 | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 5:13.57 | 5:13.57 | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:26.72 | 5:26.72 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:06.84 | 2:06.84 | 2:07.49 | 2:09.95 | 2:17.58 | ||||||||
Біг на 1000 м | 2:52.89 | 2:52.89 | |||||||||||
Біг на 1500 м | 4:16.08 | 4:22.39 | 4:25.98 | 4:21.72 | 4:20.30 | 4:16.08 | 4:25.96 | 4:34.82 | 4:25.19 | 4:39.94 | 4:32.98 | 4:42.01 | |
Біг на 3000 м | 9:49.98 | 9:51.49 | 9:49.98 | ||||||||||
Біг на 10000 м | 33:52.51 | 33:52.51 | |||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:51.90 | 3:51.90 | 3:56.27 | 4:00.52 | |||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:23.54 | 2:23.54 | |||||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:14:04 | 1:14:04 | |||||||||||
Марафонський біг (42,195) | 2:30:51 | 2:30:51 | |||||||||||
Крос 1 км | 3:09 | 3:09 | |||||||||||
Крос 2 км | 6:27 | 7:39 | 6:27 | 7:10 | 7:02 | 7:00 | |||||||
Крос 4 км | 14:40 | 14:40 | 15:32 | 15:03 | |||||||||
Крос 6 км | 22:31 | 22:31 | 22:42 | ||||||||||
Крос 6,085 км | 25:13 | 25:13 | |||||||||||
Крос 8 км | 27:42 | 27:42 | |||||||||||
Крос 8.225 км | 30:38 | 30:38 | |||||||||||
Біг на 1 милю | 5:35 | 5:35 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:52.51 | МС | 165/51 | 5ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Хіміон Т.В.,Сташко І.П. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:14:04 | МС | 1 | Bishkek Half-Marathon | Бішкек | 15.09.2019 | |
м. Київ | ||||||
1:17:30 | КМС | 2 | 4th Grand Prix Lviv Half Marathon | Львів | 09.06.2019 | |
м. Київ | ||||||
Марафонський біг (42,195) | ||||||
2:30:51 | МСМК | жін-3 | Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді | Біла Церква | 06.10.2019 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Сташків М.В.,Зубова Н.З. | ||||
Крос 8.225 км | ||||||
30:38 | 45ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Лісабон | 08.12.2019 | ||
м. Київ | ||||||
Крос 8 км | ||||||
27:42 | МС | 165/50 | жін-2-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Сташків М.В.,Зубова Н |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:27.06 | КМС | 165/53 | 1ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Зубова Н.З. | ||||
4:33.94 | КМС | 165/53 | 1ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:06.84 | КМС | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 04.07.2018 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | ||
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П.,Хіміон Т.В. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:23.70 | КМС | 165/51 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Хіміон Т.В. | ||||
4:22.39 | КМС | 165/51 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Хіміон Т.В. | ||||
4:29.79 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П.,Хіміон Т.В. | |||||
4:28.99 | КМС | 1ф1 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П. | |||||
Крос 2 км | ||||||
7:39 | III | жін-1-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Хіміон Т.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:30.81 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Зубова Н.З.,Сташків М.В. | ||||
4:32.41 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Зубова Н.З.,Сташків М.В. | ||||
4:26.33 | КМС | 166/53 | 7ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:25.98 | КМС | 4ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Львiвська | Д | Львівська 2,НУЛП Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:54.94 | I | 166/53 | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
9:51.49 | I | 4ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
Львiвська | Д | Львівська 2,НУЛП Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:27 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Зубова Н.З.,Сташків М.В.,Сташко І.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:07.49 | КМС | 166/51 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:21.72 | КМС | 166/50 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 17.06.2016 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:22.40 | КМС | 166/50 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:25.95 | КМС | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.33 | I | 166/53 | 9ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 14.02.2015 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:41.73 | I | 166/53 | 5з1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:44.00 | I | 166/53 | 6ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
5:13.57 | Львiвська | 2ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2015 | |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), ОСТИМЧУК Іванна (02.07.1998), ДЕМ'ЯНЮК Орися (23.06.1992), БУБНЯК Ірина (05.08.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:20.30 | КМС | 166/54 | 3ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:30.71 | КМС | 165/50 | 5з1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:29.08 | КМС | 165/51 | 7ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:39.46 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Кропивницька І.С.,Зубова Н | ||||
4:28.59 | КМС | 3ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Львiвська | Д | ЛДУФК Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:09 | I | 5ф2 | Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з легкої атлетики (крос) | Харків | 19.11.2015 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Кретів О.М. | ||||
Крос 6 км | ||||||
22:31 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н,Кропивницька І.С. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
5:35 | жін-4 мол-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики (біг на 1 милю). Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з бігу на 1 милю за участю зарубіжних спортсменів "Буковинська миля" | Чернівці | 27.09.2015 | ||
Львiвська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.90 | I | Львiвська | 3ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ХАРЧЕНКО Романа (17.10.1996), БУБНЯК Ірина (05.08.1993), ЛАГАН Вероніка (01.02.1996), ДЕМ'ЯНЮК Орися (23.06.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.88 | I | 4з2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:31.35 | КМС | 4ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:09.95 | КМС | 3ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:16.08 | МС | 6ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:32.07 | КМС | 5з2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:22.99 | КМС | 7ф2 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 03.06.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:49.98 | I | 6ф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 6 км | ||||||
22:42 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Кропивницька І.С.,Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 6,085 км | ||||||
25:13 | 50 | EC | Samokov | 14.12.2014 | ||
Львiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:26.72 | Львiвська | 5ф3 | Командний чемпіонат України у приміщенні. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2013 | |
АЛЕКСАНДРОВИЧ Олена-Ольга (24.07.1992), КОРНЄВА Ірина (31.10.1991), ГУДАК Марія (22.09.1993), БУБНЯК Ірина (05.08.1993) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:25.96 | КМС | 9ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:26.28 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:32.26 | I | 9ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді та юніорів з бігу на 10000м. Командний чемпіонат України серед дорос | Ялта | 05.06.2013 | |
Львiвська | Д | ЛШВСМ Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:40 | 8ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Біла Церква | 25.10.2013 | ||
Львiвська | Д | КДЮСШ "Здоров'я" Львів Кропивницька І.С.,Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.27 | II | Львiвська | 7ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 27.07.2013 |
ДЗИБА Юлія (18.06.1993), БУБНЯК Ірина (05.08.1993), ГУДАК Марія (22.09.1993), МОЧУЛЬСЬКА Орися (23.06.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:49.51 | II | 1ф1 | Кубок України серед юніорів | Харків | 27.06.2012 | |
Львiвська | Д | ЛУФК Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:34.82 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше | Ялта | 31.05.2012 | |
Львiвська | Д | КДЮСШ "Здоров'я" Львів Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:32 | 15ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу | Біла Церква | 26.10.2012 | ||
Львiвська | Д | ЛУФК Сташків М.В.,Зубова Н |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:42.41 | I | 4ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 08.02.2011 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.37 | Львiвська | 6ф2 | Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 09.02.2011 | |
ДЗИБА Юлія (18.06.1993), БУБНЯК Ірина (05.08.1993), ПАНАСЕВИЧ Наталія (01.10.1993), АЛЕКСАНДРОВИЧ Олена-Ольга (24.07.1992) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:25.19 | КМС | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Донецьк | 15.06.2011 | |
Львiвська | Д | КДЮСШ "Здоров'я" Львів Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 4 км | ||||||
15:03 | 10ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 22.10.2011 | ||
Львiвська | Д | ЛУФК Сташків М.В.,Зубова Н |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 03.02.2010 | ||
Львiвська | Д | КДЮСШ "Здоров'я" Львів Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
3:07.63 | 4з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1993р.н. та молодші) | Запоріжжя | 02.02.2010 | ||
Львiвська | Д | КДЮСШ "Здоров'я" Львів Сташків М.В.,Зубова Н |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:52.89 | I | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 25.04.2010 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
2:57.92 | I | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (1993 р.н. та молодші). Міжнародний матч юнацьких команд Білорусь-Україна | Ялта | 23.04.2010 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:39.94 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ (1993 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2010 | |
Львiвська | Д | ЛДУФК Львівська Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:10 | 3ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 25.03.2010 | ||
Львiвська | У | Сташків М.В.,Зубова Н |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:35.22 | I | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 25.09.2009 | |
Львiвська | МОН | ОДЮСШ Львів Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:32.98 | I | 5ф2 | Чемпіонат України серед юніорів. V літні юнацькі спортивні ігри | Донецьк | 24.06.2009 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
4:33.10 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1992 р.н. та молодші) | Вінниця | 08.06.2009 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:02 | III | 7ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 24.10.2009 | |
Львiвська | Д | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.54 | II юн | Львiвська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1992 р. н. та молодші) | Ялта | 27.09.2009 |
АЛЕКСАНДРОВИЧ Олена-Ольга (24.07.1992), ПАНАСЕВИЧ Наталія (01.10.1993), ЗАСТАВСЬКА Марта (27.02.1993), БУБНЯК Ірина (05.08.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:17.64 | I | 4ф5 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 24.09.2008 | |
Львiвська | МОН | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
2:17.58 | I | 3з2 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 07.07.2008 | |
Івано-Франківська | МОН | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:42.01 | I | 3ф3 | Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ | Ялта | 23.09.2008 | |
Львiвська | МОН | Сташків М.В.,Зубова Н | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:00 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу | Кіровоград | 25.10.2008 | ||
Львiвська | Д | Сташків А.Ю | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.52 | II | Івано-Франківська | 4ф1 | III Спортивні ігри школярів України | Київ | 08.07.2008 |
СИНЮК Ірина (03.10.1992), БУБНЯК Ірина (05.08.1993), ОРЕХОВА Лілія (22.06.1992), ТКАЧУК Анастасія (20.04.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |